Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 11 lip 2012, 21:44 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 37m 22s
Napisz co to jest, nie chce mi się szukać. Szukajka nie zapodaje niczego :)

PostNapisane: Pt, 27 lip 2012, 08:13 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
1. Grałem w starcrafta planszowego... Ot nic ciekawego ;) Tyle, że figurki były ciekawsze niż w realu
2. Pojechałem na konwent Grojkon, który odbędzie się dopiero we wrześniu. Lokalizacja nie zgadzała się jednak. Nie było to na Akademii tylko w jakiejś szkole, a przynajmniej tak mi się z początku wydawało...
Wejściówkę dostałem za darmo i gry reszta moich towarzyszy rozeszła się po atrakcjach ja na chwilę zostałem w holu i spocząłem na kanapie. Dosiadła się jakaś dziewczyna i tutaj fragment pominę. Potem poszedłem do małej salki, gdzie rozmawiałem z jednym z koordynatorów, a ten powiedział mi, że zanim zaczniemy z ogniem, powinienem się uczesać xD Poszedłem więc na poszukiwanie łazienki. Chodziłem po pomieszczeniach i korytarzach, gdzie wszystko było w marmurze i złocie. Gdzieniegdzie przechodziła się obsługa tego miejsca. Minąłem sale barowe, kinowe, łaźnie i sauny... wszystko wyglądało jak z pałacu lub hotelu. W końcu trafiłem do łazienek, gdzie jednak dowiedziałem się, że można z nich skorzystać dopiero z następnego dnia O_O wtf? Generalnie sen był bardzo wysokiej jakości ale nie LD.

PostNapisane: Pn, 13 sie 2012, 21:46 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
1.
Ziemię zaatakowały wielkie jak samochody - dżdżownice. Z początku broniliśmy się przed nimi w sposób bliżej nieokreślony, lecz wciąż było ich więcej i więcej. W końcu jedynym wyjściem była bezsensowna ucieczka, gdyż one były wszędzie. Pamiętam tę grozę (poniekąd udawaną, nie odbierałem tego jako koszmar) gdy w oddali zobaczyliśmy jedną pełzającą maszkarę i szybko braliśmy nogi za pas, aby uciec jeszcze dalej. I tak przemierzaliśmy całe miasta.

2.
Postanowiłem, że wybuduję dom. Znajomy zaproponował mi wybudowanie się na działce obok niego i jego żony w Lublinie. Pomysł spodobał się również innemu mojemu znajomemu, niedawno poznanemu. I tak wszyscy skoczyliśmy nad rozmyślaniem gdzie te nasze domki postawić.
Plany, które mieliśmy ze sobą były jakby makietami. Makiety te z drugiej strony były chyba rzeczywiste w 100%, bo jeszcze nigdy nie widziałem czegoś tak szczegółowego. W końcu znalazłem idealne miejsce pod zabudowę. W tym miejscu wznosiła się od strony ulicy wielka ściana ze zburzonego już domostwa. Ściana była taka ładna i zdobiona, że postanowiłem ją wykorzystać w planach. Domy nanosiliśmy na makietę w postaci drewnianych pudełek i ścianek różnych rozmiarów. Sporo czasu zajęło nam zagospodarowanie całego terenu ale opłaciło się.

3.
Znowu śniło mi się moje mieszkanie i znów było we śnie zupełnie inne. W kuchni miałem przejście do kolejnego pomieszczenia, które łączyło się z pokojem sąsiada. W półkach miałem różne dziwne rzeczy, które należały do poprzednich właścicieli. Mieszkanie powiększyło się również o kolejny duży pokój, na środku którego leżała wielka sterta brudnych prześcieradeł i dywanów, nieokreślonego pochodzenia. Drzwi do sąsiada były otwarte, a obok nich znajdował się zamek elektroniczny z migającym na czerwono napisem "Authentication succes" Dowiedziałem się przy okazji, że sąsiedzi się wyprowadzają właśnie. W tym samym momencie odwiedzić mnie chcieli moi rodzice, lecz nie specjalnie chciałem ich wpuścić do mieszkania, ze względu na bałagan spowodowany nie moimi rzeczami. Po wielu namowach w końcu ich wpuściłem a sam poszedłem zwiedzić zachodnie skrzydło budynku. Wszedłem z kimś do opuszczonych pomieszczeń pralni gdzie znajdowały się różne dziwne maszyny. Wszystko wyglądało na pozostawione przed wielu laty. Wędrowaliśmy tam jakiś czas, aż odkryliśmy wejście na dach. I się obudziłem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4