Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 02 kwi 2018, 22:15 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 55m 28s
Notorycznie zasypiam, po KAŻDYM dosie...Co jest pomocne, bo lubię spać. Ale chodzi o to, że nie ważne jak wyspana jestem, mogę być świeżo po drzemce, jednak już mocno obudzona, woda na orzeźwienie, przewietrzenie pokoju bo od ciepła chce mi się spać jeszcze bardziej, mogę nawet się nie kłaść tylko siedzieć oparta o twardą i zimną ścianę, albo w ogóle nie zamykać oczu - zasypiam, no matter what. Właśnie włączyłam bez wahania to słynne HandOfGod i przez pierwsze kilka minut, może pięć, miałam tylko nagłe kilkusekundowe wspomnienia, o których normalnie bym nie pamiętała - coś co dzieje się podczas medytacji. Potem zapadłam w głęboki relaks, ale nic nadzwyczajnego, aż w końcu miałam zryw prawej ręki i nie był to zryw miokloniczny, bo nie byłam nawet bliska zaśnięciu. Medytacje, relaksacje i transe ćwiczę od kilku lat, więc wiem, że coś z tym dosem jest na rzeczy, skoro zerwał mi rękę w stanie, w którym nie powinnam mieć takich odruchów. No i co dalej? Zasnęłam.
A może trochę na logikę? Nie ćpałam nigdy nic poza śmiesznymi acodinkami z apteki za gówniarza i podobnymi kodeinami, ale... To, jak wielu użytkowników "każe" innym używać dosów, jest nielogiczne. 30 minut jest udodownionym idealnym czasem (dokładnie 26 minut) na drzemkę - co za tym idzie - nawet pobudzony i wypoczęty człowiek w stanie trzeźwości umysłu jest w stanie zasnąć w tak krótkim czasie. A po co zasypiać podczas dosowania stymulantów? A po co zasypiać podczas stosowania dragów typu Xanax, które owszem, są lekko "sedative", ale przede wszystkim "recreational"?

Wszyscy narzekają, łącznie ze mną, no nie wszyscy, ale spora część osób, że dosy nie działają. A jak macie poczuć rozluźnienie po Xanaxie skoro wcześniej zdążycie już zasnąć? A jak macie poczuć się pełni energii po czymś innym, skoro leżycie z zamkniętymi oczami i się nie ruszacie?

Ja po chyba kilkudziesięciu próbach z różnymi dosami, "tak jak trzeba" i notorycznym zasypianiu (poczułam "coś" tylko przy HandOfGod, gdzie później zasnęłam i Xanaxie, gdzie również później zasnęłam) postanawiam postawić na logikę.
Oczywiście nie obrażam nikogo, to nie jest mój zamiar, to tylko MOJE zdanie, MOJA opinia, więc bez gównoburzy proszę.
Właśnie słucham Reset po przekimaniu się na 3 dosach HandOfGod, a jak sobie mój mózg odpocznie, mam w końcu calą noc (night owl here), tak jak siedzę i piszę, będę sobie przeglądać m e m e s po MJ np. albo alko i zobaczę, jaki jest efekt. Bo jak mam się śmiać, lub dobrze bawić, skoro nie mogę nawet otworzyć oczu? Relację będę zdawać w odpowiednich wątkach o odpowiednich dosach oczywiście, a Was, szczególnie tych, na których dosy nie działają, zapraszam do wypróbowania tego właśnie "aktywnego" słuchania. Wszak to nie medytacja, a karmienie mózgu falami o określonych częstotliwościach. Te fale dotrą tam, gdzie mają dotrzeć nawet jeżeli będziemy stali na rękach.

Funfact: Kiedyś puściłam sobie z YouTube binaural beats nie i-Doser, jakieś podrabiańce, jedno z tych w kategorii "sweet dreams", bo miałam koszmary już drugi tydzień z rzędu i w ogóle nie mogłam spać. To była sesja 8-godzinna. Obudziłam się po 6 godzinach płacząc ze śmiechu, za cholerę nie pamiętam co mi się śniło. To był pierwszy raz, kiedy coś takiego mi się przytrafiło. Akurat podczas słuchania dudnień. Słuchałam też wielu innych, na ból zęba, na zatwardzenie :-] I wszystkie działały. Najmocniej działa na mnie jeden konkretny, który właśnie słucham zawsze na siedząco. Działa jak pieprzona bomba. Binaural Coffee. Jest ich kilka na YT, jak ktoś chce konkretny link, dajcie znać, wstawię. Tak czy siak, mogę być zaspana jak cholera, pięć minut w wideo a ja mam ochotę śpiewać i biegać.

Dudnienia na YT pozwalają na "słuchanie w tle", a i-Doser nie. Czemu? Żeby nas wszystkich uśpić?

Po kolejnych kilkudziesięciu dosach wypróbowanych tym razem "adekwatnie", czyli np. kokaina na siedząco i bez zamykania oczu, zaś kodeina na leżąco i bez zamykania oczu, a Sleeping Angel w pieprzonej ciemni i bezruchu... Dam znać jak poszło.