Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 29 sie 2012, 22:11 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 5d 2h 30m 25s
Superkuba131, To musiało być strasznie drastyczne.

PostNapisane: Cz, 13 wrz 2012, 10:11 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Wow! To było zajebiste! I znowu pobudziło moją wizje zostania reżyserem filmowym lub choćby pisania jakiś książek. No i zbudowania machiny bo przenoszenia się w czasie.

Otóż to było tak: Przeniosłem się w czasie mając wszystko pod kontrolą, do lat 1920 mogłem trochę popatrzeć na starą warszawę, a potem poznałem taką panienkę którą przez większość snu podrywałem ale wiedziałem że wiele z tego nie będzie, bo gdybym ją wziął do siebie to niewiadomo skąd by się tam wzieła, no i prawdopodobnie by się zaczeły te zawirowania z czasoprzestrzenią i w ogóle... No ale miałem nadzieje że chociaż za***cham xDD.
Na przestrzeni czasu doszły do tego obawy związane z nadchodzącą wojną o czym ja tylko wiedziałem i wiele innych... Powodzie jakieś, nvm.

No ogólnie świetne przeżycie i z moim talentem zrobiłbym z tego świetny film. xD (Nie machinime ;_;)

PostNapisane: N, 23 wrz 2012, 16:41 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Śniło mi się że byłem w jakimś lesie i musiałem pozyskać organy z takiego węża jakiegoś poprzez zabicie go takim mniejszym wężykiem który miał okrągłą głowę. :d Tego małego trzeba było ściągnąć zx góry i podstawić dużemu, jak go zjadł to pluł wszędzie krwią a potem przyszło mi go rozpruć i pozyskać organy.

Tyle... ;x

PostNapisane: Śr, 14 lis 2012, 05:37 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Prosty i przyjemny sen...
Melanżowałem sobie z moim ulubionym raperem, zasponsorował nawet dużo dobrego koksu i prostytutki. :D
Chyba nic takiego. xD
Ale BTW. Znowu, narkotyki mi się śnią i znowu po obudzeniu ich nie ma. ;_ ;

PostNapisane: Śr, 14 lis 2012, 21:08 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 37m 22s
Fajnie że ktoś oprócz mnie prowadzi tutaj dziennik snów :D

PostNapisane: N, 18 lis 2012, 11:04 
Duch
Duch
50% następnej rangi

@oco- Tylko my? Jak ktoś sobie coś przypomni ciekawego ze snów inny to pewnie też pisze. :P Chyba... Przynajmniej ci starsi użytkownicy, a zresztą nie sprawdzałem ale tak mi się wydawało. xd

-2012-11-15-

Śniło mi się jakieś zdewastowane miejsce gdzie chodziły jakieś dziwne duże robaki i to że tańczyłem tam tango z jakąś dziewczyną jak zaczynała grać muzyka. ;_;
Znaczy to miejsce to było jakby takie mieszkanie stare, nawet jakiś telewizor stał.

-2012-11-18-

Dzisiaj śniło mi się że zostawałem w jakimś centrum handlowym które było moim mieszkaniem po zmroku i ochroniarz próbował mnie złapać w kamerach przemysłowych ale ja się ciągle chowałem. D:
I od czasu do czasu słyszałem taki jakby śpiew operowy śpiewany przez chyba jakąś kobiete, bardzo dziwnym cienkim głosem.

PostNapisane: Pt, 30 lis 2012, 15:08 
Duch
Duch
50% następnej rangi

2012-11-30

Znowu miałem ten dziwny z lekka sen, ale to dopiero pod koniec.
Zaczęło się od tego że przyśniło mi się że dostałem bana na yt na rok i mi usuneło widzów i filmy. :(
Dobra, a potem było że wyszedłem z kolegami (w takiej standardowej kulce, w 4 najlepszych ziomali) gdzieś tam na jakiejś budowie czy czymś, wypiliśmy kilka ćwiartek czy połówek bodajże whiskey zaczęliśmy wracać do domu, była już dość ciemna noc. W drodze dołączyła się do nas jakby czyjaś rodzinka z psami, był jeden największy pies, taki tank. Drugi zwiadowca mniejszy. A trzeci miał odnóża pająka na brzuchu i chodził po budynkach. D: Gdzieś w pobliżu mojego bloku na przystanku autobusowym spotkaliśmy na ławce jakieś dziecko i Piotra Fronczewskiego, ja się przywitałem ,,dzieńdobry Panie Grzegorzu" (nie wiem czemu Grzegorzu. D:) ale kazał mi sobie iść i dalej musieliśmy stoczyć walke z psami wroga którzy nie chcieli dać nam iść dalej. Po wygranej bitwie wróciliśmy jeszcze do pana Piotra, moi koledzy zaczęli go o coś męczyć i tak dalej, no ale to tam już nie ważne. Przypomniało mi się teraz przed wszystkim byliśmy w jakimś sklepie i kupiłem sobie drugą komórkę. :d A potem wracaliśmy autobusem na naszą dzielnie.
Ale kontynuując, doszliśmy do mojego bloku, a tam pod moją klatką stał robot z odkurzaczami na rękach i raper PiH. D: Suszyli oni brukselki za pomocą tych odkurzaczy, ale gdy podeszliśmy do robot znikł a pih zaczął iść w strone bazaru. ;_ ;
No i tutaj zaczyna się ta właściwa koszmarna trochę część snu. Wracam do domu, bardzo późno w nocy i po drodze do windy w bloku mówie sobie że moje szczęście będzie ogromne jeśli wszystko będzie normalne... No ale niestety, wszystko jest jak w wielu innych snach ktore mi się powtarzają w tym roku. Schody są czymś zawalone, jade windą, słysze gdzieś poza komorą jakiś plusk wody. (A tak swoją drogą, moja winda jest dość stara, sprawdźcie tu: http://www.youtube.com/watch?v=opZ3ZHB1oGk) Winda zatrzymuje się na 3 piętrze i nie chce jechać dalej, idę dalej dwa piętra, wszędzie ze ścian cieknie wodai schody są częściowo zawalone, wbijam się na moje ostatnie piętro a w moim domu jest podobnie... Dużo jakiś pudeł czy czegoś zawalających przestrzeń i lejąca się ze ścian woda... Plus uczucie bezradności, zerwania linii telefonicznych, i tak dalej...