Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 29 lip 2010, 22:30 
Wprawiony
Wprawiony
40% następnej rangi

Online: 0s
Tak, opiszę tutaj sposób, z którego korzystam, żeby trochę zarobić. Wiem, że wiele osób twierdzi, że to zuooo i w ogóle, także nikogo do czytania nie zmuszam;)

Pewnie słyszeliście o czymś takim, że sobie pracujecie na komputerze, w jakimś tam okienku wyświetlają się reklamy no i za wyświetlanie tych reklam zarabia się pieniądze (niestety nie kokosy).
Ktoś mi kiedyś powiedział, że więcej to ja zapłacę za prąd niż zarobię. To prawda, więcej zapłacicie za prąd niż zarobicie, ale przecież kiedy i tak, i tak korzystacie z kompa, to co za różnica? :twisted:

Więc wygląda to tak, że ustawiacie sobie w dowolnym miejscu małe okienko, w którym wyświetlają się reklamy, Wy sobie robicie co chcecie, naliczane są punkty, które na początku każdego miesiąca są przeliczane na złotówki. Jest to polski program, więc nie trzeba się pieprzyć w jakieś zagraniczne stronki;) Jak zapewne się domyślacie opiera się to także na poleconych, więc jeśli ktoś chce spróbować, a przy okazji mi pomóc to bardzo dziękuję;) Wystarczy, że z poniższej strony się zarejestrujecie i ściągniecie program. Dużo oczywiście nie zarobicie, ale jeśli i tak siedzi się przy kompie to i tak nie robi to różnicy, takie mam zdanie. Pozdrawiam :D

http://www.surfbar.pl/ref=25132

Tytuł: Re: Reklamy:P
PostNapisane: Cz, 29 lip 2010, 22:53 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Nawet niezłe też mam ten program xD

każdy może się tego nauczyć."

PostNapisane: Cz, 29 lip 2010, 22:58 
Wprawiony
Wprawiony
40% następnej rangi

Hehe piąteczka ziooooooom :mage:

PostNapisane: So, 31 lip 2010, 12:46 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1d 6h 59m 35s
.

Ostatnio edytowano Pt, 10 cze 2016, 14:17 przez Marchew, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn, 02 sie 2010, 21:59 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 31m 3s
To zależy od Twojej sytuacji.
Jeżeli nie pracujesz, czyt. nie zarabiasz, to zarobek z takiego programu najprawdopodobniej nie przekroczy kwoty wolnej od podatku. W tym roku jest to 556,02 PLN

Jeżeli pracujesz, tj. przekraczasz tą kwotę, to możesz odprowadzić od tego podatek i wykazać to w zeznaniu rocznym. Oczywiście istnieje możliwość, że Fiskus zaprosi Cię na rozmowę i zapyta co to jest - mogą poprosić o dokument potwierdzający owy zarobek. Oficjalnie, to Ty powinieneś wystawić tej firmie rachunek za wykonaną usługę, przesłać do nich, oni podpisują, odsyłają i już masz dokument. Nie muszę chyba dodawać, że taka firma raczej nie będzie zainteresowana takim babraniem się :-]

Ponadto jak podejrzewam, firma o której mowa w temacie jest zarejestrowana w USA, ew. jakimś Raju Podatkowym, więc nasz US raczej nie otrzyma od nich info, że coś zarobiłeś i musisz to wykazać - chyba, że Cię ktoś podpieprzy, to już grubsza sprawa.

Finalnie wszystko sprowadza się do kwot jakimi operujemy, wydaje mi się, że mówimy tutaj o dziesiątkach złotych, a nie o setkach, czy tysiącach, więc wszyscy, zazwyczaj dają sobie spokój z pchaniem się i na siłę z odprowadzaniem podatków :-)

PostNapisane: Wt, 03 sie 2010, 14:01 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Wedlug mnie to wiecej zachodu niz to warte... Lepiej juz robic cos innego niz reklamy. Mozna sie np zglosic do FM-u i tworzyc sobie grupe, ktora na ciebie zarabia. To cos zupelnie innego niz glupie piramidki, ze ktos tam wplaca 5 zeta i szuka nastepnych, tylko firma, ktora ma swoje produkty, a ty tylko mowisz o niej innym. Wystarczy, ze cokolwiek kupia i juz leci kasa na twoje konto. A sa tam rozne rzeczy: komorki, perfumy, srodki czystosci itd. W sumie zawsze ktos moze cos znaleźć i kupic. Sam sie zastanawiam czy sobie tam czegos nie zaczac dorabiac, ale narazie jeszcze sie wstrzymuje. Tak czy inaczej mam kilku znajomych, ktorzy sobie to chwala, a poza tym sami co nieco kupuja xD.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Śr, 22 kwi 2015, 11:12 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 13h 57m 13s
Zgadzam się z kolegą powyżej. Surfy są dla kogoś, kto chce się kompletnie uzależnić od komputera. Znam jednego kolegę, który zarabia na tym około 2000 zł miesięcznie. Ktoś by powiedział - sporo, ale co on musi wyprawiać.
Tych systemów, programów i skryptów, to on ma dziesiątki na komputerze, non stop coś włącza, przełącza, tu coś nei działa, tam coś nie łączy, tu nie wypłacili, tam zrezygnowali, tam zmniejszyli stawki...
Poza tym trzeba stale namawiać ludzi do uczestnictwa, żeby mieć ich pod sobą, bo na nich zarabia się prowizje. Ale on mówi, że ciężko jest uzbierać przynajmniej 10 takich kompetentnych ludzi, którzy by działali dłużej niż miesiąc. Zazwyczaj ktoś ma zajawkę przez tydzień, widzi, że milionów nie ma i odpuszcza.

Ja osobiście bym się trochę bał, że tracę energię i tę pracę którą on w to wkłada, włożyłbym w coś innego.

PostNapisane: Śr, 14 paź 2015, 05:49 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Online: 35m 38s
To cos zupelnie innego niz glupie piramidki, ze ktos tam wplaca 5 zeta i szuka nastepnych, tylko firma, ktora ma swoje produkty, a ty tylko mowisz o niej innym.
holiday palace