Autor Wiadomość
 Tytuł: Chakra
PostNapisane: Śr, 27 cze 2007, 03:33 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 47s
woow :o . Nie spodziewalem sie takiego wyniku, szczegolnie po tym jak po 10 min nic sie nie dzialo... ale potem!!. Najpierw widzialem amle, smieszne stworki o brazowym futrze i wielkich uszach, ktore chodzily w rzedzie po sciezce, jak w kolejce. Potem widzialem 2 laski w sukniach... chyba fioletowych... ktore lezaly na lodzie badz skale w jaskini. Wygladaly na nieprzytomne, badz spaly. Pozniej otworzylo mi sie choc slabo tzw. "trzecie oko". Widzialem, choc slabonajpierw moje nogi, potem komputer, biurko itd. Wszystko to widzialem jak w rentgenie tzn. to co mialo wieksza gestosc widzialem na bialo, a to co malo np powietrze na czarno. Na koncu czulem wielka radosc, goraco na sercu i o malo co sie nie poplakalem, gdyby to trwalo 10 sekund dluzej bym sie poplakal, ale ze szczescia, chyba nawet euforii. :D :D :D Polecam swietny dose. Dodajcie swoje spostrzezenia zwiazane z chakra, moze odczuwaliscie cos innego.
A i jeszcze jedno po skonczeniu dosa slyszalem takie ciu ciu jakby ktos z lasera strzelal... wiecie ten dzwiek lasera z gier. :lol:

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 lip 2007, 15:11 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Online: 0s
tez tak chce ;(

;d

co robiles doklanie ?

opisz po kolei bieg wydarzen xd :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 19 lip 2007, 16:14 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Byla okolo 23. Zamknalem sie w pokoju. Zamknalem szczelnie okna. Przysunalem lozko do kompa, polozylem sie na nim w sluchawkach (badziewne mam) i skupialem sie na dzwieku. A i jeszcze przed tym poszedlem zalatwic potrzebe :D i napic sie cieplej herbaty. Sluchalem glosno, chyba nawet za bardzo, bo mi pikalo w uszach po odsluchaniu, wiecej tak glosno sluchac nie bede :D

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 20 lip 2007, 16:34 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

hej wszystkim to moj pierwszy post :):)

Po raz 1-wszy i-doser na mnie podzialal.Probowalam juz prawie wszystkiego od "sredniakow" , az po bomby. Lecz dzis, dzis moi drodzy mialam w glowie cos co moge nazwac "surrealistyczna sieczka". Na poczatku zapodalam sobie dose delta ktory lekko mnie otumanil i sprawil, ze mialam dziwne mysli,zaraz po nim zaczelam odsluchiwac chakra'e. To co sie ze mna stalo bylo bylo tak intensywne, ze chwilami przerazajace. Sen pomieszal mi sie z jawa bylam jakby przytomna sniac i nieprzytomna bedac na jawie. Powieki mialam tak ciezki , iz bylo to niemozliwe zeby je odtorzyc cialo ociezale dziwne mysli od ludzi ktorzy mieli jakies kolki zamiast glow az po intensywne zamartwianie sie co sie dzieje z wypryskiem po wycisnieciu ( jak to sobie przypomne smiac mi sie chce).Nie bylo nawet mowy o wstawaniu.Gdy tylko lekko unioslam powieki te znow opadaly. Ogolnie uczucie strachu i blogosci za jednym razem. Czulam jakis nie wyjasniony lek przed zasnieciem. Wszystko mi sie mieszalo tysiac mysli na sekunde dziwne wizje. Dziwne goraco w klatce piersiowej i przelyku jakbym wypila goraca herbate.Po 20 minutach coraz lzej zaczelo mi sie ruszac konczynami :P i po jakis 45 min po odsluchaniu chaka'y wstalam jeszcze troche taka przytlumiona ale dzielnie wstalam i ruszylam do lazienki ( nie wiem po co) posiedzialam przy wannie na chlodziutkich kafelkach i doszlam do siebie....jeszcze tylko dodam, ze cialo choc bylo maksymalnie ociezale umysl jaK najbardziej sprawny :D akcja miala miejsce jakiej 1,5 godz temu ...podsumowujac:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

JA CHCE JESZCZE RAZ!!! :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 20 lip 2007, 21:08 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Rany ale mialas spoko faze :D . na mnie tez mocno podzialalo, ale nie az tak.

Tytuł:
PostNapisane: So, 21 lip 2007, 09:45 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Dzisiaj przeslucham :D juz sie nie moge doczekac :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 24 sie 2007, 09:38 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Będę ten temat drążył cały czas na tym forum: ENERGETYZACJA CZAKR JEST rzeczą NIEZWYKLE skomplikowaną.

Słuchałem dzisiaj rano i nie zadziałało a inne dosy działają dobrze, odczułem tylko stan głębokiego relaksu, oprócz dosa wykonywałem wszystkie czynności związanie z prawidłowym otwieraniem czakr. Wszelkie wątpliwości rozwieje za chwilę.

Zapraszam Dział>>Inne>>Energetyzacja czakr (za max 30 min się pojawi).

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 sie 2007, 10:48 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Kurcze dose chakra nie jest od uwalniania chakry, on ma za zadanie uwolnic emocje i stany przypisane danym emocjom, a po drugie na kazdego dosy dzialaja inaczej, wiec moglem miec halucynacje :P 8) :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 sty 2008, 05:17 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Ogólnie rzecz biorąc, fajny dos i nie wiem dlaczego miałem w nocy stracha normalnie spałem tylko 3-4 godzin a to może dlatego że jestem prawie początkujący :). A jeżeli chodzi o wizje to widziałem ptaka, on się zamieniał w jakieś kule światła, które się pojawiały i znikały :D. Odradzam słuchania początkującym!!!! :D :D :D musisz wiedzieć kiedy przejść na mocniejsze a jeżeli nie jesteś pewien nie słuchaj

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 sty 2008, 08:40 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Haha

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 sty 2008, 14:07 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

poczytaj co pisze w opisie dosa chakra i bedziesz mial odpowiedz.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 lut 2008, 12:28 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

dose Chakra działa najlepiej, gdy odpowiednio skupimy sie na dźwiękach, wtedy doznac mozna ciekawych, szybko zmieniajacych sie stanów umysłu- od rozbawienia i smiechu, po spokój, duchowy wgląd w naturę istnienia (otwarcie czakry 3 oka), az po szczery płacz, wynikający z miłości do ludzi (otwarcie czakry serca). polecam ale czasem nie działa wcale, więc proszę sie nie zrażać, tylko experymentować dalej!: :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 07 kwi 2008, 15:43 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

przed chwilą wysłuchałem chakry :D i jestem szczerze zawiedziony .. :( nie wiem, czy moja psychika jest jakaś nie tego, może mam depresję, wogóle na mnie dose'y nie działają .. ale próbuję dalej, próbuuuję :D

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 11 cze 2008, 21:06 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

mi zaczelo działać po jakiś 5 minutach . Mrowienie, "brak nóg" i bicie serca , dziwne lekkości . 1 dos jaki zadziałał .polecam

Tytuł:
PostNapisane: So, 14 cze 2008, 17:24 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Nom to tak, właśnie skończyłem słuchać chakre. W czasie słuchania strasznie się rozluźniłem czułem się lekki jak piórko, zaczęło mi się robić gorąco, w jakiś 50% obydwie ręce mi odskoczyły na bok o jakieś 10cm (Jakiś odruch miałem) Po przesłuchaniu czuję się strasznie spokojnie, cały czas lekko, mięśnie mam rozluźnione. Fajne uczucie ;)