Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Słuchawki
PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 15:15 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
48% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 0s
Krupniok napisał(a):
Jak masz je to nie kupuj , poczekaj aż się rozwalą i wtedy pomyśl :)

Pasmo w miare jest . Kase wydaj na dziewczyne lepiej :D

Kasa pójdzie jednak na słuchawki powód urwałem kabel od słuchawek, ważne że został mikrofon :P Kupie chyba te Philipsy. :D

Znasz może jakieś dobre z mikrofonem, bo on też nie działa :(

Ostatnio edytowano Śr, 21 kwi 2010, 15:29 przez Ksiul, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 15:22 
Moderator
Moderator

Online: 6h 24m 3s
Xullrae napisał(a):
Kasa pójdzie jednak na słuchawki powód urwałem kabel od słuchawek, ważne że został mikrofon :P Kupie chyba te Philipsy. :D

Miałem Phillipsy i Sennheisery od kumpla do testów. Kup Sennheisery - o wiele fajniej wytłumiają , lepiej działają dosy i fajniej słychać muzykę :) Jednak Phillipsy są troche wygodniejsze... Ale wolę jakość niż komfort : )

PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 19:18 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
48% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Mam słuchawki z mikrem, ile ja się ich naszukałem ale mam
Kod:
http://www.ecomputer.pl/product.php?id_product=64248

PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 19:20 
Moderator
Moderator

Online: 6h 24m 3s
Xullrae napisał(a):
Mam słuchawki z mikrem, ile ja się ich naszukałem ale mam
Kod:
http://www.ecomputer.pl/product.php?id_product=64248

Te są dobre , jak Ci się zapsują to pomyśl nad nowymi , pasmo mają w porządku... Spoko słuchaweczki , dosy powinny działać jak trza :)

PostNapisane: Pt, 06 sie 2010, 20:48 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam.

Chciałem się zapytać, czy te słuchawki ujdą. Tam czytałem, że granica jest od 15Hz, a te mają 16Hz, no więc to tylko 1Hz. Mam te już słuchawki jakieś 1,5 roku. Jak na razie nie wszedł mi jeszcze żaden dose, ale dopiero zaczynam.

Opis słuchawek: Panasonic RP-HT010, Stylowa, lekka konstrukcja. Komfortowa, ruchoma obudowa. Przetwornik o dużej średnicy z cewką z drutu aluminiowego platerowanego miedzią (C.C.A.W.). Kanał basowy XBS wzmacniający odtwarzanie dźwięków o niskiej częstotliwości. Pasmo przenoszenia 16 Hz - 22 kHz. W kolorze niebieskim i szarym. Średnica przetwornika ø 30 mm Impedancja 24. Czułość 100 dB/mA Maksymalna moc wejściowa 1000 mW. Zakres przenoszonych częstotliwości 16 Hz-22 kHz. Długość kabla 1,2 m.

Trochę szkoda mi kupować nowe słuchawki, gdyż te działają dobrze. No ale zależy mi także, żeby dosy dobrze wchodziły :/

PostNapisane: Pt, 06 sie 2010, 21:35 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

Mógłbym przyczepić się do impedancji.. za duża jest (info dla niewtajemniczonych.. im mniej tym gorzej). Jak będziesz regulował dźwięk, np. jak się dos będzie drażnił to głośność będzie skakać co czasem dokucza... inne parametry są jak najbardziej dobre. Jak możesz słuchać z taką impedancją to śmiała.. są dobre.

PostNapisane: Wt, 05 paź 2010, 19:29 
Obyty
Obyty
63% następnej rangi

Online: 6m 3s
Kupiłem niedawno http://www.neo24.pl/sluchawki-creative- ... f0060aa001).html?aff_id=101372

Obrazek

Przeddtem miałem HD-202 i powiem wam: niebo a ziemia.
O muzyce nie wspominając: dosy działają jakieś 3x lepiej ; ) Polecam wszystkim te słuchawki. Nie patrzeć, że creative, bo oni odkupili prawa ich produkowania od jakiejś tam innej firmy.

PostNapisane: Wt, 05 paź 2010, 20:23 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

Dobra... czekam, aż stanieją do 50 zł :P

PostNapisane: Cz, 14 paź 2010, 15:28 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Online: 13m
kay napisał(a):
Nie patrzeć, że creative, bo oni odkupili prawa ich produkowania od jakiejś tam innej firmy.

Jak mnie pamięć nie myli to od Denon'a i są to klony Denon'ów AH-D1001, ale ręki nie dam sobie uciąć :D.

A co powiecie na Koss'y porta pro, stoją 100zł? :D Niby nie zakrywają całego ucha, ale te wszystkie Philipsy w cenie do 100zł miażdżą, nie wiem jak się w dose'ach sprawują :P.

Wyglądają tak:
http://digimedia.ru/UserFiles/image/materials/2009/2009_September/koss-porta-pro/koss-porta-pro.jpg

Produkowane są w niezmienionej formie od 1984 roku, takie vintage'owe słuchawki, podobno brzmienie zrównane.

Dane techniczne:
Pasmo przenoszenia: 15-25,000 Hz
Impedancja: 60 ohm'ów
Efektywność: 101 dB SPL

Charka:
Obrazek
Macie porównanie charki Koss'ów z Sennkami HD205. Widać już że Koss'y mają ocieploną średnicę (jak to się ma do dose'ów to nie wiem, a do muzyki to wiem :D). Niby wydaje się że są dziury, ale słuchawki to nie to co kolumny, więc moją opinię można wziąć z przymrużeniem oka, bo siedzę we wzmacniaczach i kolumnach, tylko ^^. Ale na moje oko Sennki mają osty nienaturalny podbity bas, a Koss'y mają bardziej naturalny i delikatny bas (lecz również podbity w granicach 100Hz'ów), bo nie zaczyna się od razu w linii prostej, a rośnie sobie powoli, jak to się ma do dosów? Tego nie wiem :D.

Może ktoś kupi na testy? :). Cena wydaje się przystępna, jak do dose'ów nie podpasuje to do muzyki na pewno :D. Nie wiem jak te Sennki HD205, ale Koss'y się "wygrzewa" (inaczej mówiąc: musisz ich słuchać non stop na swoich ulubionych kawałkach, może nie na full, ale na połowę głośności słuchawek) co najmniej tydzień żeby uzyskały odpowiednie brzmienie i przestały dudnić. Dopiero wtedy dźwięk nabiera delikatności, tyle wiem :D.

PostNapisane: So, 16 paź 2010, 15:22 
Entuzjasta
Entuzjasta
24% następnej rangi

Online: 17m 50s
A co powiecie o Sennheiserach HD 555?

PostNapisane: Wt, 09 lis 2010, 10:00 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

ja mam pytanko czy takie słuchawki : fatal1ty hs-800 http://forum.pclab.pl/topic/541690-Creative-Fatal1ty-Gaming-Headset-HS800/
będą dobre ? co prawda pasmo od 20hz ale takie mam
i 2 pytanie jeśli są nie za ciekawe to co polecacie do 50-100 zł ? (najlepiej aukcja allegro z okolic Katowic albo sklep typu Media Markt)

PostNapisane: Wt, 09 lis 2010, 19:56 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

Ja mam Panasonic RP-HT 161 z Media.. trochę kijowo wyciszają (czy może lepiej powiedzieć... nie wyciszają?) oraz mają lekko podbite basy, ale polecam. Lekko grzeją, ale nie za bardzo. Kupiłem je za jakieś 55 sztuk złota w Toruniu.. choć z doświadczenia wiem, że w MM, czyli w sklepie dla idiotów zawyżają tam cenę słuchawek o 20 sztuk złota.

Co do tamtych komputerowych... nie jestem do końca przekonany... lepiej inni powiedzą coś na ten temat.

PostNapisane: Wt, 04 sty 2011, 17:50 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Hejka wszystkim,

Jakie słuchawki polecacie najbardziej do słuchania dosów ? Szczególnie chodzi mi o słuchawki, w których zawsze dosy działają tak jak powinny. Jeśli takie znacie do ceny 100 zł (maksymalne maksimum to 150 zł) to bardzo proszę o podanie ich nazw (modeli). Z góry dziękuję.

PostNapisane: Pt, 07 sty 2011, 15:16 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

Online: 1h 10m 42s
Maxord napisał(a):
Szczególnie chodzi mi o słuchawki, w których zawsze dosy działają tak jak powinny

raczej nie ma takich w tym wszystkim chodzi o skupienie na mnie jak na razie działał 1 qh<jeszcze tak bardzo się wyciszyć nie potrafię na 30-45min> i to nie tak jak powinien a to po tygodniu słuchania i przyzwyczajaniu się (nie treningiem) a mam słuchawy z pasmem 20-20000 takie za 19zł i dają radę oczywiście lepiej mieć lepsze <raczej> przeszukaj forum tam gdzieś jest o paśmie słuchawek opisane (więcej lepiej mniej gorzej) poszukaj

PostNapisane: So, 08 sty 2011, 04:02 
Obyty
Obyty
63% następnej rangi

Online: 6m 3s
Michiruiru napisał(a):
kay napisał(a):
Nie patrzeć, że creative, bo oni odkupili prawa ich produkowania od jakiejś tam innej firmy.

Jak mnie pamięć nie myli to od Denon'a i są to klony Denon'ów AH-D1001, ale ręki nie dam sobie uciąć :D.

A co powiecie na Koss'y porta pro, stoją 100zł? :D Niby nie zakrywają całego ucha, ale te wszystkie Philipsy w cenie do 100zł miażdżą, nie wiem jak się w dose'ach sprawują :P.

Nie myli Cię pamięć: )

A jak widzę kogo kolwiek w tych kossach (dość popularne) to się zastanawiam czy cierpi on na porażenie stylowe, czy kupił bo tanie..

Pax napisał(a):
A co powiecie o Sennheiserach HD 555?

porównywalne do CAL!, lecz w jakiejśtam recenzji wyczytałem, że CAL! > HD 555, jednak myślę, że to kwestia gustu
kurpiq napisał(a):
ja mam pytanko czy takie słuchawki : fatal1ty hs-800 http://forum.pclab.pl/topic/541690-Creative-Fatal1ty-Gaming-Headset-HS800/
będą dobre ? co prawda pasmo od 20hz ale takie mam
i 2 pytanie jeśli są nie za ciekawe to co polecacie do 50-100 zł ? (najlepiej aukcja allegro z okolic Katowic albo sklep typu Media Markt)

Gówno.
50-100zł - było mówione miliard razy: HD 202
Maxord napisał(a):
Hejka wszystkim,

Jakie słuchawki polecacie najbardziej do słuchania dosów ? Szczególnie chodzi mi o słuchawki, w których zawsze dosy działają tak jak powinny. Jeśli takie znacie do ceny 100 zł (maksymalne maksimum to 150 zł) to bardzo proszę o podanie ich nazw (modeli). Z góry dziękuję.

W żadnej cenie dosy nie będą działały ZAWSZE tak jak powinny. Nie będę Ci nic polecał, bo kupisz i potem będziesz płakał, że nie działa.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona