Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 17 lis 2011, 20:16 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Online: 18d 2h 31m 33s
Kolejny sen z ganja...

Śniło mi sie że byłem w szkolnej szatni.Było jakoś wieczorem, swiatła zapalone za oknem ciemno.Stoje pod oknem razem z sebą i fabianosem.Koło nas Bongos.Szklany ok 60-70cm.Seba mówi że nowy sprzęt i trzeba wyróbować no to jazda.Seba, fabian i moja kolejka.Wciągam,wciagam,wciągam i tak dosyć długo i nic nie czuje, zero kaszlu nic w realu to bym sie zakaszlał na śmierć.Wypuszczam dym, który ogarnął całą szatnie.JEszcze z 3 kolejki takie mniej wyraźne i...KOniec.Fazy żadniej nie miałem ani nic.Nie widziałem wszystkiego swoimi oczami tylko jak bym stał z boku i obserwował siebie.Z początku sen bradzo wyraźny, ale z czasem zanikał.

PostNapisane: Pt, 18 lis 2011, 16:44 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Takie krótkie dzisiajesze LD

Śniło mi sie że wstawałem do szkoły.Wstaje z łóżka otwieram dzwi od pokoju a tu moje biurko z kompem, myśle coś jest nie tak.Wracam do pokoju i widze ze tam tez jest.Poczułem taki strach że masakra chciałem sie obudzić i mówie sobie we śnie (zawsze pomaga) "raz, dwa, trzy, OBUDZ SIE!" i nic nie mogłem sie obudzić to poszedłem do pokoju i chciałem latać ale tak lekko i podnosło mnie do góry tak z 10 cm a nogi z 50.Przeniosło mnie na schody i zchodze na dół a tam odrazu wejście do piwnicy i sie obudzilem.

2 sen

śniło mi sie że byłem na jakimś koncercie rapowym z patrykiem i michałem.Staliśmy w tłumie i pomyśleliśmy żeby poznać typów któży grają.idziemy do nich po scenie, mijamy jakies kable i były klawisze i przypdakiem coś nacisnełem i wszystko sie zepsuło taki zdygany byłem, i zaczelismy uciekac i jak sie scodziło to była taka zjeżdżalnia to skoczyłem tak że ją przeleciałem i myślałem ze spadne na ziemie ale zatrzymałem sie w powietrzu, cofneło mnie do początku i pusciło i zjechałem.KOniec

PostNapisane: Pn, 21 lis 2011, 16:23 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Śniło mi sie że poszedłem do hipermarketu kupic owoce.Szukam pomiędzy stołami z owocami a tam sprzątaczka ze szkoły sprząta.Wzielem jakieś mandarynki czy coś i ide do kasy.a tam dyrka sprzedaje, tylko jedna kasa otwarta.Ide do niej a ona ze juz 18 i mi nie sprzeda ja tam ją prosze az wkoncu mi sprzedała i przenisło mnie pod szkołe i zjadłem sobie Pomarańczkę.koniec

PostNapisane: Wt, 22 lis 2011, 21:15 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

po raz 2...

Park,Słońce, grupa ludzi ja i (A).Przytulanki,całusy...Aż zaczeliśmy spadać. xD

PostNapisane: Pt, 09 gru 2011, 20:52 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Śniło mi sie ze gadałem z jakąs laską przez skejpa.Musiałem schodzić z kompa bo siostra chciała to pytam sie jej gdzie mieszka to mówi mi ze tam gdzie michał.Schodze z kompa, siostra siada i mówi że dzisiaj wybuchnie słonce?Schodze na dół do michała wbijam i mysle ze bedzie tam ta laska a tu jakieś przyjęcie rodzinne, cała rodzina sie zebrała a na dodatek jestem na golasa, i zasłaniam kutasa i ide do pokoju do michała a na kompie siedzi Jarek no to sie pytam gdzie ta laska to on mowi ze nie wie no to wychodze z pokoju a tam Michała wujek mi ręke podaje a moje obie rece zasłaniaja pyte no to powiedziałem dzien dobry i wszedlem.KOniec

PostNapisane: Śr, 25 sty 2012, 15:21 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Śniło mi sie że stałem na klatce schodowej z babcią i z nia rozmawiałem.Wszystko było szare...Rozmawialiśmy i nagle na niebie zobaczyłem samolot który ma jakaś awarie i zaraz bedzie lądował za naszym blokie, ale przed tym wyciągnął sie do góry i wtedy jego koła odpadły, zrobił takie salto jakby i koła wróciły...leci za nasz blok i babcia mówi ze dobrze ze w nas nie walnął, a tu samolot nad naszymi głowami, 3 sec..I widze światło przed oczami, taki zdygany byłem ze masakra myslalem ze to naprawde i po jakis 5 sec od swiatła sie obudziłem....

PostNapisane: Cz, 26 sty 2012, 11:03 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Śniło mi sie że jechaliśmy z ojcem i z wujkiem do niego na chate.Skuterami.JEsteśmy w połowie drogi a wujek mówi ze skiknie do sklepu po browary.Zaraz pojawiła mi sie reklamówka z browarami tam gdzie sie nogi trzyma.Jedziemy dalej, jade jade, i na coś najechałem i browary sie wyjebały, było ich z 5 a nagle sie zrobiło z 50 xD, jak by sie jakis tir z browcami wywalił xD.Na szczescie jechał mój 2 wujek autem i powiedział ze on kupił i zebysmy jechali za nim.OKej jedziemy a mój ojcec żebym wrócił do domu po Jarka bo ma do niego sprawe, Wracam a tam jarek siedzi i mówi ze dzisiaj jego 18 i żebym wbijał, na co sie zgodziłem.Przeniosło mnie do opuszczonego domu, takiego jak w fight clubie.Jak sie okazało było to jego mieszkanie o0.Przechodze przez kuchnie, a on na jakiś tarych patelniach smarzy frytki i mówi ze zaraz bedzie gastro xD.Ide dalej i po lewej stronie jacyś ludzie, ide na prawo, wchodze na duza sale a tam stoi jakiś koleś oparty o stoły, zacząłem z nim rozmawiać jak bym go w dobrze znał.Zaraz podchodzi Jarek łapie nas za ramiona i mówi ze frytki gotowe mozemy wpierdalać.My tak patrzymy na parkiet a tam nie ma ludzi w całej chacie z 7 osób, i mówimy ze lipna 18, a on ze eeee tam pierdolisz zajebiscie jest.Poszedłem z tym kolesiem na dwór wychodzimy a za nami były takie schodyw dół i jakiś pokój, widzimy tam 2 piane dziewczyny i zastanawiamy sie co robić.Wróciliśmy po jarka i gdzieś poszliśmy.KONIEC!

PostNapisane: Pt, 27 sty 2012, 19:21 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Ah ten Jarek, też chce kiedyś się u niego nażreć frytek :roll:

PostNapisane: Pt, 27 sty 2012, 20:34 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Jak bys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że nie jadlem tych frytek... ;p

PostNapisane: So, 28 sty 2012, 09:52 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Co mnie to obchodzi ._. I tak chce. :twisted:
Nie wiem czemu ale jakoś w połowie czytania straciłem uwagę :d

PostNapisane: N, 15 kwi 2012, 12:54 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

DZisiejszy LD'ek

Śniło mi się że jestem w jakimś Chipermakrecie.I poszedłem do WC, tam spotkałem kolegę [...], skapnąłem się że to sen po tych wydarzeniach i poszedłem na sklep.Zobaczyłem fajną laske [...+18].KOniec, nie robiłem niczego innego bo czułem ze mogę sie obudzić, dostroiłem sie raz po tym jak skapnąłem sie że to sen żeby mnie z podjarki nie wyrzuciło.Raz się obudziłem a przynajmiej tak myślałem ale wróciłem do snu a jak sie ld skonczyło to zdałem sobie sprawę ze sie nie obudziłem tylko byłem we śnie a myślałem ze sie obudziłem. El.

PostNapisane: Pt, 01 cze 2012, 12:53 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

śniło mi się że byłem w san andreas, byłem nad brzegiem jakiejś rzeki i jadłem chipsy. Kiedy tak jadłem ktoś do mnie mówił że w srodku coś jest, patrze a tam w takich opakowaniach foliowych jakiś proszek, a obok w takim samym jakieś tabletki. Otworzyłem i zacząłem jeść wszystko razem, a samk byl niesamowity. Później poszedłem po jakiś skuter wodny i zacząłem jezdzić po tej rzece, później zmienila sie kamera na 3 osobe i widzialem siebie jak wyskakuje tym skuterem a to sie okazało ze to jest jakieś cabrio bez dachu. Koniec

PostNapisane: Cz, 07 cze 2012, 23:46 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Jeździłem jakimś tirem i woziłem coś na jakąś budowe. Budowali tam jakiś dworzec a ściany były ze szkła, a mój tir był pomarańczowy.

PostNapisane: Pt, 08 cze 2012, 11:32 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Byłem w jakimś hotelu, gdzie było dużo znajomych, poszedłem do kogoś do pokoju, posiedziałem chwile i wyszedłem. Później poszedłem gdzieś dalej i były takie dżwi, wszedłem tam i pod moimi nogami była woda a obok mnie kolejne dżwi, odgłosy jak by tam był jakiś basen, nagle z tych dżwi wchodzi jakiś koleś i mnie woła, ide tam I BUM ! , coś mi się stało i się wywaliłem, obraz mi się zamazał i nie mogłem się ruszać, słyszałem tylko że ten ktoś się smieje, a ja nie mogłem nic zrobić, i się obudziłem.

PostNapisane: Cz, 14 cze 2012, 20:51 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
15% następnej rangi

Niebiesko było bardzo niebiesko...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona