Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 06 cze 2010, 20:16 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 23m 53s
Sen 1 . 6 czerwiec Niedziela 2010 :D

była jakaś impreza duża i bardzo wszyscy się napili, piłem żubra (piwo) i bardzo mi smakował impreza była w lesie (ognisko)
później przeniosła się przed moje podwórko, przyjechali jakieś typy chcieliśmy ich bić ...
później przeniosło mnie do kościoła nie d o mojego tylko jakiegoś innego i od prawej strony było wejście małe z takim czymś czarnym na górze :? Msze prowadził młody ksiądz przez te drzwi zaczęli wchodzić moi koledzy pijani jeden po drugim i każdy zapierdolił banią o to czarne bardzo mnie to rozśmieszyło i się smiałem w ławce w kościele ...
Później przeniosło mnie do jakiejś szatni męskiej i poszłem jakiegoś gościa bić i on wyszedł na golasa a ja się zdziwiłem siedział obok też kolega ...
Wróciłem do domu poszedłem spać na 2-gi dzień się obudziłem i dalej impreza była było jasno bardzo nie załozylem butów i szedłem po kamieniach i dopiero po drodze założyłem ...

*uczucia
*agresja, zadowolenie, dobry smak piwa (żubr)

#Kolory
#nie miałem jakiś przebłysków kolorów czy coś ale ten czarny zapamiętałem bardzo dokładnie

Powód snu :
Wczoraj wróciłem o 12 do domu z ogniska które właśnie było w tym samym lesie z tymi samymi osobami które mi się śniły
piłem też wczoraj żubra ale mi nie smakował (pół wylałem) a w śnie piłem i mi smakował bardzo :D
Ale dlaczego ksiądz i kościół to nie wiem :?

PostNapisane: Pn, 07 cze 2010, 19:49 
Moderator
Moderator

Dzisiaj nic mi się nie śniło ...
Położyłem się około 3 w nocy wstałem sam o 6 i zeski bylem xd

PostNapisane: So, 12 cze 2010, 21:12 
Moderator
Moderator

Byłem na wycieczce 3 dni i nie miałem snów ale gdy wróciłem do swojego wyrka to odrazu jakieś przebłyski ;D
12 czerwiec 2010
Śniło mi się że miałem xboxa i u mnie w domu była taka kobieta i puka do mnie kolega z domu wyżej i wbił do mnie a za nim w chuj dużo moich znajomych tam coś jeszcze było ale już nie pamiętam ...

*uczucia
* ucieszenie (xbox)
* Wkurzenie że tyle typa mi na chate wbiło :D
* Myśli w śnie co ja zrobie jak Ojciec przyjedzie z pracy .

powód snu
brat wczoraj od wujka przywiózł xboxa ...
a czemu znajomi to nie wiem xD

PostNapisane: Pn, 28 cze 2010, 13:08 
Moderator
Moderator

25.czerwiec 2010

Mój brat miał całą torbę z końcówkami do spray bardzo się zajarałem bo rysuje graffiti i mi się pprzydadzą

- NIedługo kupuje końcówki do spraya pewnie dlatego to mi się przyśniło
- byłem zajarany tymi końcówkami

28.czerwiec 2010

Jestem z rodziną na wiosce zjeżdzamy z górki takiej ale to jest ulica wszystko jest tak samo jak w realu i miałem 30 zł
ucieszyłem sie bo zawsze to jakaś kasa więcej
później przeniosło mnie na podworko i sąsiad mówił ze mi prace znalazł na wakacje

-ostatnio jeździliśmy z górki na deskach z kumplem
-kasa pewnie dlatego mi sie śniła bo musze oddać koledze 50 zł
-Praca bo szukam
-Wkurwiony rano bo nie mam tej roboty ani siana . . . ;/

