Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 03 gru 2009, 15:49 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 0s
Ludzie czy wy czytać ze zrozumieniem nie umiecie? :x "Najlepszy efekt/stan osiągnięty poprzez dosa" nie znaczy "Który dose jest najlepszy" lub "Który dose na was zadziałał" (już taki temat istnieje).

Piszecie STAN osiągnięty a nie dossa!

PostNapisane: Cz, 10 gru 2009, 19:11 
Moderator
Moderator

Online: 6h 19m 2s
śmiałem się że wciskam spację (dose marysia ) ;p

PostNapisane: N, 20 gru 2009, 20:59 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Online: 1m 26s
ja się przestraszyłem marijuanaQH ale nie samego efektu tylko dzwięku przy połowie miałem głośność na
prawie maks i tu nagle taki coraz mocniejszydeszczyk i nagle jakby spięcie/zwarcie/rozpi... się gitara elektryczna.
No normalnie rzuciłem słuchawkami i postanowiłem że na jakiś czas zostawie sobie i dosera.

PostNapisane: N, 20 gru 2009, 21:56 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

Online: 0s
lalka785 napisał(a):
ja się przestraszyłem marijuanaQH ale nie samego efektu tylko dzwięku przy połowie miałem głośność na
prawie maks i tu nagle taki coraz mocniejszydeszczyk i nagle jakby spięcie/zwarcie/rozpi... się gitara elektryczna.
No normalnie rzuciłem słuchawkami i postanowiłem że na jakiś czas zostawie sobie i dosera.

spokojnie.... calm down ustaw sobie 70%-75% poziomu glosnosci i wtedy sluchaj :>

PostNapisane: N, 07 sie 2011, 22:08 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 13m 35s
Najlepszy był efekt po peyotlu. Coś w stylu średniej dawki prawdziwego LSD. Po prostu 3 poziom doświadczenia psychodelicznego.

PostNapisane: Pn, 05 gru 2011, 15:34 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Najlepszy to może nie, ale najmocniejszy: GoH, strach, uczucie niemocy, bezradności i jakieś dziwne halucynacje...
A co do najlepszego to MarijuaneQH fajnie sobie zapuścić, świetnie rozluźnia i poprawia humor :D

PostNapisane: So, 31 gru 2011, 11:15 
Skryba
Skryba
20% następnej rangi

Online: 13h 21m 25s
po trip widziałem mikołaja z shotgunem i cygarem:D

PostNapisane: So, 31 gru 2011, 19:53 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Hmm... Ostre trzęsienie łóżka po AcidQH albo ostry trans, dziwne wizje i głosy po Peyote :)

PostNapisane: N, 01 sty 2012, 23:57 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 6h 10m 42s
Ja stosuję I-doser dopiero od kilku dni, więc jestem nowicjuszem.

Opiszę moje wrażenia (tak pozytywne jak i negatywne) po zastosowaniu kilku dosów:

MarijuanaQH --- bardzo fajnie na mnie zadziałał, zrobiło mi się ciepło w brzuchu i splocie słonecznym, przez pół minuty zaśmiewałem się i odczuwałem ciarki po lewej stronie głowy, w lewej ręce, po kręgosłupie i w lewej nodze. Jednak efekt mrowienia zmalał po kilku użyciach. Po uzycia dosa miałem trochę lepszy humor.

EcstasyQH --- jak na razie ten mi się najbardziej podoba. Słuchałem ostatnio w nocy i uważam, że bardzo przyjemnie grzeje w czachę. Najlepszym efektem był trwający pół godziny po zastosowaniu błogostan i stan relaksu - miałem ochotę przytulać się do każdego i wszystkie urazy przebaczać :D

Hand Of God --- użycie spowodowało lekką migrenę, drętwienie kończyn i koszmary senne (użyłem przed snem). Śniło mi się, że ciągle mnie ktoś ściga z zamiarami zbrodniczymi. Obudziłem się wilgotny, zaniepokojony i z tą cholerną migreną. Bad Trip możnaby rzec :)

Astral --- poza odrętwieniem zero reakcji. Btw.: już nie raz wychodziłem z ciała metoda 4+1.

Downer --- ból głowy i rozdrażnienie :/

CocaineQH --- euforia i pobudzenie.

OpiumQH --- zawroty głowy.

To na razie tyle. Opiszę więcej swoich wrażeń, ale jak na razie dam mózgowi odpocząć.

Jak dla mnie ecstasyQH rządzi!

PostNapisane: Cz, 12 kwi 2012, 18:27 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 5h 4m 5s
Najlepsze stany to
Nitrous- niekontrolowany śmiech świetne uczucie
Aftermath - BARDZO silne uczucie wyrządzenia komuś krzywdy i mega chęć naprawienia tego(dziwne uczucie ale naprawdę mocne)
Trip - słabe wizje ale jedna mega mi się podobała mianowicie widok włóczni lecącej w moją stronę, aż serce wyskakuje z klatki

PostNapisane: Cz, 12 kwi 2012, 19:17 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
HoG+Peyote - prawieOEV'y. Znaczy: CEV'y zgrane z sytuacją i miejscem, migające nawet przy mrugnięciu. Co prawda tylko kilka minut, ale - najmocniejszy (choć czy najlepszy nie wiem) efekt od dosa.
Najlepszy... trochę tego było. Zależy od sytuacji i zamierzonego efektu ;)

PostNapisane: Wt, 01 sty 2013, 22:09 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 2h 15m 6s
Dla mnie jak na najlepszy efektem osiągniętym przez dosa bylo Dexies po uprzednim przesłuchaniu Thety.
Podczas sluchania wszystkie moje mysli gdzieś uciekły byłem w błogostanie,serce napieprzało mi jak szalone miałem trudności z oddychaniem ba nawet w ogole nie czulem ze oddycham dostalem porzadnego Boosta energi i radości miałem ochotę podskakiwać pod sufit:) czulem się jakbym naprawdę zazył jakiegoś draga efekt utrzymał mi się 30min :)

PostNapisane: Śr, 02 sty 2013, 16:38 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
44% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 5d 21h 37m 15s
Ja czułem jak bym zaczął spadać do tyłu leżąc na plecach. Był to chyba Gates of Hades ;P

PostNapisane: Cz, 14 lut 2013, 22:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 43m 16s
Hand of God - przez kilka chwil nie mogłem wstać, gdy chciałem wykonać ruch lewą nogą reagowała prawa ??
Efekt szybko osłabł. Więcej tego nie odsłucham.

PostNapisane: N, 03 mar 2013, 13:30 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Online: 1d 10h 45m 24s
Już nie pamiętam w trakcie jakiego dosa to było, ale miałem wrażenie, że coś mnie wciąga pod ziemię :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona