Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 04 sie 2012, 18:45 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Online: 5d 12h 40m 47s
Ok, mało pozapamiętywałem. Przedwczoraj (we śnie) uczyłem mojego tatę, jak palić e-papierosa (nie żebym wiedział skąd :p), a dzisiaj stałem się jakiś sławny, bogaty, czy coś w tym stylu i osoby ustawiały się do mnie w kolejce, żeby się ze mną przyjaźnić, ja natomiast mogłem (i to robiłem :D) mówić co o nich myśle, wygarniać wszystkie wady, i te fizyczne i psychiczne :p
PS. WILD stoi w miejscu

PostNapisane: Cz, 09 sie 2012, 20:51 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Huh. Ostatnio nie próbuję nawet WILD-a, bo zazwyczaj jak się kładę jestem straaasznie zmęczony, co z tego, że uzależniony od kofeiny- po 1 w nocy i paru dobrych godzinach spędzonych na zawaliście szybkiej jeździe na rolkach i skakaniu na nich nie ma mocnych i (co nie wiem czy mnie powinno dziwić) też nie zapamiętuję snów. Zapamiętałem bodajże 1 lub 2.
1. Odkryłem/wiedziałem/pamiętałem/dowiedziałem się (chyba wiedziałem, bo tak jakby najpierw miałem moment ukrywania bogactwa w maszynie, potem ,,teraźniejszość"), że na jakimś starym złomowisku jest ukryty ładnie urządzony pokój z mini barkiem i maszyną do (nie wiem czego). Gdy do tej maszyny wrzuci się monetę i wciśnie odpowiednią kombinację przycisków, wtedy ona się otwiera i w środku jest (przepraszam, na prawdę nie pamiętam) portal do innego wymiaru/świetny samochód/coś innego co uczyni cię niewiarygodnie bogatym. Więc z kumplem umówiliśmy się, że pójdziemy tam, znajdziemy ten pokój, wypijemy po szklance sherridana, zapalimy po kubańskim cygarze i dawaj do innego wymiaru/po nowy samochód/ inne bogactwo. Więc gdy tam poszliśmy okazało się, że jest tam całkiem inaczej niż miało być/pamiętałem. Wszędzie są żule, menele i jakieś inne ,,low-life'y", a układ złomowiska jest całkiem inny. Po dość długim poszukiwaniu i unikaniu mieszkańców złomowiska, znaleźliśmy ten pokój, ale jakimś cudem oni (czyli ww. hołota) nas znaleźli i na nas szarżowali, więc z kumplem szybko zamknęliśmy się w tym pokoju, juz mieliśmy skakać do innego wymiaru (chyba to jednak był inny wymiar, ale mimo to kojarzy mi się jakiś motyw z samochodem), ale ja wtedy zaprotestowałem: ,,hola, hola. A sheridan?" Szybko nalaliśmy sobie po szklaneczce, wypiliśmy jednym haustem i myk do tej maszyny. Moneta, konfiguracja, coś pobuczało i się otwiera portal do innego wymiaru. Więc hop w niego.
I tu nie pamiętam, czy to drugi sen, czy ten sam, czy po prostu oba sny mi się połączyły, po prostu piszę dalej.
2. (albo ciągle 1). Znalazłem się na jakiejś włoskiej plaży, koleżki nigdzie już nie było. Po zwiedzeniu plaży poszedłem się kąpać do morza z M-16 w rękach. Po paru krokach w morzu, zobaczyłem że na linii gdzie styka się morze z lądem stoją toi-toi. Stwierdziłem, że to normalka. Koniec.
PS. nie dziwi was to, ze od roku nie mogę osiągnąć LD? Fakt, faktem, że staaaaaasznie zaniedbywałem dziennik snów, ale mimo wszystko...

PostNapisane: Pt, 10 sie 2012, 14:27 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Yey, hura, niby miałem LD dzisiaj, ale jakieś takie dziwne...
Więc byłem na jakiejś tam zjeżdżalni czy coś ( prawie w ogóle nic nie zapamiętałem, tylko urywaki), która szła z dachu mojej szkoły. Byłem pierwszy w kolejce, ale jakoś nie zjechałem, tylko zszedłem po coś na dole i potem nie mogłem wejść s z powrotem, przez wielką kolejkę. Gdy byłem na dole spotkałem moją ciocię i w jakiś magiczny sposób uświadomiłem sobie, że śnię, ale prawie nic z tym nie mogłem zrobić. Niby wspinałem się po ścianie, ale nie tak jak chciałem. Niby coś tam, ale słabo i nie tak jak chciałem. Ogólnie- nic nie szło po mojej myśli, mimo, że wiedziałem, że to sen. Potem byłem ja jakiejś wycieczce szkolnej i kolega chował marichuanellę, którą potem znalazła moja wychówa. Chyba tyle.

I jeszcze jedna sprawa- przed snem robiłem silvę od 50 w dół. Przy 30 poczułem, jakby coś mi wpadło do oka (co nie było zbytnio możliwe, bo leżałem na wznak z zamkniętymi oczami). Starałem się to ignorować, ale po prostu to strasznie bolało. Nie wiem czy na prawdę coś mi wpadło do oka, czy hipnagog dotykowy (przy silvie?)...

PostNapisane: N, 26 sie 2012, 20:57 
Duch
Duch
60% następnej rangi

1. Biegłem w jakimś wyścigu marines i każdy miał wielką siatkę z zakupami. Ja walnąłem tą siatą gościa (z innej jednostki), który był pierwszy, żeby go wyprzedzić. Gdy już został z tyłu rzucił tą siatką w pizdu :p
2. Jechałem w transporterze opancerzonym razem z moją jednostką piechoty po ulicach jakiegoś miasta. W pewnym momencie zostaliśmy zaatakowani przez talibów, schowaliśmy się za wrakiem transportera i się ostrzeliwaliśmy z KM-ów.
3 (LD) Szedłem z koleżanką przez sklep i ona wyjaśniała mi MILD-a. Po tym zorientowałem się, że to sen. Dalej jakąś tam władzę miałem, kogoś przywołałem , ale mnie wywaliło.

PostNapisane: Pt, 31 sie 2012, 21:24 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Ok, robię tak- tydzień WILD-a, tydzień MILD-a itd. Tydzień zaczynam od nocy z piątku na sobotę. Panie i panowie- OTO TYDZIEŃ WILD-a :D