Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 04 lis 2011, 08:20 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

Online: 26m 15s
3/4 listopad

Akurat wczoraj połozylem sie spac jeszcze przed 22 i wstalem dzisiaj okolo 8.

Najpierw bylem w swojej aktualnej szkole i kolezanka z innej klasy miala prowadzic dyskoteke wiec pokazalismy jej jak sie obsluguje nasz szkolny sprzet caly. Nagle zaczal sie palic przedluzacz, probowalem go ugasic i but mi sie zapalil wiec wołałem "pożar" :D i poszedlem dalej gasic a jak jakies nauczycielki ktorych nie znam przybiegly z wiaderkami juz ugasilem. Pozniej nad nieznanym mi basenem bylem i stalem po jednej stronie i ganialem sie z bratem. Po chwili on wpadl do wody a ze plywac nie umie i ma 6 lat to zaczalem sie szybko rozbierac, wskoczylem i go wyjalem. :) Pozniej ide przez swoje osiedle i spotykam kolezanke z gimnazjum ktora mieszka duzo dalej odemnie i akurat chcialem posluchac muzy ale nie mialem sluchawek. Poprosilem ja zeby mi pozyczyla i to zrobila. (ona nigdy nie miala takich nausznych sluchawek). Pózniej znowu inne miejsce, jezdzile po ulicach Szczecina samochodem mojego dziadka byl dokladnie taki sam. Skoda octavia czarna tylko ze miala 6-biegowa skrzynie a nie jak dziadek 5. I juz ostatnie dziwne pomieszczenie. Moj nauczyciel od religi jakims cudem zostal dyrektorem szkoly ustawialismy mu smietnik w gabinecie. Tu jeszcze byla taka akcja ze byla jakas dziewczynka i dala mi zdjecie legitymacyjne ktore mialem umiescic w wiekszej ramce, wiec wzialem je od niej i polozylem na ramke. Zaczalem je powiekszac rozciagajac palcami (magia, wiedzialem ze umiem czarowac) a ona jeszcze chciala zeby aozywic postac z tego zdjecia co juz mi nie wychodzilo.

Dziwie sie ze tyle zamapietalem :P

PostNapisane: So, 05 lis 2011, 16:27 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

4/5 listopad

Rano nie mialem czasu na zapisanie i juz nie pamietam :( :( :(

PostNapisane: So, 05 lis 2011, 16:29 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Słowa klucze :ok: .

PostNapisane: So, 05 lis 2011, 17:35 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
sprajcik21 napisał(a):
4/5 listopad

Rano nie mialem czasu na zapisanie i juz nie pamietam :( :( :(

tak jak napisał Jazu - jak nie masz czasu rano to zapisz kilka najważniejszych słów, które pomogą Ci potem ułożyć resztę

PostNapisane: Pn, 07 lis 2011, 18:05 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

6/7 listopad

1 sen
Bylem swoja postacia z gry :), stalem obok czegos niebieskiego co przypominalo fontanne ale nia nie bylo

2 sen
Wydawal sie dlugi. Pojechalem w jakies miejsce bodajze taki jakby domek/hotel w lesie. Siedzialem w srodku byli ze mna ludzie ktorych nie znam. Nagle wybiegl jakis wilkolak, ugryzl mnie. Stalem sie taki jak on ale chyba posiadalem cialo ludzkie. Mialem jakies zadanie, musialem ugryzc mojego kolege zeby on tez sie stal wilkolakiem:D i byl w tym taki haczyk ze on musialbyc pierwsza osoba ktora ugryze nie moglem nikogo innego. Nastepnie akcja rozgrywa sie od nowa tylko wiem ze tamten koles co mnoe ugryzl jest wilkolakiem i mam pistolet w reku caly czas nacelowany na niego i karabin (bodajze m4) na boku.

To se te ciekawsze rzeczy ktore zapamietalem a bylo cos jeszcze.

PostNapisane: Wt, 08 lis 2011, 19:00 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

07/08 listopad

Mialem jechac z babcia do Niemiec na zakupy bodajze wiec poszedlem po swoje pieniadze jakeis 40 euro :P. Szukam ich chyba w kieszeniach i znalazlem jeden papierek 10 euro i zamiast reszty to jakies 3 bilety. Majac te bilety pomyslalem ze pojade tam autobusem. Za chwile podchodzi do mnie babcia i sie pyta co tak dlugo a ja udaje glupiego ze szukam tak dlugo i poszedlem z nia do samochodu na jakis bardzo dziwny parking. Na parkingu takim wielopietrowym jak glownie w centrach chandlowych akcja sie calkiem zmienia bo zamiast wsiadac do auta stalem sie druidem z wowa i biegam w cat form albo bear form i walcze jak na jakis BG z World of Warcraft xD.

Koncowka calkiem sensu nie ma ale ok :) bylo bardzo ciekawie.

PostNapisane: N, 13 lis 2011, 20:33 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

08/09 listopad

Moja szkola, aula prowadzilem z Siwym jakas impreze, bawilem sie odtwarzaczem cd firmy Gemini za okolo 600 zl i tak nagle rozpadl mi sie w rekach. Pozniej krecilem sie po roznych pomieszczeniach az znalazlem sie w jakims domku kartonowym... (z czego wyszla bardzo intymna sprawa xDD)

Takim szczegolem byl zel Durex w zielonym opakowaniu :D

PostNapisane: N, 13 lis 2011, 20:50 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

9/10 listopad

1 sen
Bylem z Siwym w jakims sklepie ktory w rzeczywistosci nie istnije i chcielismy kupic kubusia i paluszki. Kubusia nam koles sprzedal ale paluszkow nie chcial bo mia ltakie za 69gr i mowil ze juz koncowka i niemoze :D:D:D. Pozniej gdzies obok z Łukaszem szedlem do McDonalda na zarcie... Wywalilo mnie gdzies nad morze. Bylem w nieduzym pokoju z 2 osobami z osiedla i okolo 8 ze szkoly. Niedokonca rozumiem co robilismy.
2 sen
Znowu Siwy (powoli mnie to irytuje ze ciagle go widze :D ) i znowu aula szkolna jakas wieksza impreza i ciagle nam sie zos zmienialo przestawialo i nie moglismy nic zrobic. Za chwile ide droga u babci na wsi troszke inna niz normalnie i idze ze mna babcia cioca i soltys. Nagle wziela mnie ochota zeby przebiec przez pole wiec spytalem sie soltysa, pozwolil mi i beglem :). Za chwile inne miejsce na wsi koles Ursusem c360 jezdzil na tylnych kolach az przyszedl ojciec kolegi i go opierdzielil ze mu ciagnik niszczy :P

PostNapisane: N, 13 lis 2011, 21:07 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

10/11 listopad

Bylem w jakims jakby "wesole miasteczko" i byly 2 kolezanki Paulina i Magda, mialem wybrac ktoras z nich i wybralem Pauline, chwile pozniej mialem odczucie takiego wielkiego zdenerwowania nasamego siebie ze wzgledu na ten wybor a jak Magda cos chcial;a to cos tam mowilem nieciekawego :D... . Nastepnie znalazlem sie w jakiejs szkole i niebylo schodow na wyzsze pietro wiec jakos musialem skoczyc.

P.S bedac w miasteczku paliem fajki (viceroye) co mi nie wychodzilo bo sie cala rozsypala, gdzie normalnie pale okazyjnie

PostNapisane: N, 13 lis 2011, 21:17 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

11/12 listopad

Moja szkola stalem z kims na korytarzu i mialem wywalone na wszystko palilismy sobie, jakas wodka w reku :P i cos sie stalo ze mielismy wizyte u dyrektora bylem zadowolony ze nie pilem ale i tak nic nam nie zrobil, poszlismy na lekcje histori i 3 kolesi na poczatku powiedzialo ze wychodzi, Rafi zaczal cos mowic ze tak nie mozna etc. po jakis 10 minutach sam stwierdzil ze wychodzi ( uczucie rozbawienia bo on by tego nie zrobil ). Ide chodnikiem i nagle widze czerwonego weza wiec zaczalem go zaczepiac for fun i on cos sie skapnal i zaczal za mna isc najpierw na sluch pozniej jeszcze wech wiec zaczalem coraz ciszej isc. Nagle znalalzem sie na balkonie budynku obok ktory normalnei tam nie stoi. Na balkonie byla babka od wosu i mowila cos o tym ze to waz morski i takie glupoty. Byla jeszcze krotka scena o koelsia z Norewegi ktorego dobrze nie znam a widzialem sie z nim kilka razy na dworze jak w polsce byl. No wiec bylem u niego i jadlem jakies dobre norweskie orzeszki, a cala podloga w domu byla zasmiecona puszkami po browarach.

PostNapisane: N, 13 lis 2011, 21:22 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

12/13 listopad

Koleka z klasy gimnazjum juz mial prawko przyjechal do mnie do domu nowym autkiem a ja cos jadelem i zaczalem go karmic ogorkami na ostro mojej babci xD. Poznie jjechalem skuterem i wjechalem na pole kola sie poprzebijaly o drut kolczasty a ja sie podrapalem caly. Cos takiego bylo ze dopuiszczalem moja swinke morska ale niejestem pewny.

P.S sny z poprzednich dni mnie zdziwily bo caly czas papierosy w nich.

PostNapisane: Pn, 14 lis 2011, 21:34 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

13/14 listopad

nie mialem sily rano zapisac nawet najwazniejszych slowek a teraz nie mam sily sobie przypomniec :(

PostNapisane: Cz, 25 paź 2012, 21:31 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 2h 41m 1s
Zapomnialem hasło do poprzedniego konta... niedlugo zaczne znowu zapisywac sny :) mam nadzieje ze bede mial na to czas nie tak jak wczesniej... milego czytania w najblizszym czasie :)