Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 26 sty 2011, 17:33 
Offline
Nowy
Nowy
0% następnej rangi
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2011.01.02
Posty: 2
Online: 0s
Chcemy zaprosić Państwa na

Kurs Otwierania Czakr

http://psionika.pl/index.php?option=com ... Itemid=149

...który stanowi propozycję dla wszystkich zainteresowanych wkroczeniem na ścieżkę odkrywania swojego wewnętrznego potencjału racjonalnymi metodami. Kurs poprowadzi dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik Paweł Karwat, który specjalizuje się w psychologii psychotronicznej oraz czakroterapii.

Praca z czakrą jest drogą nie tylko do głębszego samopoznania, ale i samouzdrawiania. To drugie jednakże wymaga dobrej znajomości swojego ciała energetycznego, otwartej świadomości i umiejętności chronienia się w błogostanie, jaki istnieje w nas naturalnie i jaki odkrywamy w medytacji.

Zajęcia będą składać się z części teoretycznej i praktycznej. Przede wszystkim niezbędne jest opanowanie skutecznej i stabilnej pozycji medytacyjnej. Następnie oczyszczanie kanałów energetycznych, które umożliwiają ogólne zharmonizowanie czakr i świadomości. Medytacja wymaga spełniania odpowiednich zasad, inaczej prowadzi do zaburzeń i schorzeń. Opieka dyplomowanego nautroterapeuty zapewni kursantom bezpieczne próby wkraczania w świadomość wewnętrzną, która sama przez się otworzy ich umysły i ukoi nerwy.

Jakie korzyści przyniesie Ci kurs?

Poznasz sposoby wchodzenia w stan medytacji bez negatywnych skutków ubocznych
Nauczysz się techniki wizualizacji czakr i przyciągania do nich energii życiowej
Zdobędziesz narzędzie indywidualnego rozwoju i redukcji stresu
Otworzysz sobie drogę do większej mocy i wiedzy, które odnoszą się zarówno do filozoficznych problemów życia
Zyskasz narzędzie samouzdrawiania na poziomie fizycznym, energetycznym i umysłowym
Dzięki wiedzy o czakrach staniesz się niezależny pod względem swoich zdolności i przybliżysz się do realności Twojej prawdziwej istoty.
KONTAKT: 798 265 536 pawelkarwat@psionika.pl
CENA: 300 zł

Przedpłata: 90 zł na konto PKO BP (Inteligo) 50 1020 5558 1111 1775 4990 0040

MIEJSCE: Uzgadniane potem

Otwieranie czakr jest bowiem przede wszystkim otwieraniem się na samego siebie, na tkwiące w nas pozytywne właściwości.

Jest rzecz, którą koniecznie musisz zrobić wybierając się na ten kurs: pozostawić w domu wiarę. Przyjedź bez przesądów, bez niepotrzebnych afirmacji i doświadczaj: zobacz, odczuj i poznaj swoje czakry!

Jeżeli Ci się to uda, będzie to tylko Twoją zasługą oraz wiedzy, która działa i którą poznasz na kursie. W ten sposób uniezależnisz się w swoich doświadczeniach od innych, co jest bardzo ważne w dobie natłoku ofert warsztatów opartych o uznanie cudzego duchowego autorytetu lub wiarę.

Celem kursu jest umocnić w uczestnikach umiejętność otwierania czakr by wspomóc ich codzienną z nimi praktykę, aby wizualizowali swoje czakry zawsze, kiedy tego zechcą i aby dysponowali racjonalnymi podstawami dla rozwoju w innych dziedzinach.

Wiedza, którą Państwu przekazujemy jest tą samą wiedzą, która przez wieki przechowywana była w indyjskich aśramach i tybetańskich klasztorach buddyjskich. Jej zasady dostępne są dla każdego zainteresowanego a naturoterapeuci wykorzystują ten dorobek ludzi Orientu w celach medycznych.

Kurs Otwierania Czakr ma umożliwić odkrycie siebie na nowo i usunięcie przeszkód na drodze do swobody bycia.

Program Kursu:

Integracja ze Spokojem, Świadomością i Błogością jako podstawy praktyk medytacyjnych
Niezastąpiona technika oczyszczania kanałów bocznych i centralnego o nazwie "Dziewięć Oczyszczających Oddechów"
Metoda siedmiu czakr połączona z samouzdrawianiem na poziomie cielesnym, energetycznym i umysłowym
Metoda medytacji – rozpoznawanie iluzji ego
Na zajęcia warto zabrać ze sobą:

Koc lub matę do siedzenia – chodzi o ochronę kostek u stóp
Poduszkę medytacyjną lub zwykłą, ale w miarę twardą
Osoby, które mają problemy z pozycją siadu skrzyżnego (po turecku) mogą nie odnosić do siebie powyższych punktów i wybrać krzesło.

Pragniemy by nasz kurs łączył w sobie cechy szkolenia jak i spotkania towarzyskiego, dlatego preferujemy wspólne posiłki, uroczyste kolacje i przyjazną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenie, będzie nam miło Państwa widzieć poznających tajniki bezcennej wiedzy, która dla nas samych znaczy nieopisanie wiele, i którą chcemy przekazać Państwu w sposób legalny i profesjonalny.

Pozdrawiamy

Zespół Psionika.pl


Góra
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

 Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi 
Świadomy sen Kurs - dla początkujących !!!!! (Dział: Lucid Dream)

zajac465

4

Energetyzacja Czakr (Dział: Inne)

xadero

7

DARMOWY KURS HIPNOZY (Dział: Hipnoza)

Gelger

9

ApieViską - zryta psycha pod osłoną snów (Dział: Dzienniki snów)

apieviska

1

Kurs wchodzenia w trans. (Dział: Rozwój osobisty)

rymowkonstruktor

0Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gościStrefa czasowa: UTC + 1 Engine by phpBB, © Copyrights by i-doser.pl
Forum chronione jest prawem autorskim. Kopiowanie, badź rozpowszechnianie materiałów na nim zamieszczonych lub ich części bez upoważnienia bądź podania źródła pochodzenia informacji jest zabronione.
Treści znajdujące się na stronie służą celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczane przez użytkowników. Administracja serwisu nie czerpie korzyści materialnych z tytułu prowadzenia serwisu.