Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 17 paź 2011, 05:56 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

Online: 26m 15s
Witam jestem tu nowy takze prosze o rady etc.

16/17 pazdziernika

A wiec snilo mi sie ze jestem biedy i szukam czegos ale nie wiem dokladnie co to bylo. Nastepnie przenislo mnie do babci na wies a dokladnie do kolegi na podworko. Mieli wszystkie traktory wystawione ale tez nie wiem czemu :?
Cos tam dalej sie dzialo ale po obudzeniu skupilem sie na poczatku i zapomnialem reszty...

PostNapisane: Pn, 17 paź 2011, 16:16 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 37m 22s
Jeśli chodzi o rady ;) .

1. Zapisuj sny
2. Przewietrzaj się czasem żeby dotlenic mózg - krótki spacer przed snem lub wietrz w pokoju .
3.Kładź się równo spać ( to bardzo pomaga, bez tego też da się osiągnąć ld :) )
4. Poproś kogoś kto Cię budzi żeby nie budził cię gwałtownie tylko lekko szturchał zebys spokojnie stopniowo sie wybudzał . A jak budzik cie budzi to ustaw lajtowy .
5.rób afirmacje - czyli wmawiaj sobie że teraz bedziesz mial swiadomy seen bla bla bla długo to wmawiaj ) czasem anawet dopóki nie zaśniesz
6.Wyobrażaj sobie jak leżysz A' w swoim ciele które cię mega oświetla na żółto (poprawia jakość snu )
7.nie patrz rano w okno ;)
8.Nie obżeraj się przed snem .
9. Jest to dobre ćwiczenie na szybkie spanie czasem zasypiałem w 2-3 minuty robisz tak : leżysz i z każdym wdechem i wydechem wyobrazasz sobie - czerwone punkty okrągle albo trójkąciki jak ci lepiej mogą być nawet promienie które wydychasz . a jak wciagasz powietrze to wyobrazaj sobie że to zielone punkciki
10 . Możesz czasem posłuchać dosa LD przed snem ale polecałbym ci bardziej hipnozy ADAMA BYTOFA który zajebiście potrafi wprowadzić w stan uniesienia :)
11. Bądź pewny siebie że osiągniesz ld ale nie myśl o tym cały dzien poprostu niech to bedzie dodatek do dnia a nie pasja :) bo jak przesadzisz to też nie osiągniesz tego
12. BAARDZO WAŻNA RZECZ - Jest coś takiego jak RT czyli reality test ta technika jest długa zajmuje z miesiąc ciągłego robienia tego ale efekt jest piorunujący niektórzy dzięki tej technice mieli aż zaduuużo ld i juz normalne sny chcieli miec :)

Jak chcesz to używaj jakiś technik innych . Te rady na górze baardzo pomagają w LD ale bez nich też dojdziesz do tego ale w dłuższym czasie . Ja połowy z tego nie stosuje wiec mało ld miałem ;) Elo.

PostNapisane: Pn, 17 paź 2011, 21:11 
Duch
Duch
4% następnej rangi

Online: 13d 1h 25m 4s
To co na pisał przedmówca powinno wystarczyć ale też coś dorzucę :D
1. Jeśli osiągniesz LD nie jaraj się tym za bardzo bo cię wywali.
2. Jeśli zdecydujesz się na TR(testy rzeczywistości) to wykonuj je poprawnie czyli zastanawiaj się czy to nie jest sen.
3. Jest kilka sposobów na wywołanie LD sprawdzać sobie kilka i wybierz jeden który ci odpowiada

PostNapisane: Pn, 17 paź 2011, 21:52 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 37m 22s
UnManism
Nie jaranie się za pierwszym razem gdy osiągnie się LD jest NIEMOŻLIWE ! :D
Ja sobie wmawiałem z 2 miechy że się nie będę jarał jak będę w świadomym śnie, a jak się skapłem że to świadomy sen to taki wybuch radości że mnie wywaliło ^^

PostNapisane: Wt, 18 paź 2011, 06:09 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

17/18 pazdziernik

To bylo dziwne. Bylem z 2 kolegami w jakims dziwnym pomieszczeniu jakby pokoj w czyms typu PTTK taki wieloosobowy no i jeden z kolegow sie kapal a drugi wyglupial sie jak zawsze.Tam byly takie zaje... fotele ktore koelga ma w domu i spalismy na nich. pozniej przensioslo mnie na chwile do jakiejs bazy wojskowej :? i koniec.

Znowu zapomnialem wielu rzeczy co sie tam dzialy, chwile po tym jak sie obudzilem cos jeszcze pamietalem

PostNapisane: Wt, 18 paź 2011, 14:02 
Duch
Duch
4% następnej rangi

Online: 13d 1h 25m 4s
Jeśli masz problemy z zapominaniem snów to polecam ten sposób. Jeśli się obudzisz poleż chwilkę i spróbuj przypomnieć sobie jak najwięcej rzecz nawet najmniejsze detale typu: Kolor bluzki, czy osoba miała kolczyki jaki kolor włosów z czasem będziesz zapamiętywał coraz więcej rzeczy.

