Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 16 paź 2010, 20:19 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Ostatnio zaniedbałem nieco LD ale postanowiłem do tego wrócić, fajnie się rozwiązuje problemy natury programistycznej w snach ;) Tak więc zrobię sobie tutaj mały dzienniczek żeby przy okazji podzielić się z innymi.

16-17 paź 2010
Przyjechałem do rodziny i okazało się że w końcu przyszła paczka, na którą czekałem od miesiąca (w realu nadal czekam...) Rozpakowuję i co widzę? Jest levistick - ok, są taśmy i nici kevlarowe - ok. Ale co tutaj robią jakiś dziwne, kolorowe gąbeczki? Nie zorientowałem się że to sen, doszedłem do wniosku że zamówiłem coś takiego i że mi się to bardzo przyda (cokolwiek to jest). Później poszedłem ćwiczyć kontakty i w sumie tyle. Nad ranem jeszcze wróciłem do snu po przebudzeniu (to mam opanowane do perfekcji)

PostNapisane: N, 17 paź 2010, 21:10 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Online: 13m
Może się okazać, że to sen proroczy. Zobaczysz jak przyjdzie paczka :P. Pozdrawiam programistę :).

PostNapisane: Śr, 20 paź 2010, 08:14 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

19-20 paź 2010
Śniły mi się jakieś dziwne kadry z filmu TO S.Kinga którego to nie widziałem już od lat o.o a potem obrabiałem film w photoshopie... (okazało się że oglądałem to na kompie). Weird. Dodam, że przed snem przesłuchałem LSD ;d

PostNapisane: Śr, 27 paź 2010, 09:51 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

26-27 paź 2010
Drugi sen (pierwszego nie pamiętam)
Wracałem z pracy, padało. Nie wiem czemu szedłem na nogach, chyba żaden autobus nie jechał. Doszedłem do mostku. Niby most tam zawsze był ale nie taki... drewniany i rozpadający się. Gdy wszedłem na niego, deski zaczęły się zapadać pod stopami. Szukałem drogi po drugiej stronie jezdni. Za mną szła jakaś młoda kobieta krągłych rozmiarów. Blondynka ubrana w niebieską bluzę i granatowe spodnie. Miała dziecko w wózku. Pomogłem jej przejść na drugą stronę. Nastepnie kadr rozmowy na GG z moją dziewoją, nie podobało mi się że ją spotkałem, znała ją i podała jej imię ale bez konkretnych szczegółów kto to. Powrót an ulicę. Padało i nie jechał żaden autobus, poszedłem na pocztę (nie wiem skąt się tu wzięła). Spotkałem tam 2 osoby z pracy, powiedziałem im o zwalonym moście i usiadłem na ławce. Czytałem CD-ACTION i wyczytałem o myszcze komputerowej z zamontowanym ciężarkiem na sprężynkach powodujących fizyczną bezwładność gryzonia. Potem pomyślałem dlaczego nie produkują jescze dodatkowo myszek z wibracjami, jak to ma miejsce w padach. Dawałoby to ciekawe efekty w grach np strzelankach. I tyle, wstałem żeby iść do pracy ;p

PostNapisane: Śr, 27 paź 2010, 13:37 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
ale nudne sny xD

PostNapisane: Śr, 27 paź 2010, 15:21 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Piotrek2705 napisał(a):
ale nudne sny xD

Sam się sobie dziwię ;p Ale to jest dziennik snów a nie wybór najlepszych. A wtedy byłoby co opowiadać!

PostNapisane: Cz, 28 paź 2010, 06:57 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

27-28 paź 2010
Przed snem zjadłem pizzę z tesco i chyba mi zaszkodziła na sny :|
Pamiętam jedynie urywki.
Porzyczyłem samochód od brata, był śnieg i jechałem do domu. Chyba jechałem odebrać prawo jazdy i się zastanawiałem co będzie jak mnie zgarną gliny wcześniej. Potem jeszcze jakieś urywki z biegania po cmentarzu podczas pieknej jesiennej pogody i takie tam. Czyżby proroczy sen o zimie? ;D Niedługo mam egzamin na prawko, pewnie zdam jak już będzie śnieg ;|

PostNapisane: Wt, 02 lis 2010, 07:24 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

