Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 16:31 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2008.12.22
Posty: 1121
Lokalizacja: tak
Online: 11d 22h 42m 31s
jw:
http://www.i-doser.com/storev3/index.ph ... r=6&page=1

_________________
aye


Góra
 


PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 19:30 
Offline
Duch
Duch
4% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2011.08.18
Posty: 252
Online: 13d 1h 25m 4s
Widać nie próżnują. Chętnie wypróbowałbym ESP+.

Ps. Avast uważa tą stronę za niebezpieczną lol?

_________________
LD: 12
"Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem"
"Nie ma początku i nie ma końca, jest tylko zmiana." Robert A. Monroe


Góra
 


PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 21:55 
Offline
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2010.12.24
Posty: 415
Lokalizacja: 121
Online: 18d 2h 52m 56s
Awast kłamie.Stronka nie ma wira, sprawdzone.


Góra
 


PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 22:03 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2008.12.22
Posty: 1121
Lokalizacja: tak
Online: 11d 22h 42m 31s
Jeden z nich trwa 6 godzin :o wtf

ps: avast to szit. lepiej zmień antywira

_________________
aye


Góra
 


PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 22:17 
Offline
Obyty
Obyty
71% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2010.07.07
Posty: 671
Online: 12d 19h 19m 34s
"PRAISE THE LORD!"... Wreszcie! Zero gravity... hmmm, poczytam, potłumaczę pewnie też, ale to jutro.
Proponuję zrzutę na ciekawsze z nich :D

EDIT: Skopolamina, Ayahuasca, BigBang6x ( :o ), 0g... Jutro policzę to wszystko, bo niektóre naprawdę zachęcają :D Jeśli nie wyciekną, to trza kupić chociaż te :D

_________________
Mój blog o LD: naukald.blogspot.com


Ostatnio edytowano Pt, 29 cze 2012, 22:23 przez jazu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 


PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 22:21 
Offline
Duch
Duch
4% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2011.08.18
Posty: 252
Online: 13d 1h 25m 4s
Ciekawe ile musieli robić tego dosa :P

Ps. Miałem eseta ale skończyła się ważność. Już ustawiłem że strona jest bezpieczna :)

_________________
LD: 12
"Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem"
"Nie ma początku i nie ma końca, jest tylko zmiana." Robert A. Monroe


Góra
 


PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 22:24 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2008.12.22
Posty: 1121
Lokalizacja: tak
Online: 11d 22h 42m 31s
Można by się podzielić tymi tłumaczeniami...

_________________
aye


Góra
 


PostNapisane: Pn, 02 lip 2012, 22:35 
Offline
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2008.11.09
Posty: 18
Online: 8h 11s
Uuu fajowe mam ochotę na kilka z nich.


Góra
 


PostNapisane: Wt, 03 lip 2012, 20:07 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2009.12.04
Posty: 742
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Online: 5d 12h 24m 12s
Tłumaczenie z google chrome :)

ZeroGravity

ZeroGravity / Experimental (Extreme) / 1 godzina / Nie masz swój własny statek kosmiczny, ale teraz możesz poczuć się jak to zrobić. Ten eksperymentalny dawka symuluje intensywne skutki nieważkości. Wszystko zaczyna się od intensywnej reakcji natychmiastowej nieważkości znany jako zespół adaptacji przestrzeni lub choroby kosmicznej. Oprócz euforii swobodnie pływające lub pływające, działania niepożądane mogą obejmować letarg, i ogólnie złe samopoczucie. To powinno szybko przejść jak

Thornapple

Thornapple / Spiritual (Extreme) / 20 minut / Datura stramonium, znany ze wspólnymi nazwami: chwast JIMSONA, trąbka diabła, chwastów diabła, Cierń jabłko, tolguacha, chwastów Jamestown, stinkweed, locoweed, datura, pricklyburr, ogórek szatana, diabła Dzwony i moonflower r. To jest symulowane zatrucie, które zwykle wytwarzają całkowitej niezdolności do odróżnienia rzeczywistości od fantazji ust bardziej delirium niż halucynacji). Jest to celowo

*3
sugestywności / Experimental (Extreme) / 1 godzina / Dla tych, którzy chcą być otwarci na sugestie lub którzy chcą poprawić sugestywności z innymi. Za pomocą złożonej sekwencji zmian na poszczególnych poziomach samooceny, asertywności, i jakości innych dawka ta może manipulować indeks sugestiom niektórych użytkowników. Ta potężna dawka daje moc będzie w twoich rękach więc używać ostrożnie. Dawców lub odbiorniki mogą wykazywać zachowania zgodności bez prywatnej akceptacji lub przekonań.

SugarRush

SugarRush / pobudzające (umiarkowany) / 30 minut / miła umiarkowany pośpiech energetyzujący, który uderza bardzo mocne, to niestety ulotne, i może opuścić czujesz w dół i odwodnione. Sekwencja ta opiera się na odczuciach i awarii związanych z nadmiarem cukru (często związane z napojów energetycznych i napojów gazowanych). Często określane jako pośpiechu cukru lub wysoki poziom cukru, jest to pozornie słaby dawka ma możliwości aby uderzyć mocno. Przeżyj odtworzenie szybkim spożyciu dużych ilości cukru lub glukozy.

Student

Student / Eksperymentalna (bardzo silny) / 30 minut / Sekwencja ta jest przeznaczona tylko dla studentów: sesja dopchać, duży test, czy potencjalny Quiz pop? Za pomocą tej dawki przed uczenia się w celu zwiększenia retencji, wycofywanie szybki, i klasy wyższej. Z krótkim pękniętych elementów podobny w składzie do Ritalin i Adderall, dawka ta jest wykonana z bardziej prostego zamiarem pomaganie uczniom excel, gdy jest potrzebne najbardziej. Pobierz masywny tego porozumienia w podwyższanie lub asa egzamin bez negatywnych skutków ubocznych.

SocialPlus

SocialPlus / Antianxiety (bardzo silny) / 30 minut / SocialPlus jest wzmacniacz społeczne dla osób z lęku społecznego lub po prostu dla tych, którzy chcą ziemi do toczącej się doświadczenia społeczne, takie jak strony, daty gromadzenia itp. Ta sekwencja działa wielki z dodatkiem naszej dawki zaufania. Otępia pewność siebie, poprawia naturalną równowagę i zwiększa ego. Ta zaawansowana sekwencja ma potencjał do znacznie niższych zahamowań.

Scopolamine

skopolaminy / recepty (Extreme) / 1 godzina / Skopolamina to naturalnie występująca substancja, która może wywołać delirium. Jest powszechnie spotykane w wielu roślinach takich jak belladonna. Choć jest zwykle używany w badaniach I-Doser.com przynosi doświadczenie do domu z tym symulowanym obuusznej. Rampa jest na ogół przyjemne z potencjalnymi zaburzenia ostrości wzroku. Błędne pociąg myśli, zdezorientowani odruchy motoryczne i umiejętności z typowych zadań staje begrudging. Kończy się intensywnej jasności, niewidocznym poza wizualna i łagodny poza nim blaknięcie.

Promethazine

Promethazine / recepty (Extreme) / 1 godzina / To szaleństwo sekwencja mikstura składająca się głównie z efektów składających się z Promethazine z kodeiną symulacji. Jesteś wnętrzności mogą drętwieją następuje dziwne uczucie w waszych nerwów, elektryczne, ale tłumił. Walka z suszą nadmiernej senności do przełamania w spirale ciemnej komfort, że w ubiegłym przyjemnie długie. Następstwa mogą być intensywny lęk do kontaktu fizycznego i skakanie do zwykłych odczuć, ale pomagał fal mózgowych dawkach regulujących.

OxymorPhone
oksymorfon / recepty (bardzo silny) / 1 godzina / To jest potencjalnie wieloletnie doświadczenie zazwyczaj składająca się z kilku faz. Jeśli twój sposób myślenia jest doświadczenie sedacji i euforii w nadmiarze wtedy to może być dla Ciebie. To gdzie może czuć się podobnie do oksykodonu: Stosunkowo uczucie, typowa silna euforia. Ale tutaj jest gdzie różnice pokazać. Oksymorfon daje przerywany paranoję w skrajnych krótkich następnie całkowite błogości. Mamy ułatwione wycofanie z podwyższonych zmysłów podczas Comedown.

Overdose

Godzina Przedawkowanie / Experimental (Extreme) / 1 / Dawka ta pochyla się po stronie niewygodnej bólu jak staramy się obuusznie symulować skrajną panikę, strach i intensywność przedawkowania. Ekstremalne fale przegrzania, ręce bardzo chwiejnych, mięśni sztywnych, napady paniki, paranoi ekstremalnych, silny lęk, zawroty głowy i zmęczenia, zaczerwienienie i niebotyczne impuls i bijące serce wyprzedzania. Możesz czuć się prądem. Możesz czuć się zamieszanie. To może być intensywność na poziomie całości w ataku lęku.

HEL


Hel / pobudzające (Strong) / 45 minut / To nie jest ssanie balon i co twój głos pójść wysoko! Rzeczywista hel jest zabójczy i toksyczne agent - nie należy się spodziewać tych wyników z tej sekwencji. Jest to bardziej naśladować wysokiego ciśnienia nerwowym zespołem: fale mózgowe stają się rozproszone i zmieniane i doświadczenia indywidualne krótkoterminowe utrata czujności z epizodów dreszcze w kończynach. Ponieważ nie ma tlenu w helu, to jest symulowane wyczerpywanie z towarzyszącą przyjemności zwykłego wskaźnika wysokiej. Jest to prawdziwa dawka hybrydowy.


ESP+ESP +
/ Spiritual (Extreme) / 1 godzina / I-Doser.com bierze Therapy dźwięku ESP do nowego poziomu z ESP +. Sekwencja ta najlepiej nadaje się pod pełną wiary. Poprawa szkolenia z numerem lub gry w karty przed i po podaniu do zwiększenia pozazmysłowe postrzeganie. Jest to sposób uzyskiwania informacji od innych niż pięciu zmysłów, że każdy używa ich najważniejszymi środkami. Opracowanie Ci ESP dla zwiększenia czytania umysłu, jasnowidzenie prekognicja - przez kwantowego skoku nad innymi. Włącz się do wysyłania i odbierania informacji niemal do woli i wpływania na rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

Difenhydramina
difenhydramina / pobudzające (bardzo silny) / 30 minut / chlorowodorek difenhydraminy jest pierwszej generacji przeciwhistaminowym. Lek ma również potężne hipnotyczny wpływ, iz tego powodu jest często używany jako bez recepty pomocy snu. Dawka ta działa rekreacyjnie jako deliriant lub jako potencjatora alkoholu. Difenhydramina ma łagodny lub umiarkowany euforyzujące działania również. Pełne skutki na szczyt to wizualne znieksztalcenia, halucynacje słuchowe i zniekształceń dźwięku, niecodzienne myśli i mowy, zaczerwieniona skóra i microsleep lub przytakując.

Kapsaicyna
Kapsaicyna / pobudzające (bardzo silny) / 1 godzina / Kapsaicyna aktywny składnik Chili Peppers, które są rośliny należące do rodzaju Capsicum. Jest to drażniące dla ssaków, w tym ludzi i tworzy uczucie pieczenia w każdej tkance, z którą wchodzą w kontakt. Dawka Kapsaicyna naśladuje substancję podjętą w skrajnej formie i daje intensywny wysoko związane z jednymi z najsilniejszych źródeł Kapsaicyna-trudności w oddychaniu, ucisku w klatce piersiowej, obrzęk jamy ustnej, twarzy, warg lub języka. Poczuj intensywne ciepło w całej istoty. To naprawdę szalone doświadczenie.

Bromo-Dragonfly
Bromo-Dragonfly / Hallucinogenic (Extreme) / 45 minut / Bromo-DragonFly jest halucynogenny narkotyk psychodeliczny związane z rodziny fenetyloamina. Jest to bardzo rzadkie prawie bez historii ludzi. Bromo-DragonFly jest uważany za wyjątkowo silny halucynogen o niezwykle długim czasie działania aż do kilku dni. Po stronie pozytywów jest winda nastroju, zaburzenia widzenia, takie jak szlaków i wzorów, zwiększona asocjacyjną myślenia i zmiękczenie ego. Na negatywne koniec może być krótkoterminowy wyścig pamięci lub straty i zamieszanie, a także ogólny nieznane rozważając tajemnicę tej substancji.

BigBangX6
BigBangX6 / Premium (Extreme) / 6 godzin / BigBangX6 jest pierwszym 6 godzin intensywna dawka! To jest oznaczony Premium gdyż jest ono przeznaczone do słuchania na 6 godzin prosto, więc jest wysoce eksperymentalna i niekontrolowane. Czas rozpoczęcia dawkę albo cały dzień lub noc pełni. Staraj się nie krwawić dzień i noc. Korzystanie z kompleksową czas i symulacji dziennie przez pełne 6 godzin pozwala to dawka odkrywać głębię, że nikt kiedykolwiek: deprywacji sensorycznej, pouczającej, duchowe i fizyczne przebudzenie, rozpacz głębokości, ich wzajemne poczucie eksploracji np. pachnących kolorach lub dźwięk zobaczenia są często uzyskane w pełne 6 godzin rollercoaster manipulacji mózgu.

:)

_________________
Obrazek
Polacy nie mają twarzy.


Góra
 


PostNapisane: Pt, 30 lis 2012, 21:31 
Offline
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2010.11.18
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 39m 52s
Mnie zaciekawił dose ESP+ więc zakupiłem go i przetestuję. Wydaje się ze będzie ciekawie.


Góra
 


PostNapisane: So, 14 gru 2013, 19:07 
Offline
Skryba
Skryba
64% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2009.06.03
Posty: 41
Online: 18h 40m 4s
ma ktos moze te dosy, i moglby je udostepnic?

_________________
Ave hero24
ave Ja


Góra
 


PostNapisane: N, 15 gru 2013, 12:27 
Offline
Adept
Adept
76% następnej rangi
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2013.12.01
Posty: 69
Lokalizacja: Siedlce
Online: 3d 16h 43m 2s
Tutaj są niektóre z nowych, ale tylko w mp3: http://idoser-mp3.blogspot.com

_________________
Blog o świadomym śnieniu
www.swiadomesnienie.pl

Blog o rozwoju osobistym
www.wizjoner.org

Forum o świadomym śnieniu
www.psajko.fora.pl


Góra
 


PostNapisane: N, 15 gru 2013, 20:26 
Offline
Skryba
Skryba
64% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2009.06.03
Posty: 41
Online: 18h 40m 4s
no wlasnie szkoda ze nie ma zadnych w drg ,
a masz moze gdzies na dysku te w mp3? bo ja nie moge ich pobrac, wyskakuje mi cos o ankietach.

_________________
Ave hero24
ave Ja


Góra
 


PostNapisane: N, 15 gru 2013, 22:00 
Offline
Adept
Adept
76% następnej rangi
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2013.12.01
Posty: 69
Lokalizacja: Siedlce
Online: 3d 16h 43m 2s
Mam niektóre z tych dosów, jak ktoś chce, to niech pisze na PW.

_________________
Blog o świadomym śnieniu
www.swiadomesnienie.pl

Blog o rozwoju osobistym
www.wizjoner.org

Forum o świadomym śnieniu
www.psajko.fora.pl


Góra
 


PostNapisane: Cz, 13 lut 2014, 10:01 
Offline
Wprawiony
Wprawiony
92% następnej rangi
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2014.01.22
Posty: 98
Online: 22h 47m 32s
Ja nie widzę obrazków :(

_________________
LD-½ Srednie panowanie
OBBE-½ Wibracje
Licze od teraz


Góra
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

 Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi 
Nielogiczność stosowania niektórych dosów. (Dział: Dyskusje)

Kahlaan

0

Pytanie dotyczące sposobu sluchania dosow. (Dział: Pomoc)

XxxMalutkixxX

0

Mdłości po słuchaniu dosów. (Dział: Pomoc)

KillRoon

0

Philips SHL3160BK/00 - Czy są dobre do słuchania dosów? (Dział: Pomoc)

Ziebexiorex

0

Słuchawki do dosów do 100 zł (Dział: Pomoc)

MAT0X2

1Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gościcron
Strefa czasowa: UTC + 1 Engine by phpBB, © Copyrights by i-doser.pl
Forum chronione jest prawem autorskim. Kopiowanie, badź rozpowszechnianie materiałów na nim zamieszczonych lub ich części bez upoważnienia bądź podania źródła pochodzenia informacji jest zabronione.
Treści znajdujące się na stronie służą celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczane przez użytkowników. Administracja serwisu nie czerpie korzyści materialnych z tytułu prowadzenia serwisu.