PostNapisane: Śr, 19 paź 2011, 06:40 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

18/19 pazdziernik

Bylem gdzies z kuzynem, ciezko okreslic to miejsce. Pozniej odbyly sie jakies dziwne zawody informatyczne i nagle wciagnelo mnie do tej gry.... Nastepnie kolejne trudne do okreslenia miejsce ogladalismy film ale byly tam dwie fajne dziewczyny odemnie z klasy, jedna chyba przytulalem albo siedzialem po srodku i dwie naraz(niepamietam dokladnie) .. Nagle znajduje sie za kierownica traktora i jade na podworko do kumpla od babci ze wsi :) i on tam jest. I kolejna czesc, przezuca mnie do domu, byla tu moja kuzynka ze wsi i jak kwychodzilem do pracy :? to ona wychodzila ze mna i miala wracac do domu tramwajem :? (ona mieszka kolo 350km ode mnie ).

Dzisiaj wyszla taka platanina wielu zeczy 2 razy sie przebudzilem w nocy :-)

PostNapisane: Cz, 20 paź 2011, 07:25 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

19/20 pazdziernik

Niewiem z kad mialem samochod Peugot 206 bialy z czarnym szklanym dachem (taki stoi u mnie na osiedlu) i jezdzilem nim z Danielem i Ponczkiem. Pozniej znalazlem sie w nieznanej mi szkole i cos z chlopakami robilismy i nagle przyszedl dyrektor i powiedzial ze mamy opuscic teren szkoly poniewaz nie jestesmy jej uczniami wiec poszlismy do szatni po rzeczy i wyszlismy. Nastepnie kolejna szkola do tej akurat chodzilem do podstawowki. Pojawila sie kolezanka ktora tez tam chodzila i cos pochodzilismy po tej szkole. Nagle jestem w jakis krzakach z Danielem i Ponczkiem i gdzies sie przeciskamy nagle wchodzimy do bagna tak po klatke i okazuje sie ze mam glany na nogach chwile stajac tam pogadalismy. Koniec

P.S Kolezanka ( Kasia ) miala dziwne niebieskie naklejki na paznokciach :D

PostNapisane: Pt, 21 paź 2011, 07:33 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

20/21 pazdzirnik

Dzisiaj sie nie skupilem zbytnio na zapamietaniu snu. Najpierw gdzies rozmawialem z babcia o tym ze chce do niej przyjechac na noc ale nie chciala sie zgodzic poniewaz moj kuzyn mial u niej spac. Po rozmowie z kuzynem stwierdzil ze moge z nim spac u babci ze sie zmiescimy jakos. Nastepnie wedrowalem przez góry z harcerzami i doszlismy do teatru :). Zamiast siedzen byl tylko sam szkielet drewniany, wszedlem gdzies wysoko i sie przestraszylem wiec zaczalem schodzic w dol, ciezko bylo. Pozniej jakis koles z tego teatru zaprosil mnie za kulisy i pojawili sie moi koledzy i bawilismy sie w berka :D .

Jeszcze cos sie dzialo ale wiecej nie pamietam

PostNapisane: Wt, 25 paź 2011, 06:03 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

24/25 pazdziernik

Znalazlem sie w kosciele i jakims cudem rozwalilem msze. Nastepnie mialem magiczna i uciekalem przed czyms :? z nieznana mi dziewczyna.

Jakos nie mialem ostatnio czasu na pisanie.

PostNapisane: Śr, 26 paź 2011, 07:18 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

25/26 pazdziernik

Bylem w jakis dziwnych slumsach gdzie bylo pelno domkow zrobionych z garazy blaszanych, bylo ze mna kilka osob i mielismy bron na kulki, ja rewolwer dorwalem :) dalej nie pamietam. Pozniej pojechale na trening taekwondo tylko zapomnialem wzaisc sprzetu do walki ( akurat dzisiaj mam trening wieczorem i bedzie cos z walczeniem w rekawicach itp.). Nastepnie zostalem minecraftem a raczej ludkiem z minecrafta. Bylem bardzo wysoko na jakiejs gorze i trzeba bylo skoczyc w dol zeby dojsc dalej ale sie balem (to byl realny strach, fajne uczucie :-) ). Udalo mi sie jakos zejsc na dol i uciekalem bo jakis koles, bodajze admin chcial mnie dorwac (dosc dlugo to trwalo) kopalem sobie dolek pod jakims domkiem, w jedym domku sie schowalem i mnie nie widzial jak sprawdzal. Po jakims czasie mnie znalazl i jakos sie dogadalismy. Dal mi pieniadze 2 monety wygladaly jak 5 zl ale byl wybity na nich nominal 25 zl :D :D :D .

Byl jeszcze jeden ale nie pamietam dobrze. W 1 snie bylem swiadomy tego ze to sen ale nie moglem go kontrolowac natomiast ten z minecraftem byl bardziej taki ze robilem co chcialem, takie dziwne to bardzo bylo. Polozylem sie spac okolo 21 a wstalem kolo 7.50 ( od teraz bede zapisywal godziny w ktorych spie :) )

PostNapisane: Pt, 28 paź 2011, 07:46 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

27/28 pazdziernik

Ciezko bylobymi opisac ten sen ale bardzo mi sie podobal :D :D :D

PostNapisane: Śr, 02 lis 2011, 21:06 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

1//2 listopad

Połozylem sie o 4 rano a wstalem o 8 nie pamietam nic.

PostNapisane: Śr, 02 lis 2011, 21:21 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
pewnie, że nie pamiętasz - na 90% miałeś sen wyrównawczy - w ogóle bez fazy REM.

PostNapisane: Cz, 03 lis 2011, 18:21 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

2/3 listopad

Znowu sie polozylem kolo 2-3 :(