Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 25 lut 2011, 14:02 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
25.02.11r.

I sen:

Był już wieczór i chodziłem z jakimś chłopakiem i jego dziewczyną po mieście. Ten chłopak to był mój kolega, ale pierwszy raz go na 'oczy' widziałem xD poszliśmy gdzieś i usiedliśmy na ławce takiej i gościu siedział od lewej w środku ta dziewczyna i ja koło niej. ten gościu mnie lubił bardzo bo taki miły był xd potem gdzieś dzwonił do kogoś a ja gadałem z jego dziewczyną i ona taka śliczna była <33 ; DD taka blondynka delikatna i przytulać się zaczęła do mnie i ja byłem w takiej koszulce zwykłej białej i ona mówi do mnie: ale masz fajne muskuły! nigdy takich nie widziałam u kolesia który chodzi do 3 gimnazjum xD ja mówie do niej: nigdy? a ona: noo i się do mnie przytuliła. potem ja tam zacząłem ją powoli całować w policzek i był tak REALNY(!!), ze masakra ;d potem zaczął się inny sen.

II sen:

Byliśmy w szkole (again -.-) na lekcjach i mięliśmy teraz geografie i plastyke w jednej klasie koło sklepiku szkolnego. wchodzimy tak do klasy, usiadłem na swoim miejscu i chcę dać jej moją prace bo coś zaczęła mówić że bedzie zbierać wyciągam z plecaka takie trzy duże kartki. jedna miała kolor niebieski, druga pomarańczowy a trzecia biały, ale potem tej białej nie było xd. i daje jej tą jebaną prace niebieską i ona mówi że za mało kolorów. usiadła na ławce po drugiej stronie klasy i wpisała mi pałe. ja do niej mówie: co kurwa jaką pałe, niech sie pani cieszy ze w ogóle narysowałem! ktoś tam zaczął sie śmiać i ona mówi żebym sie przesiadł. pokazuje jej drugą prace tą pomarańczową i ona do mnie że też pała a ja ze ją pojebało xD ona do mnie: ty chyba dzisiaj coś ćpałeś tak sie zachowujesz, przesiadaj sie. ok przesiadłem się dwie ławki do przodu i za mną z tyłu siedziały Dagmara i Olka i sie obróciłem do nich a ta suka do mnie żebym sie znowu przesiadł i każdy ma sie przesiąść ... wszyscy sie przesiedli i tak zjebanie ławki były ustawione i po lewej siedziała Dagmara i ja gdzieś dwa metry od niej i po drugiej stronie klasy reszta xd. potem coś się stało i znów wszedłem do klasy (chyba druga lekcja) i usiadłem tam na miejscu gdzie siedziała Dagmara a one siedziały na przeciwko mnie tylko że z lewej strony jak siedziałem tyłem do tablicy <lol> i potem coś rysowaliśmy i Olka mnie woła i pokazała mi taką dużą kartke, narysowała tam demota i podpisała tak jak na demotywatorach tylko nie pamiętam co tam pisało, zacząłem sie z tego śmiać ale to nie było śmieszne i się obudziłem.

PostNapisane: Wt, 22 mar 2011, 22:37 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

20.03.11r.

Sen z południa bo z nocy nie pamiętam:

śniło mi się że uciekłem z domu chyba xd i byłem w mirsku w parku, ale park był tam koło takiego żółtego mostu koło kina, a nie tam gdzie jest zawsze. była noc i byłem tam z jakąś babcią która była moim ziomkiem i ona tam psa wyprowadzała i ja tak wyciągam z kieszeni 1.50zł co mi zostało z reszty jak z koscioła rano wrocilem xd i mowie do niej ej pożycz mi 1.50zł bo chce sobie kupić piwo i ze jej oddam jak dostane wypłate :D :D i dała mi i ide po tym moście żółtym i myśle: ok to wchodze biore piwo i płace tak jak mi mówił zetor(kolega) xD ok wszedłem i jakas baba stała koło tych drzwi na samym początku wewnątrz ja ide dalej do kasy i za tą ladą były drzwi i z tamtąd schodziła tama baba ktora tam pracowała i ide i mówie poprosze lecha w puszce a ona że 3zł i daje mi jakieś coś w szarej puszce xD i mowie jej że to nie jest lech i ze jak nie ma to carlsberga poprosze a ona ze to jest lepsze i ona wyczaiła że nie mam 18 lat i mowie jej że to ma tylko 4/5% alkoholu i że jest słebe a ona że: noo to ma 4/5 a ja ooo to dobrze! i otworzyła mi puszke i nalała mi to piwo do takiej miseczki szklanej i piłem z tego tam jakbym nie pił z miesiac xDD i wypiłem, a smakowało zajebiscie :D i nalała mi jeszcze i wypiłem i nagle weszła moja mama i zobaczyła ze pije piwo to wyrwałemjej tą puszke tej ziomie i wypiłem do konca piwo i wyszedłem ze sklepu a ze mną moja mama i mówi mi że nie mam 18 lat i nie bede piwa pil czy jakos tak a ja cos tam powiedzialem i poszedłem i chodzilem po mirsku ale to byl dziwny mirsk i sie obudzilem :D

PostNapisane: Wt, 22 mar 2011, 22:49 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

22.03.11r.

I sen:
Byłem z koleżankami w kościele i ktoś miał tam śpiewać czy coś takiego. był dzień i było lato. nagle znalazłem się na krzyżówce u mojej miejscowości i jechała ze mną jedna koleżanka Wiktoria i ja jechałem na takim składaczku xd i ona mówi do mnie że Olka będzie w kościele śpiewać a ja na to: coo?! i tak zacząłem zapierdalać tym rowerem ze masakra i co jakiś czas wciskał mi sie przedni chamulec i prawie wylatywałem. dojechaliśmy do abc i jade na tym składaczku już wolniej i obok mnie jechał taki pan co teraz jest w szpitalu bo go ścigacz potrącił i mówie mu dzień dobry a ten tylko głową pokiwał i pojechał. patrzyłem do tyłu za nim na jego noge bo ma krótszą po tym wypadku ale mial normalną. zdziwiłem się i pojechalem dalej. przejechałem z 3 metry i znów przednim zachamowałem i wyleciałem przez kierownice i upadłem na głowe ale wstałem, wziąłem rower i pojechałem i zaczał się kolejny sen.

II sen:
byłem sobie gdzieś tylko nie pamiętam gdzie i ustalałem z kolegą z klasy kiedy uciekamy całą klasą i ja mówie że jutro(we wtorek) bo jest sprawdzian z matmy i z historii a ten że nie bo nam wpiszą 0. i w końcu znalazłem się w szkole i spotkałem kolege i on mówi ze nie ucieka i poszedł na lekcje. zostałem sam i spotkałem gościa od historii i on mówił zebym uciekał i też gdzieś poszedł. zastanawiałem się czy uciekać czy nie i w końcu poszedłem do szkoły. ide po schodach i widze taki koszyczek gdzie tylko ja byłem nieobecny z klasy i mówie ze pójde na lekcje xd wchodze do klasy a tam mięli matematyke ale nie pisali sprawdzianu tylko robili zadania w grupach. poszedłem do tej większej grupy i usiałem koło koleżanki i sie patrze na naszą grupe i na ta co była po prawej stronie gdzie były tylko 3 osoby, po czym się obudziałem.

PostNapisane: Pt, 01 kwi 2011, 12:48 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

30.03.11r.

I sen:
Byłem w jakimś laboratorium i świeciły się takie zielone światła tam. to pomieszczenie nie miało okien. stałem z lewej strony pomieszczenia jak się wchodziło od drzwi.parzyłem na takie metalowy stół na którym było 6 takiech prostokątów w których był jakiś biały proszek chciałem to powąchać i nagle naukowiec który stał koło szawki obok mowi: lepiej tego nie wąchaj jeśli nie chcesz się uzależnić. potem wiedziałem że to była kokaina xd

PostNapisane: Pt, 01 kwi 2011, 12:53 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

31.03.11r.

I sen:
Ktoś mnie wysłał po jakiegoś gościa który nazywa się chris czy jakoś tak. pojechałem tam rowerem xd. było lato i to była chyba ameryka. dom był taki typowo amerykański w dzielnicy chinatown. pchodze do środka i słysze jęki potem wszedłem do pokoju i widze jak gościu babce minete robi podchodze do łóżka i tutaj +18 więc nie pisze dalej : D.

PostNapisane: Pt, 01 kwi 2011, 12:58 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

01.04.11r.

I sen:
byłem w mirsku i byłem gdzieś z kolegą i mielismy sie spotkać paką i iść gdzies xd i idziemy tak przez zajebiscie ładny mirsk xD było lato. i spotkaliśmy drugiego kolege i gdzies idziemy i nagle widze 3 koleżanki xd cos mowiły nie wiem co i drugi kolega mowi ze może kupić nam piwo i poszliśmy pod kino.ale to kino było tam gdzie mieszka moja wychowawczyni a nie tam gdzie zawsze xD tzn. tak na wprost włókniarza(klubu piłkarskiego) ale włókniarza tam nie było tylko była dwupasmówka a po srodku takie skalniki a na nich drzewa rosły a tam dalej gdzie jest stadion tez było tak ładnie w zieleni:D wchodzimy do kina i kolega pierwszy chciał kupić takie zapiekanki które miały z 160cm xD i były 2in1:D i mowi ze nie kupuje i odłożył wiec ja wziąłem ie i mowie ze jak zjemy to potem piwo dobrze wejdzie! xD podchodze do kasy i tam sprzedawał taki gosciu i mowi mi ze 9zł a ja mialem tylko 4 wiec odłozyłem i sobie kupiłem crunchipsy i kolega drugi kupił heinekena zimnego:D ja otworzylem te czipsy i jem, a były takie zajebiste<33 xD idziemy tam w strone mojej wychowawczyni domu i stała tam baba od polskiego a ja szedłem z tymi czipsami i z piwem xD koledzy stali na tym skalniku gdzie były drzewa itp xd a baba od polskiego do mnie: ja wszystko powiem mamie a ja że ok i niech spierdala xd potem zobaczyłem ze jedzie moj tato xD wjechal tam na takie cos gdzie jest ten dom mojej wychowawczyni i zostawiłem piwo koło takiego słupa i pojechalem gdzies z nim. jade koło kolegów i im pokazuje ręką ze tam to piwo leży i sie obudziłem:D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4