Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 24 maja 2010, 17:47 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 19m 55s
To jest super :]
Zacznę od początku a więc .
Najpierw dudnienie z dosów uspokoiło to mnie troszkę 0 myśli, później wszedł ten relaksacyjny utwór to rozluźniłem się na maksa zapomniałem że leże na łóżku wyobraźnia zaczęła działać :D pierwszy raz w życiu wyobrażałem siebie jako anioła ... super uczucie ... nie pamiętam jakie potem były dźwięki bo chyba zasnąłem :? wiem tylko że jakoś odłożyłem mp4 i odrazu kima
3 sny miałem strasznie głupie xD

PostNapisane: So, 05 cze 2010, 10:01 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Witam :) Jestem tutaj nowy jednak I-dosera używam od jakiegoś czasu. Wczoraj wieczorem postanowiłem sobie zapuścić PureRelax przed snem. Jak zwykle przy dłuższych dosach puściłem wpierw Condition żeby lepiej odczuć to wszystko. W pierwszych minutach wydaje mi się, że zasnąłem gdyż chcąc poruszyć jakąś częścią ciała czułem wielki ciężar i rezygnowałem z jakiegokolwiek ruchu. Mogłem robić wszystko co chciałem. Było to coś takiego jak świadomy sen, jednak nie taki jakie miałem wcześniej. Był on połączony z uczuciem OoB. Mogłem wychodzić i wchodzić do swego ciała, ustawiać "kamerę" by obserwować siebie z różnych stron. Tak jak kolega powyżej wyobraziłem sobie, że mam skrzydła i mogłem latać gdzie chcę. Żeby sprawdzić czy tak naprawdę tym kontroluję postanowiłem zanurkować i rozbić się. Nie mogłem tego zrobić... adrenalina strasznie uderzyła i poczułem lęk więc wylądowałem spokojnie na ziemi. Obudziły mnie pierwsze grzmoty, zobaczyłem blask, potem dźwięk i wróciłem do swego leżącego ciała. Przesłuchałem dosa do końca bez większych rewelacji. Odłożyłem mp3 i poszedłem spać. Miałem wiele ciekawych snów tej nocy, kilka nawet pamiętam.

Polecam w 100%, bo chyba każdy bez większego nakładu chciałby wejść w stan świadomego snu :)
Pozdrawiam, Damian :-)

PostNapisane: Pn, 07 cze 2010, 21:23 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 1h 32m 25s
1 doss ktory chyba na mnie zadziałał totalny relaks! super! jak usłyszałem te ptaki myślalem że jestem w niebie i latam :angel: ;p ale naprawde polecam!

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 11:42 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

Uspokojenie, tonowanie i relaks. Może tak powinno się wypuszczać, dosy jeśli już leci to w formie mp3? Jakiś dobry podkład zamiast szumu. To może być świetne rozwiązanie przy nieprzyjemnych dla ucha tonach. Robiłeś na przemian czy zakrywałeś tony bez szumu muzyką?

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 21:37 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Spróbowałem zakryć szumy muzyką , jednak efekt dosa był słabszy , więc zrobiłem na przemian .

PostNapisane: Wt, 22 cze 2010, 22:54 
Obyty
Obyty
63% następnej rangi

Online: 6m 3s
Krupniok napisał(a):
Spróbowałem zakryć szumy muzyką , jednak efekt dosa był słabszy , więc zrobiłem na przemian .

no i dobrze. Nie wiem czy ta teoria ma prawo bycia, ale wsłuchując się w 'dolną' warstwe automatycznie zgarnia się górną.
i unikajcie robienia dosow z monotematyczna dolna warstwa, takie same dzwieki zapetlone - to ostro wkurwia i wolalbym juz bez tego

PostNapisane: Pn, 26 lip 2010, 13:27 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 2m 24s
Dose nawet fajny ale w 2/3 dosa zasnąłem i słuchawki spadły mi z uszu. Efektu 0 ale jeszcze dziś w nocy przetestuje ;-) . Mała porada, wywal w wersji 2 dźwięk burzy bo aż podskoczyłem jak je usłyszałem. Poza tym bardzo relaksujący.

EDIT:
Za drugim razem to samo ale z o wiele lepszym efektem relaksu.Bardzo fajnie mi się po nim spało. LD i OBEE zero. Mimo wszystko nie poddaje się jeszcze będę testował :P

PostNapisane: N, 01 sie 2010, 18:37 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Cieszę się , że działa.

Może go jeszcze poprzerabiam , ale teraz nie mam czasu - jestem na wakacjach i piszę z kafejki :P

PostNapisane: N, 08 sie 2010, 13:16 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Najbardziej interesujące w tym dosie wydało mi się to, że byłam pewna, że po zakończonym utworze wyłączyłam mp4 i odłożyłam na szafkę, a tu budzę się ze słuchawkami na uszach.

Poza tym fajnie, głęboki relaks, nawet znam muzyczkę użytą w drugiej kolejności. Prześladuje mnie. Pewnie efekt byłby lepszy jakbym mogła leżeć całkowicie bez ruchu, ale niestety jest to niemożliwe... cóż, i tak mi się podoba.

PostNapisane: So, 21 sie 2010, 21:40 
Entuzjasta
Entuzjasta
24% następnej rangi

Online: 17m 50s
Dasz mi namiary na pierwszą melodię? Chcę mieć tylko ją.

Podczas słuchania wizualizować, że jest się w raju czy lepiej "odłożyć mózg na bok"?

PostNapisane: N, 29 sie 2010, 20:27 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Pierwsza melodia to Sleeping Through the Rain od Monroe Institute.

PostNapisane: Pn, 30 sie 2010, 22:45 
Adept
Adept
4% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 20s
Jezu...
Tykająca bomba.
Idę spać, jutro dokończę ten post.

PostNapisane: Śr, 29 gru 2010, 21:21 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
wczoraj go słuchałem w nocy juz :P uczucie zajebiste :D

gdzies tak w polowie mi przerwano bo jakiś zjeb do mnie zadzwonił ;/ opisze jutro co i jak było

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 14:37 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

@denosis
no chlopie dziala - jest bania, ale bylem wylajtowany kiedy dos sie skonczyl hee, te pioruny tez niezle

PostNapisane: Cz, 30 cze 2011, 14:21 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Online: 36m 31s
Wymiatasz :lol:
1 post - siema :)

Dose(Dosa?) polecam :) Czy wyjdzie kiedyś to v2? Wiem, że to wymaga dużo pracy, ale chciał bym tylko takie info, bo ogólnie to robisz lepsze dosy od oficjalnych :smoke:

GG-3027377
Jabber(Aqq)-heniutx_pl@aqq.eu
Pisz.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona