Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 25 cze 2011, 22:52 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

Online: 0s
No cóż... czas sie wreszcie zmobilizować i zacząć..

SEN 1 23.06

Obudziłem się w przedziale pociągu jadąc do warszawy co mnie zdziwiło mimo wczesnej godziny nikogo nie było w przedziale nie przywiązując do tego jakiejś wielkiej wagi zacząłem obserwować widoki za oknem lasy pola domy mniejsze miejscowości po jakimś czasie dojechałem do warszawy wysiadłem na pustym peronie co mocno mnie zaniepokoiło bo co jak co ale o 13 na centralnym zawsze ktoś jest. po opuszczeniu stacji zobaczyłem coś.. strasznego setki pustych samochodów stojących w korku część z nich jeszcze odpalona ale mimo takiej ilości nie było w okolicy nikogo . ruszyłem do centrum mijając puste sklepy restauracje z zastawionymi stołami tak jak by ludzie dopiero co od nich wstali.

po pewnym czasie wszedłem do jakiegoś biurowca zacząłem przeczesywać cały budynek ale nie znalazłem nikogo nagle poczułem straszny strach uczucie które kazało mi jak najszybciej się schować i siedzieć cicho . Jak szalony wbiegłem do pomieszczenia ochrony szukając jakiegoś schronienia ale jedyne co znalazłem to szafa na dokumenty . wskoczyłem do niej zatrzasnąłem drzwi i czekałem Strach rósł z minuty na minutę stawał się nie do wytrzymania myślałem ze oszaleje krew zalała mi oczy i nagle usłyszałem kroki przy drzwiach na dźwięk których moje serce zamarło całkowicie przestałem oddychać modląc się bym nie został wykryty to coś/ktoś wszedł do pokoju postał tam chwilę po czym skierował się do wyjścia kroki ucichły odetchnąłem z ulgą myśląc ze juz po wszystkim. gdy nagle coś uderzyło w drzwi szafy i zaczeło w mnie walić z dużą siłą tworząc głębokie wgniecenia w drzwiach. po chwili jednak wszystko ucichło a uczucie strachu zniknęło tak szybko jak się pojawiło . a gdy wyszedłem z szafy zostałem zatrzymany przez ochronę siedzącą jak gdyby nigdy nic w fotelach następnie wyprowadzono mnie na ulicę pełną ludzi i samochodów. gdy chciałem przejść przez ulicę znowu poczułem ten sam strach czułem ze to coś jest za mną i zbliża się do mnie... ale gdy było niemal na wyciągnięcie ręki zerwałem się na równe nogi waląc głową w półko tapczan...

I tak wyglądał mój pierwszy sen tego tygodnia . ( pozostałem nie są wartę by je opisać )

PostNapisane: So, 25 cze 2011, 23:42 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 37m 22s
"( pozostałem nie są wartę by je opisać )" Zapisuj wszystko co Ci się przyśni bo nie robisz to dla ludzi którzy są na forum ale robisz to dla siebie, czym więcej będziesz zapamiętywał tym więcej będziesz miał snów . Ludzie z forum i-doser i tak za bardzo tego nie czytają (może niektórzy) :) . Powodzenia może uda ci się osiągnąć świadomy sen teraz akurat wakacje to lajtowo ;)

PostNapisane: N, 26 cze 2011, 09:59 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

niby tak... :P

Aczkolwiek... jak tak pomyśle to po dzisiejszym dniu to ten ostatni jest niczym.

2 SEN

Siedziałem z kolegą w jakiejś restauracji ( zima śnieg napiernicza jak dziki ) podochodzi jakaś babcia i zaczyna zapraszać nas do domino kolega powiedział " dziękujemy ale nie jesteśmy głodni" po czym wyszliśmy.
następnie skierowalismy się na jakieś osiedle bloków i pomysleliśmy ze fajnie by było komuś kawał zrobić. i tak zaraz po wyjściu dostawcy pizzy krzyknąłem ze facet sosów zapomniał . kobieta powiedziala z okna ze syn zaraz zejdzie. my się ulotnilismy ale chlopak nas dogonił ( rasowy bresik osiedlowy tylko jakiś chudy... :P ) i uparcie chce by mu powiedzieć jak Zpolonizować pizze! :| no to zaczynam mu tłumaczyć ze ma sobie widelcem i nożem zrobić orzełka na serze i bedzie polonizacja. :] ( potem obudził mnie kot.... może to i dobrze bo zazwyczaj potem inny san jest ;P )

SEN 3

Wylądowałem w Iraku albo innym Afganistanie z kolegą ze studiów chcącym pokazać mi swoją rodzinną miejscowość zaprowadził mnie do miasta gdzie miały być wybory parlamentarne wspomagana przez wojsko US i EU ale ludzie ich oblali jakimś syfem i zaczeli się buntować. po tym jak dojechaliśmy przedstawił mnie swojej rodzinie ( całkiem mili swoją drogą) nagle wszedł do domu bojownik! kałach+scorion czerwony beret kamizelka , ale o dziwo był bardzo miły porozmawiał z rodziną kolegi po czym podszedł do mnie i z uśmiechem powiedział " do kobiet należy podchodzić z szacunkiem... i nie pij za dużo CocaColi" po czym wyszedł . sen zakończył się wycieczką przez pustynię niąsąc stary TV ( chyba rubina) po kilkudziesięciu metrach zobaczyłem piękną panoramę miasta... aż mi gacie spadły O_o

A ten sen o którym mówiem ze nie wartto rozgrywał się w klubie " Imperia" siedziałem przy barze pijąc sok pomidorowy rozglądałem się po klubie zobaczyłem swoją przyjaciółkę ( bardzo fajną musze dodać :P ) podszedłem zaczeliśmy rozmawiać... po chwili powiedziałem ze nie mogę się powstrzymać i chyba zaraz ją pocałuje ona na to " śmiało" pocałowałem ją a po oderwaniu się powiedziała ze teraz jestem bardziej w jej typie ( jestem od 2 mies na diecie :P )

i niech mi ktoś powie ze sny nie bywają popieprzone... ;P

PostNapisane: Pn, 27 cze 2011, 13:54 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

Masakra po prostu ;]

Sen 4

Stoje w swoim pokoju ( wygląda jakoś inaczej inny układ mebli itp) wychodzę do kuchni słyszę ze ktoś jest w łazience ( okazuje sie ze mój zmarły ojciec) zaczynamy rozmowę proszę go by poszedł do lekarza i się przebadał pyta : czy coś mi grozi? mówię ze nie wiem ale powinien iść na co otrzymałem odp " dobrze wiesz ze to czy pójdę czy nie nic nie zmieni " uśmiecha się po czym się obudziłem ... 3 rano... ech udało się zasnąć i tym razem byłem " ninja" w swiecie naruto xD trochę się naskakałem po płonących budynkach potem zamknęli mnie za morderstwo madary... i tak to się skończyło .... :D

PostNapisane: N, 03 lip 2011, 17:47 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

tym razem pół LD :D

obudziłem się w czasach kolonizacji Azji. jeśli dobrze mi się kojarzy to Shanghaj albo jakaś wiocha w chinach... zaraz przy wodzie akurat w trakcie tajfunu. nie wiem ja cholere ale torturowałem jakiegoś francuza ... nie powiem było to przyjemne uczucie... i należne jemu za to co zrobili w tej wsi... później idąc ulicą zostałem wciągnięty do domu przez jakąś chinkę ( toplez! :D ) zawiązała mi usta czymś podobny do arafatki i zaczeła mnie przez to całować O_O

Next z dzisiaj...

Jakaś szkoła wyglądało to na Uniwersytet ale na jakimś zadupiu... wszędzie las. było tam ze mną kilku kolegów z czasów gim/lic troche się pogoniliśmy pośmialiśmy poszliśmy na zajęcia z muzyki ( sic!) a potem jak chciałem wyjść na pole to lał deszcz... spotkałem naszą profesorkę a ta zaciągnęła mnie do składziku na piłki co sie działo chyba nie muszę mówić... :)