Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 07 kwi 2008, 07:55 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Online: 0s
po aco, zostają dziury w psychice na stałe, to są silne toksyny, nie ma czegos takiego jak bezpieczne narkotyki:P jak sie człowiek wciągnie i ma słaba psyche to juz nie wyjdzie z tego sam. Wszystko dla ludzi, oczywiscie ze tak, ze wszystkim trzeba miec umiar...

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 11 kwi 2008, 07:51 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Czytałem kiedyś o koloesiu, który wciągnął APAP nosem (rozkruszony) zgon na miejscu :) poszło pod cieśnieniem i za szybko w całości dostał się lek do krwi... Dlatego ttez prochów nie tykam chocbym miał je tylko połykac... To jest syf, który żre wątrobę i mózg i kilka innych narządów które odezwą się na stare lata :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 11 kwi 2008, 14:23 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
A propos APAPu... Jak łykniesz taką tabletkę i wypijesz jedno/dwa piwa to będziesz miał jazdę jak po siedmiu ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 11 kwi 2008, 17:59 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Kiedyś na głupim Gripexie :) wypiłem 2 piwa w pubie bo zapomniałem o tym, ze brałem. Zaczęło mnie trykać (drgawki) i było mi słabo... Nie polecam picia i zazywania leków;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 15 kwi 2008, 21:58 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

to racja ja nikogo nie namawiam do brania acodinu... jednak ja juz go bralem w sumie z 20razy... jednak ja nie mam tak jak ty ze musze zwiekszac ilosc... a tak na marginesie wiesz ze dawka smiertelna Dekstrometorfanu to 1500mg ?? wiesz ze 100 tabsow acodinu zawiera 1500mg?? a wiesz ze jesli oni brali wczesniej to jakas czesc i tak zostawala im w organiezmie? wiec liczmy ze tlyko 100mg zostawala to powinni przedawkowac jesli biora po 100... w kazdym razie wedlug mnie odrobine przesadzasz ze lykales 60tabsow zeby cos poczuc... :/ naprawde nie wierze w to... musialbym to zobaczyc na wlasne oczy jak przy mnie lykasz 60tabsow i przez najblizsze 24godz dopiero cos poczules...

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 15 kwi 2008, 22:05 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

to racja ja nikogo nie namawiam do brania acodinu... jednak ja juz go bralem w sumie z 20razy... jednak ja nie mam tak jak ty ze musze zwiekszac ilosc... a tak na marginesie wiesz ze dawka smiertelna Dekstrometorfanu to 1500mg ?? wiesz ze 100 tabsow acodinu zawiera 1500mg?? a wiesz ze jesli oni brali wczesniej to jakas czesc i tak zostawala im w organiezmie? wiec liczmy ze tlyko 100mg zostawala to powinni przedawkowac jesli biora po 100... w kazdym razie wedlug mnie odrobine przesadzasz ze lykales 60tabsow zeby cos poczuc... :/ naprawde nie wierze w to... musialbym to zobaczyc na wlasne oczy jak przy mnie lykasz 60tabsow i przez najblizsze 24godz dopiero cos poczules... tak wlasnie mysle czy moze nie zaczynales np od 30... no bo jak tak to mogles miec tak ze po 30 to dla cibeie byl standard a po 20 nic nie czules bo nie wiedziales ze tak wyglada w malych dawkach faza... jednak w to z 60naraz nie uwierze... coprawda moj kumple rombnol raz 30 po 10min kolejna paczke (30) i po 2min kumpel jego stwierdzil ze on lyka tylko 25 wiec odda mu swoje 5 wiec wsumie zjadl 65... ale wtedy to juz bylo nieporozumienie... chodzil jak chcial w miare normalnie(normalnie mam na mysli jak po 0,7l wodki na 2 osoby) jednak zabardzo nie dal rady mowic tzn mowil jednak nikt nie byl w stanie go zrozumiec nawet po 10 powtorzeniach... potem wpadlismy na pomysl zeby pisal na kartce wiec pisal xD jednak z niemalym trudem :P film mu sie calkowicie urwal... nie wiedzial gdzie jest gora a gdzie dol... <<<mam na mysli tutaj doslownie... czasem stojac i patrzac sie na mnie pisal z zapytaniem na karteczce "czemu stoimy dogory nogami?" xD

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 15 kwi 2008, 22:24 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi

To lepsze fazy ma moj znajomy po grzybkach i MJ.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2008, 20:35 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Ale nie rozkminiasz co działo sie w jego głowie... ale myśle że haluny po grzybkach są lepsze... xD

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2008, 23:24 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

heh :) gwarantuje ci ze po tych 60/70 nie bylem w stanie chodzic, czlowiek roslina, nie zobaczysz tego na wlasne oczy bo z tym skonczylem :D nie polecam takiej dawki nikomu, dobrze ze obok bylo sporo osob ''trzezwych'' bylem we wszechswiecie i w piramidzie, to chyba wystarczy :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 24 kwi 2008, 10:33 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

xD hehe no tak jest :) ale ja też już tego nie biore :) aaa i tak wogule jak ktos sie zamierza to zjedzenia acodinu obojetne jakiej ilosci to proponuje sobie kupic jakies tabletki jeszcze na oslone dla watroby... bo to strasznie tyra watrobe... najlepsze wedlug mnie sa te 3 sylimarol, hepatil i syliwit... a jak skonczycie juz z tym to proponuje isc do apteki ojcow benedyktynow i kupic takie male tableteczki ziolowe co oczyszczaja watrobe z toksyn... :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 25 kwi 2008, 15:49 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Nie ma określenia "narkotyk idealny" albo "bezpieczne ćpanie". Zawsze będą większe czy mniejsze uszkodzenia ciała i/lub mózgu. Jak już ktoś chce dexa, to niech robi przerwy odpowiednie do plateau (1 plateau - 1 tydzień, 2 - 2 tygodnie itd.), aby nie wzrosła tolerancja, no i żeby organizm jako tako oczyścić z bromu (chociaż brom jeszcze po miesiącu od zażycia ma zwiększoną zawartość w organizmie). Przy dexie, jak i przy wszystkim innym, trzeba uważać na uzależnienie psychiczne. Ja wpadłem w takowe, ale myślę, że przy odrobinie szczęścia może kiedyś z tego wyjdę... o ile będę chciał.

Tytuł:
PostNapisane: So, 17 maja 2008, 14:59 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

Raczej to nie są prochy ale no dobra:
-Tussipect (tabletki na kaszel bez recepty), działa jak amfetamina
-Kocimiętka zmieszana z tytoniem, daje efekt jak przy niewielkiej ilości zapalonej marichuany

Tytuł:
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 17:00 
Skryba
Skryba
40% następnej rangi

Ninja2000 napisał(a):
Raczej to nie są prochy ale no dobra:
-Tussipect (tabletki na kaszel bez recepty), działa jak amfetamina

prosze cię :lol:

Tytuł:
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 17:31 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

No to teraz zabłysnąłeś :D

Tytuł:
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 19:03 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

krople walerinowe za 2 zł, stołowa łyżka przed snem, pomaga przy LD, OOBE, halucynacjach, medytacji, relaksacji, pamiętaniu snów, po prostu świetne kropelki :) a dostaniecie je za 2 zł w każdej dużej aptece :)

Obrazek
Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona