Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 03 paź 2007, 22:10 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

Online: 0s
Prochno napisał(a):
Po Avio, możesz widzieć wielkiego niedźwiedzia który powie, że jak sie ruszysz to Cię zje i też przestaniesz się ruszać :P

Tym zdaniem mnie jednak przekonałeś do Avio xDDD ja chce takiem schizy mieć :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 03 paź 2007, 22:13 
Skryba
Skryba
64% następnej rangi

Online: 4m 23s
scythling napisał(a):
Prochno napisał(a):
Po Avio, możesz widzieć wielkiego niedźwiedzia który powie, że jak sie ruszysz to Cię zje i też przestaniesz się ruszać :P

Tym zdaniem mnie jednak przekonałeś do Avio xDDD ja chce takiem schizy mieć :D

No to pamiętaj o zabraniu jakiegoś trzeźwego kumpla ze sobą ;) albo i dwóch :P noo i na początek nie przesadzaj :P troche ostrożności trzeba zachować :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 03 paź 2007, 22:22 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

prawde mówiąc to ten temat tylko zachęcił pare ludzi do spróbowania acodinu co nie jest pochwalane

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 03 paź 2007, 22:30 
Skryba
Skryba
64% następnej rangi

to już wolny wybór każdego z użytkowników forum :)

czy gdzieś napisane jest 'koniecznie spróbuj' ?

czy myślisz, że każdy wchodząc na forum o bungee, następnie z niego skoczy? :P

wypisane są złe i dobre strony Acodinu i innych farmaceutyków :)
Niech każdy sobie wyważy czy warto, a samo sięgnięcie po nie, należy już do tego kogoś ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 03 paź 2007, 23:14 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

No ja wiem i nikomu tego nie zarzucam, że źle zrobił, ale chodzi mi oto że gdy pojawił się ten temat i go przeczytałem nabrałem ochoty na acodin^^

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 06:40 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

ja na avio :D ale to mniejsza, i tak pewnie dopiero na zieloną szkołe będe brał avio ]:->

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 11:54 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 9m 22s
Weekend zbliża sie nieubłaganie i 1-st trip z acodinem zapisywać będę co sie działo jak będę w stanie ;]

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 13:54 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

napisz jak było bo jestem ciekaw :) ja na avio trip musiałbym poczekać okolo 8 miesięcy :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 14:09 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

Do wakacji?? lol
No u mnie też ciężko żeby być samemu, albo z kimś "fajnym", żeby móc zażyć. Siedlan, dali ci bez recepty tabletki?

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 14:25 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi

Wybaczcie, ze mi sie nie chce czytac tego wszystkiego (cytaty) wiec pozwole zapyrtac.
Ile musialbym zezrec aviomarinow przy 188 wzrostu i duuuuuuzej wadze:P? Zeby cos sie dzialo? No i jakie sa skutki uboczne?

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 15:55 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 9m 22s
Nikt nie będzie TOBIE pisał bo sie będzie wszystko powtarzać przeczytaj może zrzucisz troszkę gramów ;] BEZ RECEPTY JEST ACODIN !!! zmień tabelkę aptekarka powinna o tym wiedzieć ;]

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 17:57 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

nie do wakacji, shujitsu tylko do zielonej szkoły w około maju :D na podróż się bierze Aviomarin prawda ? :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 19:20 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

scythling napisał(a):
nie do wakacji, shujitsu tylko do zielonej szkoły w około maju :D na podróż się bierze Aviomarin prawda ? :D

lol :twisted:

Ja bym odjazdów na zielonej nie robił, ja jak jade na zieloną to gramy cały czas w siate w plażowoą i zwykłą bo jadą tylko sportowcy i ci co dobrze się uczą, akurat wśród naszej ekipy nie ma palących albo narkotyzujących się i wg mnie tak jest lepiej.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 20:21 
Skryba
Skryba
64% następnej rangi

nikt tu nie mówi o paleniu czy narkotyzowaniu się :twisted: to zwyczajna przezorność.. jak to tak w długą trasę bez aviomarinu? :mrgreen:

