Autor Wiadomość
 Tytuł: Methadone
PostNapisane: Śr, 05 maja 2010, 22:43 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Online: 0s
Methadone
Recreational (Moderate)
45 Minutes

Obrazek

Cytuj:
Methadone is a synthetic opiate derivative / opioid that is most commonly used as a maintenance treatment for heroin and opiate addiction. Effects will mimic stronger opiates with a gentler come up and come down, although a sometimes intense middle cycle. Experience a numbness, warm, fuzzy feeling though the up and down. The middle is an attempted simulation of the distinctive electric crawl in the spine that tends to indicate opiate action. This is the complete and total absence of pain. Mentally, physically, emotionally, psychologically free of any imaginable pain.

Przed słuchaniem mocno bolał mnie łeb, pomyślałem, odpale sobie Metadon i sprawdze czy faktycznie tak likwiduje ból...
Przy słuchaniu czułem się odprężony i zapomniałem o bólu, były miłe dźwięki. Po przesłuchaniu ból zniknął ale byłem ospały i nie miałem siły przez troche wstać z wyra, czułem się zmęczony a zarazem wypoczęty, heh, nie wiem jak to dokładnie odkreślić. Wydaje mi sie że ten dose zabija ból i jednocześnie usypia żebyśmy się położyli spać aby "dobić" ból. Bardzo podobne działanie do prawdziwego Metadonu.

W każdym bądź razie polecam szczerze na wszelkiego rodzaju bóle.

Tytuł: Re: Methadone
PostNapisane: Cz, 23 wrz 2010, 18:04 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 7m 55s
W moim przypadku było podobnie: bolał mnie łeb więc może metadon? Efekty zamierzone: przestał boleć już w trakcie słuchania. Na początku ściął mnie mocno w sensie że mało co nie usnąłem. Pod koniec dosa byłem juz jednak pobudzony i senność znikła tak szybko jak przyszła.
Na ból głowy - metadon :D
Również polecam ;)