Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 28 maja 2012, 20:02 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Na początek wyniki testów:

TESTER 1: Działanie zgodne z opisem, mroczne CEV'y, wręcz straszne, ponure. Poczucie beznadziei, lęk i dreszcze. Apatia, zupełna niechęć do rozmowy, wręcz do tego stopnia, że rozmowa prawie "bolała", choć była krótka i skończyła się po dwóch wypowiedziach słowami "idę się położyć, nie przeszkadzaj". Zupełna apatia emocjonalna, nic nie "dochodziło", a raczej nic nie "wychodziło". Bo też niczego nie było. Pustka. W czasie dosa podniesione ciśnienie, raczej z powodu adrenaliny. Ból głowy, nie mocny, ale uciążliwy, nie dający się zabić paracetamolem, ibuprofenem, kodeiną. Lekki, ale zniszczyła go dopiero drzemka. Apatia minęła po około 1,5-2 godzinach. W czasie słuchania ciarki, gęsia skórka. Ciarki nawet takie, że prawie "drgawki". Uczucie lewitacji, spadania, opadania, wtapiania się w łózko.

TESTER 2
: Podobnie jak 1, ale bez żadnego bólu. W sumie - tylko 1. tego doświadczył. Również brak uczucia spadania.

TESTER 3: Strach i beznadzieja, apatia.

TESTER 4: ... Relaks, mrowienie :o Taki wynik mnie trochę zdziwił, bo się nie powtarzał.

TESTER 5
: "Telepanie" [Drgawki, ciarki?]. Napięcie mięśni i odczucia wtapiania się w łózko. Strach i lekki "szał". Również apatia, znaczy się.

80% - efekt zamierzony

Cytuj:
Valkyrie (Walkiria)
Unofficial (Fictional)
Hardcore
29 minut

W zasadzie o walkirii nie ma co dużo pisać - ci, którzy grali w Max Payne'a doskonale wiedza, co to jest, a reszcie nie zamierzam spoilerować, bo MP jest grą, którą powinien przejść absolutnie każdy ;-).
Ten dose działa tak jak walkiria DZIAŁAŁA, a NIE tak jak MIAŁA działać - nie słuchaj go jeśli masz problemy z sercem lub psychika.
W czasie słuchania dosa możesz poczuć dreszcze, gęsia skórkę, lęk - nawet paniczny, chęć wyłączenia dosa... Niewykluczony lekki ból i mroczne CEV'y. Po wysłuchaniu możliwa krótkotrwała apatia emocjonalna, czasami ból głowy.
Najkrócej rzecz ujmując - w zamyśle masz po wysłuchaniu walkirii wyglądać i myśleć jak chyboczący się panowie z Max Payne'a...
The V.
It's coming

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: Wt, 29 maja 2012, 00:21 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Brzmi (nie)zachęcająco. Dam znać za 1-2 dni jak zadziałał.

PostNapisane: Wt, 29 maja 2012, 10:59 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 1d 15h 30m 3s
Jak tylko bede miec chwile czasu na pewno przetestuje :D
Jak przezyje dam znac. :P

PostNapisane: Śr, 30 maja 2012, 20:20 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Boże Jazu, zlituj się :D Mogłeś przyciszyć ten długi pisk na końcu, bo sam musiałem dać ciszej, a i tak wciąż dawało po uszach :lol: Wszystko było ok, tylko nie ta głośność wiadomego fragmentu... Dos nie powinien w taki sposób wywoływać bólu...

Strach i napięcie non stop, a potem rzeczywiście wspomniany w opisie headache (chociaż to nie dziwne przy takim wrzasku). Czułem się jak przykuty do jakiegoś łóżka. Nie mogłem się ruszyć i czułem zagrożenie. Najlepszy efekt to ciągłe uczucie, że ktoś nade mną stoi, raz nawet musiałem otworzyć oczy, bo było to tak mocne.

Na końcu dziwne wrażenia słuchowe, jakby czyjś śmiech albo płacz. Generalnie czekałem aż się skończy, bo nie lubię takich dosów ;/ Gdy uświadomiłem sobie, że to koniec, pomyślałem:" O kur**, nigdy więcej :P"

Ale przynajmniej działa, tak jak chciałeś. Dla masochistów 9/10 :P

(Masz na sumieniu moje biedne uszy :| )

PostNapisane: Cz, 31 maja 2012, 05:52 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Co do pisku na koniec - dlaczego jest tak głośny pisałem przy wersji testowej - pojawia się dopiero po pewnym progu głośności i TYLKO po nim. Gdybym mógł, to zrobiłbym ciszej :-) .

PostNapisane: N, 03 cze 2012, 09:13 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 2h 18m 34s
Dos fajny, polecam :)