Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 14 kwi 2011, 00:50 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Online: 6m 41s
Stoje w oknie w swoim mieszkaniu, jest ciemno już noc i nad blokiem na wysokim niebie widze szybko przesuwający się obiekt jakby spodem UFO ale przemieszcza się z tak wielką prędkością że nie zauważam jego dokładnego wyglądu. Zmieniam kąt patrzenie przed siebie i dostrzegam że zamiast księżyca widzę Jowisz, nie tak duży jak jest naprawde ale wystarczająco duży by pomyśleć że jest niedaleko Ziemi , widać go bardzo dokładnie. Po chwili przesuwa się dalej w prawo a z lewej wyłania się niebieski Uran którego także mogę oglądać dokładnie.

PostNapisane: Wt, 02 sie 2011, 11:48 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

1. Jestem piłkarzem reprezentacji i ma świadomość grania ale widoku nie mam z 1 osoby a znad boiska. Wygrywamy lecz pod sam koniec kopnąłem przeciwnika a on mnie i dostaliśmy po czerwonej kartce i sędzia od razu kończy mecz. Chcąc się dowiedzieć czemu dał nam czerwone sekundę przed końcem idę do arbitra. Koledzy z drużyny chcą mnie powstrzymać bo myślą że zrobię mu coś złego jednak mam pokojowe nastawienie więc mnie puszczają. Podchodzę do arbitra w drzwiach gdy jest wielki tłok i widać u niego wielki nie pokój i obawę że coś mu zrobię. Spokojnie jednak po angielsku zaczynam się go pytać czemu dał nam czerwone kartki tuż przed zakończeniem meczu. Tłumaczy mi dość nieporadnie po angielsku (widocznie był to arbiter skąd indziej) że nie może pozwalać na takie zachowania gdyż inaczej wszyscy by się kopali. Wytłumaczenie mi tego zajmuje mu to aż do swojej szatni i żegnam go wtedy od razu. Chcę wtedy iść do swojej i się przebrać i ląduje w swojej szkole obecnej ale jakby dużo większej po remoncie i nie mogę znaleźć drogi do szatni. Widzę czekającą na mnie dziewczynę i paru kumpli od których dowiaduję się o drogę do szatni.

2.Idę do swojego kolegi z bloku (K) a przed drzwiami spotykam go razem z jego mamą i jego babcią która okazuje się być chora więc pomagam im wejść i ogarnąć pokój który wygląda jak mój mały w domu. Siedzimy rozmawiamy przejmujemy się starszą Panią. W pewnym momencie czuje się słabo i chce usiąść i nie zauważam jej za sobą i prawie robię to na jej głowie xD Od razu po tym szybko reaguje i podskakuje a ona się śmieje z tego incydentu i wydaję się zdrowsza hehe. Siadamy wszyscy i nagle obok stołu siedzi mój brat cioteczny (P) i rozmawiamy na jakiś temat z telewizji.

3.Idę koło wiaduktu w nocy i oglądam grafitti na ścianach bardzo fajne i czytam je - są to zdania i słowa z rapu polskiego. Wchodzę do tunelu i zjeżdżam po stromych płaskich schodkach dla wózków trzymają się poręczy. Gdy wychodzę drugą stroną idzie jakiś chłopak i coś robi w telefonie i się śmieje sam do siebie.

4.Siedzę w domu nieubrany i przychodzi do mnie mój kolega (K) ze swoją mamą. Są jakby po spotkaniu z ulewą mój kolega w samych gaciach a jego mama w mokrej koszulce i stringach : D(jest fajna)

5.Śni mi się wampir(D.S.)który to idzie do jakiejś meliny który przypomina starą opuszczoną windę i powstrzymuje jedną dziewczynę przed wstrzyknięciem sobie heroiny. Sam sobie ją wstrzykuje ku zdziwieniu jej dwóch kolegów. Ona wystraszona przez Niego wstrzykuje mu drugą strzykawkę a ten pada. Zostaje przewieziony do szpitala gdzie oni już wiedzą że to jakiś świr przebrany za wampira próbują go ratować jednak gdy tylko odwracają się na chwilę jego już nie ma.

PostNapisane: Cz, 04 sie 2011, 00:10 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

1. Jestem zminimalizowany i krajobraz wokół wygląda jak wielka kraina ale faktycznie mam w świadomości że jest to poprostu pokój złożony ze zwykłych rzeczy tak ustawionych że tworzą góry ścieżki itd Są ze mną jacyś znajomi pomocnicy mieszkańcy tego światka. Wszyscy jesteśmy w strachu przed wielkim tygrysem którego staram się wypatrze wspinając się na sam szczyt czegoś co mogło się zdawać na krzesło. Wchodze na barki mojego pomocnika ale ten chybocze się na lewo i prawi przez co nie mogę złapać dobrego balansu więc krzyczę do niego żeby się uspokoił bo zlecimy. Zauważam nagle że z daleka nadchodzi napastnik. Schodzimy szybko na dół i wszyscy staramy się schować w bezpieczne miejsca jednak panika nam to utrudnia. Wtedy właśnie wkracza bestia która teraz wyygląda jak drapieżna wersja Goofiego xD Próbuje mnie złapać i ugryźć ale chowam się przed nim za jakimiś wysokimi belkami (prawdopodobnie to były jak to odczuwałem nogi krzesła) uderzam go w nochal pare razy i uciekam.

PostNapisane: Cz, 11 sie 2011, 12:03 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

1. Mieszkanie za kościołem. Okazuje się że to mieszkanie (A). Kłocę się z jakimś facetem starszym dużo odemnie jest pijany i ma do mnie jakieś żale więc ide do domu. Po drodze rozpętała się burza i widze nad parkiem ogrom błyskawic które przechodzą przez ziemie i rażą mnie ale nie śmiertelnie tylko co najwyżej bardzo nie przyjemnie więc skacze w góre gdy widze że suną przez glebe.
(ten sen był jakiś czas temu przypomniałem go sobie pod wpływem dzisiejszego- w którym wychodziłem z domu i na podwórku będąc rozpętała się burza a pioruny uderzały tuż kołomnie dając niesamowicie głośne grzmoty i wywoływały we mnie strach)

2.Widzę tonący Titanic tylko że jakiś mały na niego no i przy brzegu więc to nie mógł być on ale ja tak myślałem. Wpadam więc do jakiejś izby by wołać o pomoc dla nich , nikt niechce mi uwierzyć ale wyprowadzam ich na dwór żeby sami to zoabczyli. Nagle zmieniam się miejscami i to ja jestem jednym z ludzi na statku. Wyskakuje za burtę mimo że wiem że jest woda lodowata ale znając przyszłość wole wyskoczyć wcześniej. Jestem pośród wielu ludzi i płyne do przodu gdy nagle płyną rekiny i pożerają ludzi którzy znajdują się aktualnie obok mnie gdy wciąż płynę do przodu.