1-2 listopada
Całego nie pamiętam...
Sen zaczął się spokojnie. Znajomy (którego de facto dawno nie widziałem) zadzwonił do mnie i zapytał czy bym nie wpadł do niego do nowego domu wybudowanego niedaleko mnie bo jet impreza i maja problem z grą a ja od nich specem jestem. Przeliczyłem czas bo o 14 musiałem jechać do miasta i się okazało że zdążę. Wyszedłem z domu i zobaczyłem sąsiada (generalnie jego ojca) w fioletowej sukience baletowej i stringach. Siał coś na polu. Doszedłem do wniosku, że u niego to normalne i poszedłem dalej. Doszedłem na miejsce. Odbywała się właśnie impreza helołynowa i okazało się, że obecni tam chcieli w coś zagrać na kompie ale tym którym się nie udawało - ginęli. Po śmierci dostawali jakieś nadnaturalne moce. W pewnym momencie przyjechali czyiś rodzice i zobaczyli cały ten tłum dziwadeł. Jak zobaczyli że ich syn został teleportujacym się obłoczkiem mgły to zemdleli. Swoją drogą to zajebiste efekty specjalne były. Potem na chwilę zyskałem świadomość i starałem się ponaprawiać ludzi ale wtedy wszystko stało się takie normalne ;|

PostNapisane: So, 13 lis 2010, 13:14 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

13 listopada
Wszystkie 3 sny nad ranem po pierwszym przebudzeniu.

1. Polowałem z bratem na kozę, żeby ją ubić na obiad... Długo goniliśmy po wsi aż zobaczyliśmy spasionego królika. Wpadł w pułapkę na kozę, a że był lżejszy od niej to wyleciał wysoooko w powietrze. 200 metrów dalej spadł na ziemię, zabrałem go do domu i nakarmiłem bo sobie zwichnął łapkę.

2. Łowiłem ryby w przerębli z kumplem ze slotu. Jak złowiliśmy większość, zauważyłem jakieś kawałki mięsa na dnie które się ruszały. Okazało się, że to jakieś 'meduzy przepływowe'. Muszę je sobie narysować ^^

3. Grałem w AVP z kimś. Byłem predatorem. Miałem kłopoty z wyborem broni bo monitor był ciemny o.o i ciągle zapominałem włączać niewidzialność... Pod koniec zastawiłem pułapkę i zauważyłem że na zwykłych ludzi moja broń nie działa. Widać jakiś bug w grze ;| Masakra.

Dziwne te sny ale bardzo realistycznie wyglądały xD

PostNapisane: Cz, 23 gru 2010, 06:18 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

23 grudnia
Groza niczym w Silent Hill

Obudziłem się we własnym mieszkaniu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że słyszałem bardzo wyraźnie rozmowę sąsiada za ściany. Obudziła mnie lecz następnie usłyszałem skrzypienie drzwi. Nie zamknąłem drzwi wejściowych! Jakim cudem to ja nie wiem. Okazało się jeszcze, że boczne drzwi też otwarte, a z tamtego kolejne wyjście na świat. Wtf? Pozamykałem i wracam do spania.
Kolejna pobudka. Stwierdziłem że nie mam szafy. Wielki blok garderobiany z niknął a na jego miejscu pozostałą kupka ziemistego popiołu. Znów słyszałem głos, a dokładniej rozmowę telefoniczną. Wyglądało na o, że jest to górnik... Skąd tutaj się wziął górnik? o.O
Zerknąłem do pokoju obok, gdy jegomość wyszedł i zobaczyłem że nic tu nie ma. Mebli, okien, niczego. Wszystko jest jakieś takie poniszczone i brudne. Na ziemi leżą jakieś żelastwa, w ścianach czasem widać jakieś skrzynki bezpiecznikowe, bardzo stare. Wróciłem do mieszkania i zacząłem się zastanawiać o co chodzi. Po jakimś czasie pojawiła się moja znajoma. Uwierzyła mi, że zniknięcie szafy to wcale nie mój wymysł ale sprawa nadal pozostawała nierozwiązana. Z czasem całe mieszkanie zaczęło się zmieniać. Wyglądało na ruderę , brakowało mebli a układ pomieszczeń się zmieniał.
Schiza totalna ;|

PostNapisane: Pn, 07 lut 2011, 11:13 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

