Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 09 sty 2011, 18:28 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 2h 18m 6s
OoBE 6.01.11

Poczułem że moje ciało uderza w sufit, czułem dreszcze w całym ciele. Zaczął mi przywracać się
obraz. Zobaczyłem siebie leżącego na łóżku. Dalej nie pamiętam

Sen 1/ 8.01.11

Byłem gdzieś z Gołąbkiem, powiedział żebyśmy szli od jakiegoś centrum. Coś takiego jak madison
lub GB. Chodziliśmy po jakichś sklepach. Pamiętam schody ruchome, Dworzec Główny.
Na końcu zrywałem jakieś zaśłony w sklepie meblowym i zaczęli mnie gonić . Musiałem sie schować.

Sen 1/ 9.01.11

Byłem w sklepie po tabletki. Po drodze wpadłem do jakiegoś sąsiada. Nie pamiętam co było jak d
do niego wpadłem (tego sąsiada nie znałem) później jak z nim pogadałem postanowiłem iść do domu
. Dziwny sposobem się zrobiła noc. Spotkałem jakąś koleżanke, wiem że we śnie jej na mnie zależało
ale mi zależało na innej. Spytała się po co tabletki. Zacząłem tłumaczyć że dla matki lecz nie mogłem
poskładać słów (tabletki były dla mnie) . Ona powiedziała dobra dobra i się rozstaliśmy. Pamiętam
jeszcze tylko jakieś jaccuzi.

PostNapisane: So, 15 sty 2011, 17:47 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Długo nie pisałem.. wiem że miałem ostatnimi czasy LD jakieś 3 dni temu i biegałem na bosaka po swoim podwórku xd.

15.01.11
Sen 1
Jakieś miałem ukraść okulary ze stacji i chyba ukradłem :|

LD
Miałem LD.
We śnie zrobiłem RT i kurde oddycham :D Nie pamiętam dokładnie co robiłem ale była niezła trzoda .

Sen 4
Power rangers.. widziałem ich akcje.. jakiegoś swojego wroga zaatakowali mieli takie jakby katany :|
Ten koleś miał zmasakrowaną twarz.. taką jakby spaloną.. na początku (chyba zielony ranger) pociął wrogu brzuch
następnie inny ranger odciął kataną tetnice. Obudziłem się ?

Sen 5
Power rangers ciąg dalszy . Ten wróg był przesłuchiwany, okazało sie że rangersi byli tajnymi szpiegami :!: Itd..

Sen 6
Byłem z G. w więzieniu. Byli w innych celach też koledzy ( czy koleżanki ) . Później przyprowadzono nam jakąś panienke. I na zmiane :roll:

Sporo było tych snów.. wszystkie z jednej nocy. Nie pamiętam dokładnie i chyba było ich więcej. Mam nadzieje że będzie więcej takich nocek :]

PostNapisane: N, 16 sty 2011, 13:40 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

16.01.11.

Sen 1 (Najdłuższy tylko go opisze)

Wiem że byłem na jakimś, dachu? i byłem tam z kilkoma osobami nie pamiętam jakimi wiem że był tam G. mój kumpel. Zaczęło coś się tam psuć i mieliśmy chyba znaleźć części do naprawy . Było ogółem pochmurno, szaro i padało. Zeszliśmy na dół i zaczęliśmy chodzi po mieście. Nie pamiętam tego momentu. Następnie ktoś chyba spadał z tego dachu i mieliśmy mu pomóc. Wszyscy do mnie wydzwaniali.. Na końcu koleżanka mówiła że mam włączyć radio.. Mój kumpel zginął. A oni się śmiali. :/ Troszkę to ciężkie do ogarnięcia, ale się obudziłem.

Sen 2 (właśnie mi się przypomniał)

Byłem z siostrą szedłem do szkoły. Ona jest młodsza i chodzi do podstawówki więc trochę to dziwne :| Spóźniliśmy się czy coś, opuściliśmy jedną lekcje, drugą. Później poszliśmy do domu.. Był tam wujek mój i coś gadał. Dalej nie pamiętam.

Jak sobie coś przypomnę to z edytuje lub dopisze.

PostNapisane: Śr, 01 cze 2011, 13:30 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Wznawiam dziennik, ponieważ słabo zapamiętuje ld, a szkoda mi tych sytuacji zapominać.

1.06.11r.
LD nr 1.

Podczas zasypiania, i kucia na kartę motorowerowa (którą zdałem dziś.. fuck yeah :D ) pobudzałem świadomość co kilka sekund. I o dziwo, po minucie lub dwóch zaczęło się LD. Wylądowałem w szkole, od razu byłem świadomy. Zacząłem sie bawić z koleżankami z klasy, bo byłem w klasie akurat. Koleżanki o dziwo były bardzo chętne, wiec czemu nie :roll: no i tutaj sie zaczęła masakra.. straciłem świadomość na sekundę, budzę się w rękach śmierci.. Zaczyna ona mnie dusić, ja sobie wmawiam, że to tylko sen, próbuje rozkazać mu zniknąć, wszelkich metod, ale to nie pomagało.. W końcu się obudziłem (ostatnio mam często sny prorocze, może to zapowiadało moją śmierć?... moje sny prorocze odbywały się w krótkim, a nawet bardzo krótkim odstępie czasowym.. kurwa.. nieważne) i miałem paraliż senny.. Jak na złość. Więc pogrążyłem się w sen, oczywiście leciałem przez tunel (zajebiste uczucie) i tutaj zaczyna się następne LD

LD nr. 2

Budzę się w pokoju.. mówie, że wyjdę z łożka (spie na piętrowym) bo za dużo emocji negatywnych, więc schodzę.. W momencie zejścia, włączyły sie dźwięki, chyba było to pianino, ale nie tylko. Były to dźwieki straszne, mocno uderzały w głowe, schizowały i powodowały grozę, strach.. obudziłem się.

LD nr. 3

Tym razem, chciałem już po prostu zasnąć, mieć święty spokój owej nocy. Ale nie, następne LD. Lecz jego nie żałuje, choć baardzo dużą cześć zapomniałem :wall: . Byłem jak na jakiejś wojnie, tak dziwnie wyglądały ulice. Latałem, otwierałem furtki myślami, z tego co pamiętam, ten sen trwał co najmniej kilka godzin.. Lecz kurfa musiałem zapomnieć...

LD nr. 4

Nie pamiętam, ale pamiętam że był on w pełni kontrolowany.

Już drugi raz mam serię 4 LD, mam nadzieję, że seria wskoczy do 5-6, kto wie. Tylko, żeby te sny były normalne, i było więcej zabawy niż niepotrzebnych schiz.

PostNapisane: Śr, 01 cze 2011, 16:15 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 37m 22s
Jak w tak szybkim czasie osiągnąłeś LD możesz mi opisać co i jak bo ćwicze i ćwicze i nie mogę ...

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 13:11 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

2.06.11r.

Nie pamiętam...

PostNapisane: N, 05 cze 2011, 10:47 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

5.06.11.

Coś tam było z devil may cry, że teraz gra zrobiła się wieśniacka i dla każuali, a kiedyś to był klasyk. Również byłem graczem :d.
Ale później było, że kumpel zmarł i tak jakby chodziłem i gadałem z jego duchem..

PostNapisane: Cz, 08 gru 2011, 23:20 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Noo siema wszystkim, daaaawno mnie tutaj nie było, ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :P. Wracam do dziennika snów, bo ostatnio przytrafiło mi się LD samo z siebie, co oznacza, że czas potrenować.

7 Grudnia, ok 17:00 drzemka przy telewizorze.

Zasnąłem. Nagle byłem na jakiejś ala łące, a raczej to było takie pole porośnięte trawą niedaleko dawnej podstawówki. Nagle jakoś uświadomiłem sobie, że to sen, i słyszałem w nim wszystkie dźwięki z telewizora, tzn słyszałem telewizor jakbym go po prostu oglądał, ale nie zwracałem na to uwagi. Nagle się lekko uniosłem i zacząłem lecieć zajebiście szybko wzdłuż tej trawy, no prędkość była niesamowita. Więcej grzechów nie pamiętam.