Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 24 kwi 2013, 23:21 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 41m 19s
Witam.
Mam kilka spraw ale zacznę od tych szarpnięć. Otóż pierwszym moim dosem był Theta. Za pierwszym razem kompletnie nic się nie wydarzyło, nic nie poczułem, zauważyłem... Następnego wieczoru ponownie spróbowałem tego dosa i po jakiś 10 minutach zacząłem odczuwać szarpnięcia całym ciałem. Były to łagodne szarpnięcia. Może jakieś 3 lub 4 w ciągu pięciu minut. Kolejnym razem kiedy słuchałem dosa szarpnięcia się nasilały i powtarzały się przez cały czas trwania dosa (zapomniałem dodać że nie chodzi o szarpanie fizycznym ciałem tylko tak jakby astralnym). Do tego słyszałem jak ktoś wchodzi do mojego pokoju i przemieszcza się po nim. Otwarłem na chwilę jedno oko ale nikt po pokoju nie chodził. Kolejny i ostatni raz kiedy słuchałem tego dosa przerwałem w połowie ponieważ nie mogłem wytrzymać już tych skurczy i strasznie wielkiego niepokoju związanego z wrażeniem że ktoś chodzi po pokoju i mnie obserwuje.
I teraz pytanie. Co do uczucia obserwowania to ktoś już pisał na forum ale zastanawia mnie czy ktoś miał takie "skurcze" jak ja?

Teraz druga sprawa. Przy słuchaniu innych dosów np coś z LD mam wrażenie jakbym tracił powoli czucie w rękach (mniej w nogach). Nie czuje ich ale mogę je trochę podnieść. Jest to dziwne uczucie gdyż doskonale wiem że ręce leżą na łóżku. Gdy próbuje poruszyć nogą a dokładnie palcem u nogi to całe czucie wraca i mogę normalnie ruszać całym ciałem jednocześnie się lekko rozbudzając. Może to być stan wejścia do LD albo nawet do OOBE? [Słuchając kilka innych dosów związanych ze snem miałem kilka ciekawych efektów np. słuchając dosa postanowiłem że zakończę słuchać go w połowie i po prostu wyjąłem słuchawki z uszu i poszedłem spać. Nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie to że za chwilę się obudziłem i okazało się ze dalej słucham tego dosa i nic nie przerywałem. Coś jak fałszywe przebudzenie ale w drugą stronę :D]

I teraz przyjemniejsze doświadczenie z innym dosem. Przesłuchałem sobie ostatnio dosa First Love. Nie był to mój pierwszy dos ale kompletnie niczego nie doświadczyłem podczas trwania dosa i po przesłuchaniu poszedłem spać. Efekt przyszedł podczs snu. Przyśniła mi się że byłem w jakimś pomieszczeniu z dziewczyną. Patrzyliśmy się na siebie i przytulaliśmy. To co widziałem w tym śnie nie było istotne ale emocje i uczucia jakie mi w tej sytuacji były nie do opisania. Uczucie czystej silnej miłości do tej dziewczyny. No po prostu nie wiem jak opisać to uczucie. Coś jak zauroczenie tylko że z 10x mocniejsze i bez żadnych obaw o tą osobę i bez żadnych zazdrości. I znów pytanie. Czy dosy mają działać tylko podczas słuchania czy może występować taka sytuacja jak u mnie? A może zbieg okoliczności? Dodam że rzadko mam tak wyraziste sny z takimi emocjami.

PostNapisane: Wt, 18 cze 2013, 00:50 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 3h 11m 7s
Na pierwsze pytanie ciężko mi będzie odpowiedzieć, zresztą na kolejne też, ale co tam ;P

No więc na mnie też jakoś tak działają dosy, że cały się telepie przechodzą przeze mnie jakieś takie dreszcze, ale to raczej chodzi o zwykłe ciało, nie jak Ty to nazwałeś astralne.

No i co z tym zdrętwieniem, też tak mam i wydaje mi się, że może to być wstęp do paraliżu sennego, tylko że jakoś łatwo z niego wyjść. Chyba, że tak mają działać dosy, będe jeszcze próbował i się wszystko okaże ;)

A co działania w nocy, dzisiaj słuchałem First Love, choć na mnie jakoś mocno zadziałał, mocniej niż A Bomb czy RAVE, ale chyba nie tak jak powinien, leżałem cały się trzęsłem, nie umiałem oddychać za bardzo i do tego kila razy poczyłem jakby coś się o mnie ocierało, a teraz idę spać i się okaże czy coś mi się będzie śnilo :P