PostNapisane: Cz, 01 lip 2010, 22:48 
Moderator
Moderator

Dzisiaj 2 Sny :)
1 w nocy a 2 w dzien od 9 do 11 :) rano . ;P

1.lipiec 2010

Jadę autobusem jest postój wysiadamy tam dwóch kolegów w autobusie było ale to jakaś wycieczka
później wsiadamy z powrotem i ja siedziałem jedno siedzenie do tyłu a oni przedemną i mówie do nich żeby mi dali xboxa bo tam pod siedzeniem jest mój bo zostawiłem a oni że nie później kojarze drogę skrecilismy w nia i mnie przenioslo do tego 1 kolegi domu
a tam on siedział na fotelu i coś gadaliśmy .
The End

Drugi był bardzo fajny ...
Jechałem w autobusie i spotkałem 2 dziewczyny zaczęliśmy rozmawiać i wszędzie jeżdziliśmy to tak jakby nad morzem gdzieś w Hotelu akcja sie działa i w autobusie później z 1 dziewczyną bardzo się zżyliśmy się ;P bardzo ją polubiłem później byłem w tym Hotelu i ona mówi że małe kaczki zgubiła ... i wzięła sierść z dużej kaczki wyrwała i dała mi i kumplowi i mówiła żebyśmy szukali takiego koloru ...
(niby śmieszne i dziwne ale w śnie takie nie było wszystko na poważnie ) i złaże ze schodów a tam przy recepcji w tym hotelu na środku przy wejściu wielkie łóżku a tam mój tato który dopiero co wstał w piżamie haha . : D
poszliśmy do jakiś drzwi a tam za drzwiami 2 takie konie jak w dyskotekach drzwi białe były to zapamiętałem bardzo dokładnie
i mówią że tędy nie przejdziemy to poszliśmy nad jakieś jezioro tych kaczek szukać ...
Obudziłem się bardzo wkurzony że to sen był bo tak jakby czułem coś do tej dziewczyny ze snu : D
prawie cały dzień jakoś tak załowałem ze to tylko sen :) ale już mi przeszło ale uczucia nieziemskie w śnie
The End

Rozkmina Snów : ) :
to z xboxem to dlatego że od kolegi niedługo xboxa pożyczam
a kolega tamten z domu mi się przyśnił bo ostatnio myślałem o tym że jest fałszywy i myśle ze to dlatego ;]

a 2 sen t o nie wiem czemu mi się to śniło ale było bardzo fajnie szkoda ze sięskończył no ale cóż to tylko sny : <

PostNapisane: Pt, 02 lip 2010, 09:30 
Moderator
Moderator

2 lipiec 2010
Szedłem na ognisko n a które poszłem już o 18 godzinie i wbiłem do kolegi który :ganja: dał
później byłem przed jakimś lustrem i jak szedłem do przodu to odbicie szło w drugą stronę xd
i później byłem na jakimś korcie tenisowym i chciałem to udowodnić jakimś kolesią i podchodze do lustra ale normalne odibice już było i sie wkurwiłem , przeniosło mnie do domu do ciotki i tam rodzina sieddziała i ja powiedziałem że przegrałem z nimi zakład i rodzina zaczęła się składać takimi drobnymii wyszło 2,10 zl poszedłem do sklepu gdzie kupywał mój kolega i mu zabrakło 20 gr
ja wziąłem loda (Kaktus za 1,90) za mną stała jakaś babka i facet którzy się nabijali z sprzedawczyni :D sprzedawczyni się zaśmiała a oni o dowcipniara sie znalazła i takie tam wziąłem tego lloda i stoje w kolejce zacząłem go jeść wyszedłem nie płacąc The End xD

PostNapisane: Cz, 08 lip 2010, 21:04 
Moderator
Moderator

8 lipiec 2010

Śniło mi się że byłem w domu u jakiejś nieznajomej kobiety i pokazywałem jej magiczne sztuczki
Później moja nauczycielka była i jakaś ciasna nora i ona mówiła żebym tam wchodził czy coś...
później szliśmy z kolegami ze sklepu i kol1. otworzyl drzwi takie od bramy takiej starej babki i wysypały się ziemniaki z jakimiś czarnymi kropkami ...
uciekaliśmy nie wiem czemu ...

Ostatnio mi się jeszcze śniło że rozwiązali moją klase ze szkoły i przydzielali do klas ...

To pewnie mi się śniło bo rozwiązują :PP :-)

PostNapisane: Pt, 09 lip 2010, 09:39 
Moderator
Moderator

9.Lipiec 2010

Basen .
Byłem na basenie miałem aparat na zębach czerwony pływałem to był jakiś konkurs
Później byłem pod gimnazjum moim i poszedłem na jakąś lekcję było dużo lamp była osoba z która nie chcem rozmawiać a ona do mnie gadała później sie dowiedziałem że można zarobić za nauke i będę się uczyć w 3 kl . xD

-Kiedyś nosiłem aparat czerwony . ale nie wiem czemu mi się śnił :)
-Szkoła śni mi się już 2 raz w tych wakacjach xD

PostNapisane: N, 11 lip 2010, 15:24 
Moderator
Moderator

11. lipiec 2010

Położyłem się koło 1 szej w nocy spać na piętrowym łóżku a obudziłem się na dole na brata :stupid:
...
A teraz sen :) :
Szedłem przez wioche nie miałem z kim łazić tak jakby mnie nikt nie lubiał :D
i nagle wkurwiłem się czymś i poszedłem rozpierdolić coś i za wioską była taka szopka troche rozwalona ale dowaliłem ją i przeniosło mnie gdzieś do szkoły czy coś ;/ kupiłem 6 Lechów Niebieskich : D i schowałem do plecaka później wujek ze swojego domu odwiózł mnie do mojego i wziął ten plecak i poszedł do sąsiadki byłem zdygany że go otworzą i dowiedzą się ze mam browary poszedłem do tej sąsiadki i wziąłem ten plecak później przyszedł wujek i zapytałem czy pijemy ... a on że dawaj pokazałem mu a on że Niebieskie a on że takich nie pije i musiałem sam wypić ale do tego nie doszło bo się obudziłem :)

PostNapisane: Wt, 13 lip 2010, 21:47 
Moderator
Moderator

Motor+Basen
13. Lipiec
Miałem sen bardzo dokładny ale ta dokładność nie przełożyła się na pamięć niestety ... zapamiętałem mało, bardzo mało
Na swej wsi kolega pokazał mi jak jeździć motorem nauczyłem się i bardzo byłem podjarany ( na żywo nigdy nie jeździłem na motorze)
na takiej jakby polnej drodze później na jej końcu na żywo jest taki startowy pas z trawy dla motolotni z 1 km ,a w śnie był tam taki długi basen pływałem na nim na desce i ciągała mnie motorówka było płytko .
Później było jakieś wesele czy coś i z kumplem koło tego basenu jechaliśmy żeby ominąć ten korek weselny jechaliśmy i taki gościu gruby którego nie lubie stał w koszuli z perfumami Stret8 poperfumował się i schował je za koszulę te perfumy później jechaliśmy z tym kumplem 10 km od naszej wioski żeby wrócić do niej po drodze myśleliśmy jak wrócić stamtąd skąd wyjechaliśmy Kurwa dziwne w chuj .
tend

Basen ostatnio na nim bylem
:)
ostatnio też oglądałem zawody jakieś wodne może dla tego wesele i motor nie wiem dlaczego .

PostNapisane: Śr, 14 lip 2010, 20:30 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 0s
lepsze opowiedziane na żywo :D

PostNapisane: N, 18 lip 2010, 20:49 
Moderator
Moderator

Niedziela 18 lipiec
"Noc"

Była 3 w nocy i ja z bratem zapytałem ojca czy możemy iść na ognisko pozwolił ale tylko do 4 poszliśmy i jak wychodziliśmy z podwórka to jechał tato mojego kolegi zatrzymał nas i gadka szmatka ege szege ... i miał takie pudełko w aucie ja spytałem poco mu to a on że to i doser w pigułkach o0 i jechało jakieś auto nacelował na nie i zapiszczało ... mówił też że jechał za kolesiem i go głowa zaczęła boleć tamtego kolesia taki dobry ten i doser w pigułce ... Aha to spoko. Musimy iść bo już 15 po 3 mało czasu nam zostało do widzenia .
Poszliśmy przez wioche i biegiem za świetlice patrzymy a tam tylko żar z ogniska brat się wkurwił że już koniec ogniska i mówił że ktoś lody jego zjadł i taka butelka rozjebana i jakby te lody jego wylane na ziemie :D i dziura taka wyjebana była w ścianie i było widać wino taką butle dużą taką jaką ja mam w domu
J:Bierzemy ją ?
Brat: Nie nie lubie wina ...
to chuj idziemy do domu i przechodzimy koło placu zabaw a tam dużo osób się bawi myślę WTF tyle osób o tej porze była też moja sąsiadka którą chuśtał jakiś cwel ... w okularach a ona ma 18 lat .
J: patrz jakiś cwel ją chuśta haha
brat : No całkiem jak Wodecki
Nie skminiłem tego skończył się sen .

PostNapisane: Pn, 19 lip 2010, 21:57 
Moderator
Moderator

Poniedziałek 19 lipiec
"Więzień"

Śniło mi się że byłem we więzieniu i wyszedłem na 1 dzień , spotkałem się z rodziną dostałem 50 zł od wujka
poszedłem z powrotem do więzienia ale chodziłem sobie normalnie u mnie po wiosce .
:) tylko tyle pozdro :P

PostNapisane: Wt, 20 lip 2010, 09:28 
Moderator
Moderator

Wtorek 20 lipiec 2010

Ogólnie ta noc była dziwna ale zacznę od początku

"Wybudzenie na życzenie"
Hmm a więc to było tak jechaliśmy gdzieś z kolegami chyba i z jednego miejsca nie mogliśmy odejść bo jakiś gościu ciągle sapał
(Gruby biała koszulka, czapka z wojskowym odznaczeniem) może dlatego taki odważny : D. Mój kolega coś mu tam robił i on na chwile odchodził i za chwile znowu się rzucał ... ja wkurwiony mówię do kolegi weź mu walnij kijem w łeb i się uspokoi, wziął tego kija walnął mu 2 razy gościu upadł ... nie żyje i nagle ja pomyślałem trzeba się obudzić bo nie chcem znowu mieć snu o więzieniu i nagle się obudziłem :o

"Las"
Zaraz zasnąłem i byliśmy w lesie podobnym do tego w mojej wiosce ale tam było więcej dróg i ogólnie urozmaicony las, jeździliśmy skuterem później przyjechali jeszcze koledzy z moim bratem. Ja powiedziałem że my jedziemy ( z jednym kolegą ) i były jakieś zeszyty szkolne :/ i w ogóle skuter dziwny ... i mi brat mówi złap się inaczej ja mówię że mi nie będzie rozkazywał i pojechaliśmy .

"Bójka"
Jestem w swojej wiosce biję się z silnym kolesiem tak na poważnie bijemy się i nagle ja go zacząłem dusić puściłem go po chwili i on gdzieś poszedł przylazł znowu ściągnął koszulkę wysypał biały proszek wciągnął i mówi dawaj teraz możemy się bić ja zdygany ale bijemy się i 2 raz to samo duszenie i po nim .

Później przeniosło mnie do kolegi domu
przychodze do niego a tam nauczycielka ze szkoły światła robi poszliśmy z kolegą do pokoju a ona "zagoń kolege do roboty "
a mój kolega on tu nic nie będzie robił i poszliśmy na dwór .

:D The End

PostNapisane: Śr, 21 lip 2010, 09:59 
Moderator
Moderator

Środa 21 lipiec 2010
"Wojna"

Byłem na wojnie chyba 2 światowej bo wszystko takie stare było nie było w ogóle takich nowych sprzętów, komputerów
było nas 4 leżeliśmy w takim pomieszczeniu gruzy były i jeden mówi chować się pod gruzy bo ostrzał będzie schowaliśmy się później przenieśli mnie do jakiegoś budynku do snajperów i biegłem z paliwem do czołgu i koniec
ogólnie sen poważny ...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona