Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 17 lip 2010, 19:02 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Kod:
http://webhosting.pl/Amerykanscy.rodzice.straszeni.e_narkotykami.dostepnymi.w.Sieci
:twisted: :hahaha: :P

Cytuj:
W kulturze atlantyckiej źle się patrzy na odurzanie czymkolwiek innym niż alkoholem, a państwa wydają rocznie miliony na walkę z nielegalnymi chemicznymi środkami psychoaktywnymi. Wielkim szokiem dla wielu Amerykanów w tej sytuacji okazała się kwitnąca wśród tamtejszej młodzieży moda na „e-narkotyki” – nagrania dźwiękowe, które modyfikując częstotliwość fal mózgowych, prowadzą ich do rozmaitych alternatywnych stanów umysłu.

...

PostNapisane: So, 17 lip 2010, 20:57 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 24m 12s
ładnie mają na bani ...

PostNapisane: Pn, 19 lip 2010, 09:08 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 0s
No cóż mogę powiedzieć. Ludzie, którzy nigdy nie słyszeli o takim cos jak idoser albo tylko przeczytali o nim i się wypowiadają to dno. Ale w końcu to jest USA tam "dbają" o swoich obywateli, dziwie się czemu nie zakazali tam całkowicie alkoholu i papierosów :hammer: :hammer:

PostNapisane: Pn, 19 lip 2010, 12:22 
Moderator
Moderator

Online: 6h 24m 3s
Taa , "dbają" . Tam wyszedł projekt Wzorowy Obywatel . TO polega na tym , że wiedzą gdzie jesteś , co robisz i jak często. Dodatkowo śledzi neta. Wszczykują Ci czip pod skórę :s Dobrze , że nasza Polska to nie USA...

PostNapisane: Pn, 19 lip 2010, 17:46 
Moderator
Moderator

Dla mnie najgorsze jest to, że ludzie w to wierzą, a nie mają o tym zielonego pojęcia.

EDIT: w sumie to jak religia :/

PostNapisane: Wt, 20 lip 2010, 09:08 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Ush napisał(a):
Dla mnie najgorsze jest to, że ludzie w to wierzą, a nie mają o tym zielonego pojęcia.

EDIT: w sumie to jak religia :/

No nie wszyscy nie maja pojęcia o swojej religii....ale większość. Np ja wiem wiele więcej od moich rówieśników o chrześcijaństwie, a jestem niewierzący....

PostNapisane: Cz, 29 lip 2010, 23:45 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

może jeszcze dzwiękow zabronią ? takie głupie że aż śmieszne :D

PostNapisane: Pt, 30 lip 2010, 20:51 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

Online: 9h 17m 41s
:scary: Przeczytałem I jestem w szoku xD Co ci Amerykance Wymyślają xD To się w bani nie mieści xD ''USA to panstwo policyjne garsciami czerpiace z instrukcji pt: "1984" Orwella. mnie nie zdziwi zakaz sluchania muzyki.'' 8)

PostNapisane: Pn, 02 sie 2010, 13:01 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 32m 43s
Ale o nas w arcie, to nie wspomnieli... :(

Niebawem jak wejdzie ustawa anty narkotykowa w PL, to jeszcze się zapis trafi, że nam i-doser'a zdelegalizują :-]

PostNapisane: Wt, 03 sie 2010, 19:08 
Moderator
Moderator

Zleciałbym z krzesła jakby tak się stało :P

PostNapisane: Pt, 28 sty 2011, 19:10 
Skryba
Skryba
40% następnej rangi

Online: 10m 56s
wyobraźcie sobie... policja sprawdza nam komputery, już tam mniejsza z nielegalnym jakimś oprogramowaniem czy mp3... ale można by trafić do pudła za NARKOTYKI! UWAGA! DO TEGO W POSTACI DŹWIĘKÓW! hah, już sobie wyobrażam artykuł...
"Młoda studentka, skazana za posiadanie 2gb. narkotyków i innego rodzaju używek. Wszystko ukrywała u siebie na laptopie. Oto wypowiedź anonimowego świadka, sąsiadki z naprzeciwka:
-panie, ona to z tymi słuchawkami na głowie to cało noc i cały ranek chodziła, jak ja po cukier przyszla to nawet drzwi nie otworzyła! a to tako dobro dziewucha była... ja wiedziałam, wiedziałam że coś z nią nie tak od kiedy zrobiła sie taka... szcześliwa!"

Czy e-narkotyki opanowały nasze mlodsze pokolenia? Możemy nawet nie zdawac sobie sprawy z tego co nasze siostry i bracia, przetrzymuja na swoich komputerach, mp3, nawet telefonach! Strzeżmy się! Bracia! to czyste ZŁO!"
:D dziekuje za uwage.

Will I always be here...

PostNapisane: Pn, 14 lut 2011, 17:09 
Skryba
Skryba
60% następnej rangi

Hahahahaaha rozbawil mnie ten artykuł.

Nastolatki znajdować mają w Sieci dilerów, którzy za darmo dają im pierwszą dawkę „cyfrowego narkotyku”

Hahahaha to ja biore pierwsza dawkę :D

PostNapisane: Wt, 15 lut 2011, 09:30 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

bagielka napisał(a):
wyobraźcie sobie... policja sprawdza nam komputery, już tam mniejsza z nielegalnym jakimś oprogramowaniem czy mp3... ale można by trafić do pudła za NARKOTYKI! UWAGA! DO TEGO W POSTACI DŹWIĘKÓW! hah, już sobie wyobrażam artykuł...
"Młoda studentka, skazana za posiadanie 2gb. narkotyków i innego rodzaju używek. Wszystko ukrywała u siebie na laptopie. Oto wypowiedź anonimowego świadka, sąsiadki z naprzeciwka:
-panie, ona to z tymi słuchawkami na głowie to cało noc i cały ranek chodziła, jak ja po cukier przyszla to nawet drzwi nie otworzyła! a to tako dobro dziewucha była... ja wiedziałam, wiedziałam że coś z nią nie tak od kiedy zrobiła sie taka... szcześliwa!"

Czy e-narkotyki opanowały nasze mlodsze pokolenia? Możemy nawet nie zdawac sobie sprawy z tego co nasze siostry i bracia, przetrzymuja na swoich komputerach, mp3, nawet telefonach! Strzeżmy się! Bracia! to czyste ZŁO!"
:D dziekuje za uwage.

Pomijając już fakt, że (nawet najsilniejsze) dosy nie działają na wszystkich ludzi.

PostNapisane: Pn, 16 maja 2011, 14:01 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
:D tak, tak teraz sie wezma za e-narkotyki bo z realnymi sobie nie daja rady xD a czyms przeciez trzeba sie chwalic nie?;d
:ganja: jest tak samo najbardziej gnebiona bo najlatwiej za nia karac ;p zauwazcie paradoks w naszym kraju wiecej ludzi siedzi czy tez ma jakies kary z powodu marihuany niz Ci, ktorzy sprzedaja dzieciakom kox i kwasy ;d