Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 19 sty 2008, 17:07 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 17m 52s
pamietam jak kiedys wypilem pol syropu i zasypialem przed kompem ledwie dolazlem do lózka i zasnolem, rano sie dowiedzialem ze tata mierzyl mi cisneinie i mialem 70/100 czy jakos tak nie pamietam ale gdzies kolo tego
a nazwy syropu nie pamietam mama mi mowila ze jakis uspokajajacy wiece pewnie z klomazepamem czy czyms

Tytuł:
PostNapisane: So, 19 sty 2008, 20:48 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 0s
Acodinu probowalam dwa razy. Za pierwszym razem ze znajoma, po 11 sztuk. Mnie nie ruszylo, poza jakimis malenkimi przymulami, choc nie jestem pewna czy to faktycznie wina leku. Znajoma natomiast po jakims czasie, w jednej chwili dostala super humoru, i glos zmienil jej sie na wyzszy. :? Nastepnym razem postanowilam sprobowac sama, ale z wieksza dawka. Efekt w sumie ten sam co poprzednio, a wiec jego brak, plus zaczerwienienie i swedzenie skory, najpierw glowy, potem reszty ciala. Czyzby nadwrazliwosc na ktorys ze skladnikow leku? :?
tak czy inaczej, dla mnie lekarstwa sie definitywnie nie sprawdzaja..

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 21 sty 2008, 01:53 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

echhh o czym wy tu rozmawiacie.Po pierwsze ewidentnie nie jest to najlepsze forum do takich rozmów przecież tu się udzielają 12 latki:/....Po drugie jeśli chcecie coś pizgać radzę najpierw dokładnie sprawdzić jakie są skutki uboczne.Po drugie talk.hyperreal.info.Po trzecie dex powoduje duze zmiany na bani - psychozy,zmienia światopogląd etc. po za tym niszczy wzrok(powidoki-nie będziesz wiedział co to ciemność przez kilka miesięcy... ogólnie pogarsza wzrok)no i rzecz jasna szybciutko daje o sobie znać wątroba i nerki +takie rzeczy jak wypadanie włosów.Dextrometaferol to normalny narkotyk - to że jest dostępny w aptekach(już niedługo właśnie przez takie topici)nie oznacza że ma mniej efektów ubocznych od innych narkotyków.Wiedze teoretyczną podpieram praktyką-wnioski wyciągajcie sami

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 lut 2008, 17:15 
Adept
Adept
48% następnej rangi

vanityFair napisał(a):
Dextrometaferol to normalny narkotyk - to że jest dostępny w aptekach(już niedługo właśnie przez takie topici)nie oznacza że ma mniej efektów ubocznych od innych narkotyków.Wiedze teoretyczną podpieram praktyką-wnioski wyciągajcie sami

Dekstrometorfan jak już.
Uczulony nie jestem, 8 tabs na wstępie (przeczytałem cały ten temat, druknąłem sobie pierwszą stronę z info i mnie zaciekawiło). Weszło po ok. 45 minutach. Dokładnie to jest opisane - zmiany grawitacji, uczucie lekkości, a po ok. 1h od wejścia miałem lekką desynchronizację oczu oraz takiego zamuła jakbym się napił, jednak nie czuję tej ciężkości w mózgu jak po alkoholu. I "to słynne DXMowe myślenie"... Rozmowy to przyjemność. I plateau wymiata. Robię przerwę odpowiednią do plateau, a już niedługo drugie. Efektów ubocznych jak na razie żadnych, ale oram się, że na II albo na granicy II/III mogą wystąpić. Oraz oram się bad-tripów, chociaż jest napisane, że mogą być dopiero od III. Pożyjemy, zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 lut 2008, 12:46 
Adept
Adept
0% następnej rangi

Mam encyklopedię legalnych roślin narkotycznych, mogę wrzucić.Z ciekawszych rzeczy - palenie suszu kocimiętki (nepeta cataria) działa podobnie do MJ. Można ja mieszać z piołunem lub tytoniem. Może spróbuję... :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 15 mar 2008, 02:17 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Prochno napisał(a):
siedlan napisał(a):
Na acodin nie ma recepty (tabelka) no łyka sie język byś starł na ssaniu tylu tabsów

Acodin jest na recepte :) jednak, mimo to niewielu ludzi jest o nią proszone. Spróbuj jednak kupić 3 pudełka.. Wtedy raczej wszędzie Cię spytają o receptę :P

Bez recepty mozesz kupic max 2 opakowania ;P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 21 mar 2008, 13:10 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Ja powiem, ze kiedyś miałem ochotę przetestować te lek, ale kiedy myslę o swojej wątrobie to odechciewa mi się takich mixów...

Tytuł:
PostNapisane: N, 23 mar 2008, 21:37 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 9m 22s
Widzę że temacik sie rozwiną teraz kupiłem slavie i sie ciesze !!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 24 mar 2008, 13:05 
Adept
Adept
0% następnej rangi

Salvia... Kupiłem niedawno susz i sadzonkę, obecnie susz jest spalony a roślinki (już dwie) rosną... :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 25 mar 2008, 22:31 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Zjadłem jakiś czas temu 20 niewielkich tabletek Acotin'u (wszystkich w opakowaniu było 30) ale efekt niewyraźny, słaby. Radziłbym popić alkoholem ;-)

@Down
Na końcu pytania stawiamy znak "?" :roll:

Ostatnio edytowano Cz, 27 mar 2008, 23:05 przez Jackaal, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 27 mar 2008, 22:40 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Mam jeszcze pytanie odnośnie tej kocimiętki. Czy można gdzieś kupić wychodowaną już roślinkę, czy trzeba kupować nasiona i samemu ją wychodować.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 28 mar 2008, 14:55 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

szczeże głupoty gadacie ;/ acodin jem od jakiegos czasu co jakis czas xD nie moglem sie ruszac jak zjadlem 50tabletek naraz (waze 63kg) a do skzoly czasem lykam 15 tableteczek :) i nikt sie nigdy nie skapl ze jestem na fazie... a 5tabletek to wogulenigdy nic po tym nieczuje... no ja mam taka swoja skale...

-10-16- tabletek to miejsca publiczne... szkoła... dom...
-17-35- impreza... w nocy w domku jak nikt napewno mnie nie nakryje
-35-50- <<< naraz? nigdy juz niezjem xD ewentulanie np 20 a po jakichs 3 godz kolejne 20 inaczej nie... faza niema sensu i nienadaje sie doniczego... tzn jest zajefajnie... jednak nie wiem czy jest sens lezec sobie np. na imprezie i ogladac haluny czy widziec kumpla ktory ma zamiast uszu dwie malpy... albo jak moj kolega chodzic po pokoju machac rekami i mowic ze odgarnia poduszki... bo lataja po calym pokoju... taka dawke mozna wziac raz czy dwa razy dla testu :) albo tak jak sie jest samemu z kumplem gdzies... to tak 40naraz i obaj faza ostra... ale nie w miejscu gdzie was beda ludzie widzieli...

no a tak wogule to nigdy mnie faza dluzej nie trzymala niz 6godz... po 15 tabletkach zazwyczaj mnie trzyma z 3godz a potem schodzi przez 30min... po 20-30 tabsach faz trzyma mnie przez 4-6godz... i po 6 godz zawsze jestem trzezwiutki... a po wiekszej ilosci niz 30... no to faza trzyma mac 10godz... jeszcze mi sie nigdy nie zdazylo zeby dluzej mnie trzymala faza... no to tyle i prosze nie opowiadac glupot pod tytulem po acodinie nie mozna sie ruszac albo ze faza trzyma ponad 24godz... nic tyle nie trzyma pomijajac galke muszkatulowa... :/ a ona to trzyma od 24godz- 70godz <<< faza jak po malej ilosc Ziółka...

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 28 mar 2008, 14:56 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 9m 22s
Kycy ^^ xD google.pl nie boli tam wpisz slavia ... i pojawi się mnóstwo stron z opcja "sprzedam" pozro w hodowli :)

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 kwi 2008, 20:55 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Ludzie nie bawcie sie w to, a jak juz sie bawicie to nie zachęcajcie innych:) acodin to gówno, sam tez przez jakis czas myslalem ze to idealny narkotyk, bralem 9 razy, po tych 9 musialem zwiekszyc dawke do 60/70 tabsów zeby cos poczuc bo NIC nie czesalo po 30, zero... gdybym barl to dalej to dawka pewnie znowu by wzrosła... niektórzy biorą po 100 tabletek, to chyba lekka przesada. zostancie przy ganji i piwku :) wyjdzie wam to na zdrowie, i psychiczne i fizyczne.

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 kwi 2008, 21:25 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Ale, wiesz... Mówi się "wszystko dla ludzi" ;-)
Poza tym nic dziwnego że musisz zwiększać dawki. Organizm się uodparnia. Może trzeba zrobić sobie przerwę to znowu będzie szybciej wchodzić? :roll:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona