Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 12 gru 2010, 00:01 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Online: 0s
Więc znowu zaczynam zabawę z LD :) Będę tu opisywał wszystkie moje sny i zadawał pytania. Może ktoś się zainteresuje moim tematem
pozdrawiam i udanych snów ;)

PostNapisane: N, 12 gru 2010, 00:19 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

A więc może najpierw opisze mój najciekawszy świadomy sen który był całkowitym przypadkiem, przynajmniej spróbuję opisać to co jeszcze pamiętam.
Byłem w jakimś dużym magazynie z grupką jakiś ludzi i nagle zadzwonił alarm, wszyscy uciekali i w pewnym momencie musiałem wyskoczyć i leciałem prosto na ścianę i się obudziłem.Poszedłem ponownie spać gdy powróciłem do snu w momencie skoku, lecz tym razem wylądowałem bez szwanku i tu zaczyna się świadome śnienie. Wyszedłem na jakiś piękny ogród było w nim pełno zwierząt i roślin, w tym miejscu spotkałem siostrę mojego kumpla i zapytałem "gdzie ja jestem ? gdzie jest wyjście ?" a ona mówi "chodź za mną" poszedłem i znalazłem się na moim osiedlu. Jak już doszedłem do mojej klatki i chciałem iść do domu spotkałem moją dziewczynę, a ona powiedziała że idzie właśnie do mnie. Poszliśmy na górę i chcieliśmy się zabawić (nie będę wnikał w szczegóły), niestety non stop ktoś przeszkadzał. Wybraliśmy się do jakiegoś domu i tam działa się magia i zapomniałem na moment że mogę wszystko, miałem wtedy tak jakby przewinięcie czasu i obudziłem się we śnie już rano. Wyszedłem na dwór i gadałem z moim kumplem (jego siostrę spotkałem we śnie wcześniej). Wyszedłem sobie na miasto i w McDonaldzie spotkałem moją dziewczynę, znów przypomniało mi się że to sen i mówię "Kochanie wiesz że jesteśmy tylko we śnie ?" ona "żartujesz sobie chyba" a ja "to patrz" wtedy udało mi się coś z czym wcześniej miałem problem czyli zmiana miejsca (czytaj poprzedni temat) pomyślałem sobie że chcę być w innym miejscu że to jest tylko moja wyobraźnia i że wszystko jest tu mnie podporządkowane. Miejsce w którym byłem zniknęło a pojawiło się nowe moja dziewczyna powiedziała "cholera, faktycznie to tylko sen" i znów miało miejsce przewinięcie. Chodziłem po działkach i miały tam miejsce zawody motocross pogadałem z kumplami i się obudziłem.
Sen miał miejsce miesiąc temu i starałem się przypomnieć jak najwięcej :) nie wiem czy ktoś to czyta ale na pewno pomoże mi to w ćwiczeniu LD.

PostNapisane: N, 12 gru 2010, 00:54 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

W momencie pisania o tym śnie przypomniał mi się jeszcze jeden, lecz nie był on świadomy.
Byłem z moją dziewczyną w Holandii (mieszka tam mój ojciec i jestem tam co roku) nagle do mieszkania wpada dwóch gości ubrani jak Japończycy i mieli jakieś dziwne symbole na tych swoich kapeluszach. Zabrali moją dziewczynę a ja pobiegłem za nimi, dobiegłem do jakiejś dziwnej świątyni na pustyni. Wszedłem do środka i wrzeszczałem do jakiegoś gościa "Gdzie ona jest, mów kurwa gdzie ją zabrałeś" gość nie czekając rzucił we mnie głazem, lecz nie normalnie tylko jakby go kontrolował. Uciekałem i pomyślałem zaraz przecież ja też tak potrafię, gdy gość mnie dogonił zamknąłem go w kolcach z ziemi tak że gdyby się ruszył przebiły by go. Wyszedłem na dwór i zobaczyłem moją ukochaną za świątynią biegnąc inni wojownicy też mnie atakowali walczyłem z nimi i biegłem coraz dalej. Gdy nie mogłem już sobie poradzić zobaczyłem dzbany z wodą i zamroziłem ich nią. Dobiegłem do miejsca i nagle otoczyli mnie wojownicy i ich przywódca powiedział "jeżeli pokonasz naszego wojownika oddamy ci ją" powiedziałem że nie ma sprawy. Zszedłem na arenę i nagle z góry wylądował smok podobny do człowieka i spojrzał mi prosto w oczy a ja w jego oczach ujrzałem strach. Gdy już zaczynałem moją magie ziemi obudziłem się. Był to sen rodem z japońskiego Anime.

Jeżeli ktoś to czyta niech pisze odpowiedzi i może udziela mi jakichś rad :D

PostNapisane: N, 12 gru 2010, 15:57 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

dzisiejszym snem wolałbym się nie dzielić z ludnością ;)

PostNapisane: Wt, 14 gru 2010, 23:31 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Dzisiejszy sen był dość dziwny i bez sensu. Moja dziewczyna gdzieś wyjechała a ja z kumplem poszliśmy do niej do domu, znaleźliśmy tam telefon i czegoś szukaliśmy. Wtedy dostałem telefon ze ona już wraca no to my się zebraliśmy i na dole w domu śnieg z butów się roztopił i było wody po kolana.

PostNapisane: Pt, 17 gru 2010, 23:12 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Śnił mi się mój siostrzeniec (ma 7 miesięcy) a właściwie było ich dwóch non stop się bili i szaleli, a jak coś robili to na monitorze wyświetlał mi się napis alarm