6-7 02-2011

Sceny rodem z "TO" Stephena kinga.
Łaziłem po jakimś miasteczki przeszukując włazy od kanałów. Czegoś tam szukałem. Czułem się obco wśród ludzi, któryc nie znałem kompletnie, ale ktoś mi towarzyszył. Przebiegłem komuś przez mieszkanie, zostawiając ubłocone ślady butów na dywanie. Potem spotkałem listonosza półgłówka, z którym się ładnie oprzywitałem i zszedłem do kanałów. Potem obudził mnie telefon i raz po raz wracałem do snu pomiędzy przebudzeniami, tym razem już kontrolując sen przemierzałem kanały w poszukiwaniu tajemnicy ;D A potem olałem to i pojechałem nad morze. Było fajnie i ciepło. Nad ranem jednak straciłem kontrolę i wszystko pokrył śnieg ;/

PostNapisane: Wt, 15 lut 2011, 18:59 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

14-15 lut 2011

1. Dostałem czerwone ferrari. Bardzo gustowne, jeździłem nim sobie do pracy wzbudzając powszechne zainteresowanie. Nic ciekawego.

2. Byłem na jakiejś imprezie albo festiwalu. Pewna grupa przygotowała pokaz fireshow. Szczycili się mianem mistrzów a generalnie nic ciekawego nie pokazali. Wyzwałem ich na pojedynek, zdobyłem kontrolę nad snem i pokazałem takie sztuczki, jakie nawet w realu są niemożliwe ;] Publiczność szalała :D

PostNapisane: Pt, 18 lut 2011, 22:02 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

17-18 lut 2011

Sen spłatał mi figla. Zabawnego

Śniło mi się, że oglądałem film w wiadomościach z przenoszenia kolosa rodyjskiego w inne miejsce. Na miejscu zebrali się robotnicy z linami i łańcuchami i "przeciągali" posąg za sobą. W pewnym momencie tak się rozpędził (idąc na własnych nogach) że zdeptał tłumy robotników i zatrzymał się nieco dalej. Była to straszna tragedia i żałoba narodowa. Byłem tym faktem strasznie przejęty lecz coś mi nie dawało spokoju. Niestety nie zwróciłem uwagi że śnię i byłem w pełni pewien tego, że wydarzyło się to na prawdę do tego stopnia, że po przebudzeniu zacząłem przeglądać sieć w poszukiwaniu tego filmiku. Dopiero po parunastu minutach zorientowałem się o jakich absurdach ja myślę :D

PostNapisane: N, 05 cze 2011, 12:51 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

3-4 cze 2011

Sen podobny to tego, którego miałem przed laty. Śniła mi się jakaś opuszczona i zrujnowana rezydencja. O ile niegdyś kojarzyła mi się ze szkołą czy wręcz nią była we śnie, tym razem sprawy przybrały inny obrót. Był to mój nowy dom.
Wnętrze budynku było prawie całkiem zniszczone. Drewniane rozlatujące się schody, stare tapety i rozlatujące się meble. Na miejscu obecna była moja dziewczyna oraz moja poprzednia ex. O dziwo żyły ze sobą w zgodzie, ba nawet współżyły. Po eksploracji domostwa wybrałem się na zewnątrz. Tam jedna z dziewczyn gotowała obiad na żeliwnym kociołku nad ogniskiem. Nieopodal wykopany był dół, gdzie schwytaliśmy jakiegoś dziwnego ptaka. Mianowicie był to jakiś spory orzeł bądź coś w tym stylu a na jego skrzydle siedział a raczej był wrośnięty drugi. Niestety ptak konał, był połamany od upadku i właśnie zjadały go mrówki. Przechodząc obok rezydencji (pierwszy raz śniła mi się z zewnątrz) zobaczyłem nad wejściem wielką płaskorzeźbę postaci przypominającej typowego krasnoluda z powieści fantasy. Mimo to, było to nieco ponure. Dom stał obok wysokiej skały a wszystko to było nad plażą. Pod koniec jeszcze obserwowałem morze, a nad min latał również jakiś dziwny, wielki ptak.

PostNapisane: Wt, 07 cze 2011, 15:03 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

6-7 cze 2011

Miałem bardzo wyraźny sen. Szedłem z dziewczyną przez miasto po czym postanowiliśmy skręcić nad rzekę. Pomiędzy drzewami natrafiliśmy na wejście na ujęcie wodne ode mnie z zakładu. Doszedłem do wniosku, że mi nic nie zrobią jak się tutaj przejdziemy więc weszliśmy na teren. Zobaczyłem znajomych z pracy, ruszyli w naszym kierunku po czym szliśmy sobie razem rozmawiając. Usłyszałem parę dziwnych wieści oraz zauważyłem, że ujęcie wygląda inaczej niż zawsze i w tym momencie zorientowałem się, że to sen. LD miałem już do przebudzenia.