Autor Wiadomość
 Tytuł: Anesthesia
PostNapisane: Wt, 29 maja 2007, 22:36 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 0s
Jeden z najmocniej odczuwalnych przeze mnie doserów.

Efekt-spowolnione ruchy, kręcenie się w głowie, osłabienie, lekkie nudności, banan na twarzy :), rozdwojenie obrazu, majaczenie

Poprostu czad, po jakieś godzinie od "przesłuchania" lekki ból głowy ale i tak niezapomniane przeżycie :o

Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 06:29 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ja przesłuchałem dzisiaj i niestety 0 efektu, a szkoda bo chciałem żeby mi się trochę świat pokręcił. Tylko w czasie słuchania miałem taki lekki paraliż...

Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 10:11 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

a ja mialem zamiar juz chcialem właczyc ale w ostatniej chwili wystraszylem sie opisu xD nei chcialem tazac sie na podłodze :P dlatego wlaczylem sobie co innego :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 29 cze 2007, 20:21 
Skryba
Skryba
8% następnej rangi

Byłem dzisiaj u kumpli. Bawiliśmy się i-doserem, w taki sposób że każdy sobie szedł, zapuszczał w pokoju jakiegoś dosa i słuchał, a reszta w oczekiwaniu grała sobie na ps2. Ja wybrałem sobie Anesthesie, usiadłem wygodnie w duużym krześle, zamknąłem oczy i jazda. Pod koniec (nie wiem ile procent) poczułem duże osłabienie, omdlenie wręcz i zacząłem zsuwać się krzesła. Do świadomości przywróciło mnie "o kur**, co mu sie porobiło?!" kumpli i podnoszenie mnie z podłogi i przenoszenie na kanapę :D. Działa, ale nie polecam :P

Tytuł:
PostNapisane: So, 07 lip 2007, 18:09 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Podczas sluchania tego dose'a poczulem sie bardzo rozluzniony i zrelaksowany. Po dluzszej chwili poczulem sie bardzo spiacy. Lekko odrywa od rzeczywistosci. Osobiscie wole "morphine", ktory tez bardzo rozluznia, ale nie dziala tak usypiajaco.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 01 sie 2007, 10:02 
Bywalec
Bywalec
48% następnej rangi

Online: 2m 38s
ja nie odczułam żadnych powyżej opisanych efektów...
w opisie było zawarte, że można tego dosa użyć w przypadku jakiegoś bólu, tak też zrobiłam i ból brzucha minął jak ręką odjął :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 15 sie 2007, 23:34 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 17m 10s
ale mnie poskładał ten dosik^^ napoczatku jak zwykle nic, ale pochwili poczulem oznake ze zaczyna sie (u mnie kazdu dos przejawia sie tym) rece zaczely mi sie robic taki dziwne, jakbym mial je powykrecane o 180 stopni i na dodatek ruszalem nimi jak kolesie od breka(takie ruchy jak robot tylko ze małe). Caly czas kreciło mi sie lekko w głowie. W pewnym momencie łóżko i ja złamalismy sie w pół:D i znow do konca dosa nie wiedziałem gdzie jestem i co sie ze mna dzieje (ahh kocham to). Gdy dos sie skonczyl otworzylem oczy i zobaczylem moj pokoj z całkiem innej perspektywy. taki jakby efekt rybiego oka tylko ze w odwrotna strone, tzn wszystko mam oddalone, pokoj jest okropnie duzy, coś niesamowitego^^. pozatym dźwieki sa jakby zmutowane, np komputer chodzi jak helikopter z jakims biosercem (nie wiem dlaczego tak)

polecam świetny dos

EDIT:
dodam, ze przed wysluchaniem troche mnie bolala glowie i juz przestała. teraz czuje sie dziwnie, wszystko jest spolnione(nawet dym z papierosa) coś jak bullet time :P rozplywam sie przy muzyce downtempo

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 16 sie 2007, 14:07 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

NA mnie ten does też bardzo podziałał... na początku jak wstałem miałem lekkiego zamuła... poszedłem na obiad od kolegi i jak wracalem do niego po 10 min to miałem tak spowolnione ruchy ze nie wiedziałem co jest i tylko jak wszedłęm do niego do domu odrazu poległem na jego łóżku :O

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 17 sie 2007, 01:43 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Zdecydowanie bardzo silny dose usypiajacy i znieczulajacy.
W czasie sluchania nie moglem sie ruszyc i czylem ogromna utrate sil, lezalem i nic mnie nie obchodzilo.Dobre oderwanie od rzeczywistosci :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 31 sie 2007, 23:34 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Hmm, pierwszy dose który na mnie fajnie zadziałał. Co prawda niezupełnie tak jakbym chciał bo niestety po przesłuchaniu efektów nie było, głowa też mnie nie przestała boleć a wcześniej bolała ale w czasie słuchania było zaj..., chociaż krótko. Najpierw to tak jak miałem przy większości dosów czyli leciutkie mrowienie w palcach. Później z czasem coraz większa lekkość i w końcu takie uczucie jakbym się stopił z podłogą na której leżałem. Ale jak już było niedaleko do końca zaczął się taki wolny, basowy dźwięk i wtedy myślałem że zeświruję. Czułem jakbym się kręcił we wszystkich możliwych kierunkach tak jakby nic nie było pode mną, nade mną itd. Takie obracanie w czarnej przestrzeni. Coś niesamowitego. Co prawda trwało to tylko jakieś 30 sekund a później znowu tylko leżałem już do końca ale opłacało się. Polecam zdecydowanie :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 09 lis 2007, 15:13 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi
 ICQ  YIM  AIM  Zobacz profil

Po tym dosie nie tarzałem sie po ziemi ani żadnych takich efektów samochodem też bym mógł luźno prowadzić. Mam tylko lekkie kiełbie we łbie ;] ale za to przestał mnie boleć ząb a przedtem mnie ostro napi*r**ał teraz moge normalnie jeść i wogóle jest git ;] . Ogólnie to super does polecam go wszystkim których coś boli.

POZDRO!!

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 gru 2007, 12:42 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

W sumie nic nadzwyczajnego. Lekka dezorientacja, zmęczenie, słaba troche koordynacja ruchowa, problemy ze skupieniem się zapominam co przed chwilą miałem zrobić. Btw, podczas dosa miałem problemy ze skupieniem się na dźwięku może to dlatego.

edit: teraz czuje zapach zgniłych jaj :?

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 05 lut 2008, 23:00 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

W sumie to 95% tego co mój przedmówca. Jedyne co nie pasuje to zapach zgniłych jaj 'p

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 26 lut 2008, 18:34 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

ja jakos nie odczulem zbytnio dzialania. nie wiem co jest przyczyna ale malo ktory dziala na mnie tak naprawde... moze zle slucham...

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 27 lut 2008, 18:22 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

trudno mnie nieraz powiedziec czy cos zdeczka zadziałał czy nie, ten niestety raczej nie zadziałał choc przyjemnie sie go słuchało i czasami tak jakbym zasypiał i szybko sie budził, pozatym zadnych efektow.......