co do tematu:
Jak na obóz sportowy to może Tussipect? zawiera efedrynę.. :D

hyperreal napisał(a):
Nie będę bawić się tutaj w szczegóły dotyczące pochodzenia, czy występowania, gdyż "tussipect-owców" (nie wiem czy to właściwe sformułowanie) interesuje działanie, efekty i skutki uboczne.
A więc:
Efedryna dobrze się wchłania z tkanki podskórnej i oczywiście z przewodu pokarmowego. Jej metabolizowanie jest dość powolne o czym mogli przekonać się amatorzy Tussipca. Dezaminacja efedryny prowadzi do przekształcenia jej w norefedrynę (różnią się grupą metylową). Niestety, ale na szczęście dla niektórych nie jest on rozkładana przez MAO - monoaminooksydazę, a wręcz blokuje ten enzym. Co ciekawe ten sam enzym powoduję rozkład noradrenaliny, a więc chłopie możesz po zdenerwowaniu, być po prostu trochę dłużej pobudzony do walki ( kiedyś mój kumpel wracał wieczorkiem z apteki i walnął sobie 10-15 tabl. Tussipca, wyskoczyło do niego kilku gości, ale skończyło się na obelgach, kumpel nie jest agresywny, więc "odszedł" z miejsca zdarzenia, lecz po chwili wrócił i rozwalił tych 3 gości. Mówił mi później, że rozsadzała go złość i energia, acha! efedryna podnosi zdolność motoryczną mięśni od 5-10%. Sam byłem pod wrażeniem kiedy wpadłem na siłownię i wycisnąłem 110 kg po miesiącu przerwy, wcześniej tylko 102. Ale koniec pieprzenia..).
Nie należy jej brać częściej jak 3-4 razy w tygodniu, gdyż później będziesz ospały i lekko uzależniony. Należy pamiętać, że powoduje ona tachyfilaksję - te same dawki podawane w krótkich odstępach czasu wywołują mniejszego speeda - wyczerpanie zapasów amin katecholowych.

Efedryna działa:
- Ośrodkowo:

kora mózgu - podniecenie psychiczne, w większej ilości uczucie niepokoju i lęku, bezsenność, pobudzenie ruchowe, antagonizowanie m.in. alkoholu (kiedyś wypiłem sobie prawie ˝ litra i buteleczkę Tussipca i... padłem).
ośrodki autonomiczne - np. pobudzenie ośrodka oddechowego
- Obwodowo:
skurcz naczyń krwionośnych
pobudzenie mięśnia sercowego i wzmożenie siły jego skurczu, duże dawki działają depresyjnie- może ci stanąć serducho, ale bez obaw.
wzrost ciśnienia tętniczego (RR), to wiadome
rozszerzenie oskrzeli, zmniejszenie napięcia i zahamowanie perystaltyki przewodu pokarmowego ( jak ktoś miał apetyt to gratuluję), wzrost napięcia zwieracza pęcherza moczowego
Mydriasis (nie mam pojęcia co dokładnie oznacza), ale jest to rozszerzenie źrenicy oka, co ciekawe nie występuje u Murzynów - nikogo nie obrażam.
wzrost napięcia mięśni poprzecznie prążkowanych i zwiększenie przemiany materii.
Skutki te złe i zarazem dobre: bezsenność, kołatanie serca, pobudzenie psychiczne i zdenerwowanie, nudności, drżenie mięśni, zatrzymanie moczu, wypryski skórne.
Przeciwwskazania: choroby serca, wieńcówka, hipertensja (nadciśnienie tętnicze), nadczynność tarczycy.
Zastosowanie (w skrócie): dychawica oskrzelowa, obrzęk m.in. nosa, niedociśnienie itp.
Dawki (co tam mówić i tak przekraczacie):do 150 mg tj. około 10 tabletek Tussipca, ale i po 20 się żyje.
Preparaty: Aramine, Effortill, Sympatol, Veritol, Rhinazin, Salbutamol, Berotec, Bametan.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 05 paź 2007, 16:56 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

niezbyt ciekawie ten preparat wygląda :( z opisu wynika że małe wrażenia są po nim, co innego po acodinie.

może opisz jak zadziałał na ciebie jak brałeś i coś więcej o skutkach ubocznych.

P.S. Ile wziąść tabletek Acodinu żeby czuć działanie jakieś odpałowe małe, ale żeby po krótkim czasie przeszło.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona