Autor Wiadomość
 Tytuł: Speed
PostNapisane: Pt, 06 lip 2007, 14:46 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Online: 0s
Po prostu najlepszy z pobudzaczy :)
Założyłem słuchawki,kłade sie i słucham ....
Przez pierwsze 10min czułem nieuzasadniony niepokój,miałem wrażenie jakby ktoś ruszał moim łóżkiem :lol: Następnie po ok 15min uzasadniłem sobie że kompletnie nie czuje stup (mrowienie i lekkie dreszcze)następnie juz nie czułem całych nóg,tak jakbym ich wogóle nie miał :lol: Tak w ok w 20min słuchania poczułem wielka euforie,wyostrzone zmysły,jaśniejsze widzenie,dreszcze przechodziły juz przez całe ciało.Po odsłuchaniu całości jeszce przez ok 1h czułem sie wspaniale pobudzony,poprostu chciało mi sie żyć,a przy słuchaniu muzyki czułem ogromną euforie :D
Zdecydowanie polecam ten dose,choć zaznaczam że jedynie dla doświadczonych :)

Tytuł: odp
PostNapisane: N, 02 gru 2007, 12:42 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Na pierwszą przygodę z i-dosere'm wybrałem właśnie "speed'a".
Podczas słuchania nawiedził mnie niepokój , lęk , oraz nadzwyczajne pobudzenie. Nie zorientowałem sie nawet kiedy wpadłem w trans i nagle obudził mnie jakiś mocniejszy herc, tak sie przestraszyłem że wybiegłem z pokoju z krzykiem ! Wracając po jakiś 20 sekundach spojrzałem na monitor i ujrzałem 96% po chwili zaczęły przechodzić mnie dreszcze pomyślałem. Hmm działa zgodnie z opisem oraz działaniem prawdziwego speed z którym miałem trochę kontaktów , trzeba to sprawdzić. Bezzwłocznie wyszedłem na dwór z rowerem i powiedziałem sobie tak "zobaczę gdzie dojadę bez zmęczenia".Wynik był zaskakujący przejechałem prawie 3 kilometry , a zmęczenie było tak małe że prawie wcale go nie czułem.

Reasumując bardzo polecam speed dos'a :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 04 gru 2007, 18:40 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ja doświadczony zapewne nie jestem, ale na mnie den dose zadziałał tak: miałem cały czas dreszcze, przechodziły one moje całe ciało, potem o czasu do czasu miałem takie wrażenie że telefon mi wibruje przy nodze :D i to tyle. Bawiłem sie z tym doesem kilka dni temu więc nie pamiętam doznań :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 12 sty 2008, 23:29 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

a sakd to mozna sciagnac???

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 sty 2008, 18:23 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

wlasnie wysluchalem.niewiem czy chwilami nie spalem
fest mi dudni w glowie.przez pierwsze sekundy dziwnie slyszalem.teraz sie stabilizuje.ale bardzo wyostrzony sluch.pozatym nie widze roznic :( czyzby kolejne 30 minut do dupy ? jeeju.chyba sie tego nie naucze :(

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 lut 2008, 15:26 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

tak jak każdy pobudzający... wszystko szło szybciej ^^ ogólnie zero chęci zaśnięcia... ostre jak cholera kolory :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 lut 2008, 13:52 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Na mnie podzialal jak bym 5 puszek red bulla wypil :P przez pierwsze 20 min nic, pozniej poczulem jakby mi sie miesnie u rak i nog pompowaly, pozniej krotko i szybko oddychalem. Po odsluchaniu dyszalem jak bym 1km przebiegl :D

Bardzo polecam tego Dosa ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 10 cze 2008, 16:54 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Może tak zstrasznie mnie nie pobudził, ale efekty sa fajne:
- przez pierwsze 2 min slyszalem jeszcze jakis dzwiek.Zdjelem sluchawki, nawet wyłaczylem komputer i nadal był :) Jazdaaa
- nastepny efekt to widzialem przez pare minutek jak przez taka koszulke co sie wklada jakies dokumenty, jak na cos patrzylem ale tylko daleko. Blisko juz dobrze widzialem.
- pobudzenie- hmm może lekkie jest. Ide zaraz sie uczyc ciekaw jestem jak bedzie wchodzic.

Tytuł: Re: Speed
PostNapisane: Cz, 12 lut 2009, 17:04 
Adept
Adept
88% następnej rangi

Ja miałem po tym dozie faze przez jakieś 20 minut ;/ Nie dokładnie pamietam co robiłem w tym czasie poza tym podczas słuchania dose'a z pozycji "na brzuchu" obudziłem się na plecach i w dodatku odwrotnie tzn. tam gdzie miałem głowa miałem nogi ,a gdzie nogi miałem głowię dodatkowo jak się obudziłem lewą rękę miałem w powietrzu więcej nie pamiętam ogólnie dose ładnie na mnie zadziałał

POZYTYW ;)

PostNapisane: N, 15 lut 2009, 13:06 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1h 7m 6s
.

Ostatnio edytowano So, 18 lip 2015, 10:24 przez Niski12, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N, 08 mar 2009, 04:11 
Skryba
Skryba
76% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Po przesłuchaniu dose Speed po prostu rwało mnie, by coś zrobić, strasznie byłem "aktywny" :)

PostNapisane: Pn, 30 mar 2009, 15:57 
Szukacz
Szukacz
10% następnej rangi

Ciekawe ;-)

Był to mój pierwszy dos, najskuteczniej działający z wszystkich wypróbowanych. Podczas słuchania miałam dziwne wyobrażenia, momentami czułam jakbym siedziała na podłodze, zniżała się coraz niżej.
Jeszcze kawałek po odsłuchaniu czułam jakby echo w głowie, które powtarzało każde moje wypowiedziane moje słowo :D Dziwne, ale tak było. Sam dos, chciało mi się biegać, wchodząc po schodach każdy stopień skakałam, dość dziwne uczucie :twisted:

OnlyOluss

PostNapisane: Śr, 01 kwi 2009, 21:01 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Ja nie byłem zbyt skupiony, mimo najszczerszych checi. jednak troche podziałało. z samego poczatku tak po 10 minutach przestałęm czuć usta jak ktos oglądał Matrixa to pamieta scene jak Neo zrosły sie usta. ja czułem się podobnie, pozniej wydawało mi się ze ktos wszedł do pokoju bo usłyszałem odgłos jakby otwieranych drzwi no i pozniej nie moglem sie skupic bo co chwila na drzwi spoglądałem. ale jak słuchałem dosa to nie było pozno wiec moze ktos chodzil po domu. najlepiej jednak bylo podczas snu. bo mialem jakis dziki sen nie pamietam szczegołów ale normalny spokojny sen to to nie byl. moze to tez efekt dosa? dzis zobacze jakiegos innego;p

PostNapisane: Cz, 02 kwi 2009, 07:18 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1h 7m 6s
.

Ostatnio edytowano So, 18 lip 2015, 10:00 przez Niski12, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt, 25 gru 2009, 18:33 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Dzisiaj przed południem byłem bardzo rozkojarzony, niewyspany, nic mi sie nie chciało. Wiec odpalam i-doser szukam czegos ciekawego i jest speed - slucham sobie efektem było początkowo uczucie mrowienia w różnych częściach ciała, a zmęczenie i senność odeszły w niepamięć :)