Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 08:26 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

Online: 0s

Yo

Poniżej wklejam opis z testu dosa przez Piotrka – membera MMOBrain, trochę ocenzurowany - chłopak musiał się nieźle bawić :mrgreen:
(Piotrek lubi trochę przesadzać, więc traktujcie jego słowa z przymrużeniem oka)

Piotrek
Ja

No i stało się. Za oknem był całkiem ładny słoneczny dzień, ciepły, ale mocny wiatr, słowem idealny moment na wyjście gdziekolwiek.. Tyle, że akurat Michał skończył szlifować częstotliwości dla dosa (i podesłał całość meilem). 28 minut – stwierdziłem, że tyle mogę poświęcić na test, bo to miała być wersja finalna a wcześniej testowaliśmy, aby pojedyncze częstotliwości na, których miał dos bazować, więc sami rozumiecie.. ciekawość była zbyt duża, żeby teraz odpuścić :)

W pierwszym momencie nic nadzwyczajnego, coś jak by uczucie jak by ktoś trzymał palec przyłożony do czoła pomiędzy oczami tylko z cm wyżej. I zaraz po tym uczucie jak byś spadł ze 100 metrów na powierzchnię wody i unosząc się na niej zaczął rozpływać… najpierw głowa później ramiona i ręce. Później wpadasz już tylko głębiej i głębiej, kiedy czujesz jak fala przepływa przez twój umysł.

Przyznam się, zasnąłem chyba w pewnym momencie, bo obudził mnie dźwięk grzmotu za oknem tak, że podskoczyłem… na środku kur*a pokoju... więc myślałem, że uje** głowę Michałkowi za takie akcje.. brak słuchawek na uszach i stoję na środku pokoju ??? WTF??? zresztą Marcin pisał, że miał też dziwną akcję po tym - trzy razy przynosił sobie jedzenie z lodówki do kompa... NIGDY KUR*A WIECEJ TRIPOWYCH DOSOW OD MICHAŁA!!!

W tej wersji kombinacje częstotliwości mogące powodować podobne efekty zostały usunięte, bo pomimo faktu, że każdy używa dosów na własne ryzyko i odpowiedzialność to coś, po czym możesz zacząć nieświadomie chodzić albo mieć dziury w pamięci to już hardcore, za który nikt z nas nie zaryzykuje odpowiedzialności, nawet, jeśli to przesadzone wymysły Piotra.

Za usunięte kombinacje (wychodzi na to, że psychomotoryczne) dodaliśmy przyjemną pompkę endorfin i tony wpływające na działanie nerwów wzrokowych oraz na część mózgu odpowiedzialną za wizualizację obiektów. Całość teraz trwa 41 minut, ale po przesłuchaniu tego dosa czas i tak nie ma znaczenia :twisted:

Uwaga:
Jeśli zamierzasz w ciągu najbliższych kilku godzin wykonywać jakąkolwiek czynność wymagającą skupienia czy jasnego i logicznego myślenia to nie słuchaj tego dosa bo co chwilę możesz odlatywać do tego uczucia rozpływania się w otoczeniu.

[TEch Info]
Nazwa: Wyginacz
Czas trwania: 41 minut
Rodzaj: Trip, zmiana percepcji.
Waga: 93.76MB
Format: MP3

Przypominam, że ten release to niejako produkt uboczny tego czym się zajmujemy, więc tripowych dosów więcej nie wypuszczamy.
Pozdrawiam w imieniu MMOBrain. I nie piszcie, że nie ostrzegałem :)

Mirror1:
*kliknij mnie*

Mirror2:
*albo mnie*

Ostatnio edytowano Wt, 22 cze 2010, 10:28 przez MMOBrain, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 09:27 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Mam pytanie - a będziecie na bierząco wklejać dosy na forum ? Zapowiadają się ciekawie - przetestuje.

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 09:55 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

Dyskutowaliśmy nad tym trochę i na razie nie mamy pewności, co do dystrybucji i sposobów releasowania dosów z naszej ścisłej dziedziny. Ten projekt powstał trochę przypadkowo a że na forum jest spore zainteresowanie dosami tripującymi to zdecydowaliśmy się go opracować na podstawie tego, co wyszło przypadkowo i wypuścić po krótkich testach.

Na pewno wypuścimy na forum coś, co na razie istnieje pod roboczą nazwą 0pain jak wymyślimy jak rozbić wysokie tony na niższe z zachowaniem tych samych właściwości – nawet nie mam pewności czy to jest możliwe do znalezienia. Mam tu na myśli 3040Hz i pomimo, że ton ten wywołuje w mózgu działanie przeciwbólowe to słuchanie czegoś takiego może wywoływać ból uszu.
Ale jak dos się spodoba to możliwe, że jeśli nic nie wypuścimy to sam podrzucę ciekawe rozwiązanie na forum w postaci połączonych tonów. Najwyżej sam coś na tym złożysz :)

Napisz koniecznie, jakie wrażenia. My często łamiemy regułę siedzenia i skupiania się na rzecz notowania na bieżąco jak coś poczujemy.. wiesz czas + wrażenia. Pomaga to później badać nie tyle sam wpływ częstotliwości to efekty przenikanie się różnych fragmentów dosa.
Pozdro :)

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 13:23 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Nie mozna bylo wkleic tez wersji np. .sbg? MP3 spoko, ale sporo wazy. Dzis sobie wrzuce. Jakbyscie mogli tez wrzucic ta wersje testowana na Piotrze bylbym wielce uradowany :twisted: . Jak nie chcecie brac odpowiedzialnosci za publikacje ogolnodostepna, mozecie mi podeslac na PW, przynajmniej nie ucierpi nikt, kto tego nie chce xD.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 21:34 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
W takich "edytowanych" dosach SBG jest raczej mało możliwe . Painful Feara na SBG wrzuciłem tylko dzięki Klosimierzowi... Tak to robiłem wtyczką w auduacity , co ustawia się dźwięk o ilu Hz i jakiej częstotliwości szumów , a ja w notatniku mam kompletną rozpiskę jaka częstotliwość [ lub setna częstotliwości !] jest odpowiedzialna za jaki efekt...

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 23:13 
Obyty
Obyty
63% następnej rangi

Online: 6m 3s
Wrzućcie tą wersje 'tripową' nawet na PW.

A ten dose dzisiaj wypróbuje i dam znać.

PostNapisane: Wt, 06 lip 2010, 21:35 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

powem tam.. warto bylo zessac. gleboki trip przy niezlym pobudzeniu i pozniej flaskbacki co jakis czas. tylko poznziej nie moglem zlapac rownowagi troche. czy ta wczesniejsza wersja jest gdzies dostepna? i czemu nikt nic nie napisal, sprawdzaliscie jakie wy macie efekty na tym mp3?

PostNapisane: Pn, 02 sie 2010, 17:36 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

wydaje sie ciekawe, dolaczam sie do prosb o wersje "tripowa"

PostNapisane: Pn, 02 sie 2010, 18:26 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Niestety sluchalem 3 razy i nie zadzialalo... Moze dlatego, ze bylem senny. Coz kiedys sprobuje jeszcze raz.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: N, 03 mar 2013, 18:49 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 13m 31s
Można prosić o nową wstawkę tego? bo oba linki padły a chciałbym przesłuchać :)

PostNapisane: Pt, 05 kwi 2013, 11:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 1h 28m 43s
Przyłączam się do prośby o linki - może chociaż na PW? :p