Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 26 sty 2011, 17:33 
Offline
Nowy
Nowy
0% następnej rangi
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2011.01.02
Posty: 2
Online: 0s
Warsztaty Samorozwoju trwają szesnaście godzin.

http://psionika.pl/index.php?option=com ... Itemid=148

Cena kursu: 300 zł

Lokalizacja: optymalnie centrum Warszawy.

Zaliczka 30%, zwracana w wypadku nieodbycia się Warsztatów

Kontakt 1: Robert Kołodziej robert@maciejowka.pl tel. 506 476 049

Kontakt 2 (zastępczy): Paweł Karwat pawelkarwat@psionika.pl tel. 798 265 536

Warsztaty Samorozwoju są projektem przeznaczonym dla każdego, kto interesuje się samorozwojem, realizacją swojego potencjału, odkryciem prawd przekazywanych przez mistrzów indyjskich i tybetańskich systemów filozoficznych na temat czakr, kanałów energii i sposobów odkrywania tych rzeczy za pomocą odpowiednich technik (psionicznych).

Zajmujemy się Tworzeniem Rzeczywistości (Kołodziej) i Otwieraniem Czakr (Karwat). Jesteśmy osobami dysponującymi kwalifikacjami potrzebnymi do profesjonalnego wykładu i instruktażu (Kołodziej - trener biznesowy, dyplomowany bioterapeuta i praktyk NLP; Karwat - dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik).

Pragniemy umożliwić Uczestnikom kontakt z tematem czakr, kanałów energii, ciała subtelnego, Transferem Rzeczywistości lub Diagnostyką Karmy: sposobem, na jaki wpływamy na rzeczywistość na poziomie umysłu.

Serdeczne podziękowania za inspirację i informacje składamy Tenzinowi Wangyalowi Rinpocze, który rozpowszechnia tak w książkach, jak i na retritach naukę tybetańską o czakrach, kanałach, która nie musi wiązać się z wiarą, dogmatem i religią.

Nauka ta jest nauką przez duże N. Każdy, kto zechce, w oparciu o proste techniki psioniczne jest w stanie dotknąć wymiaru swoich czakr, swojego ciała energetycznego, uświadomić sobie ich istnienie oraz rozwinąć odpowiednie właściwości poprawiające, uzdrawiające i usensowniające życie.

Poza tym pragniemy podzielić się wiedzą odnoszącą się do podstaw naszej umysłowości, do źródeł zarówno szczęścia jak i nieszczęścia, tematami szczególnie bliskimi Robertowi Kołodziejowi. Świadomość tego, co dzieje się w naszym umyśle i znajomość reguł rządzącym kreowaniem okoliczności (uwaga: nie głosimy relatywizmu zawieszając umysł w próżni!) pozwoli z pewnością poprawić jakość naszych doświadczeń i pozytywnie wpłynąć na naszą rzeczywistość.

Dlaczego? Ponieważ istnieje zapotrzebowanie na wiedzę (powtarzam: wiedzę a nie wiarę) odnośnie do tego, co nazywamy przedmiotami psioniki, czyli czakr, ciał subtelnych, kanałów energii.

Dzięki nauce widzenia i otwierania czakr, poznaniu zasad kontroli umysłu można zbudować nowy stosunek do starych zagadnień i posiadać oparcie oraz umiejętności, które coś znaczą w świetle rzeczy dla nas "niewyjaśnialnych".

Potrzebujemy wiedzy, prawdy, odkrycia naszych czakr, kanałów energii, potrzebujemy medytacji. Nasz kurs jest przedsięwzięciem nowatorskim.

Jest on nowy na Zachodzie, na Dalekim Wschodzie, zwłaszcza w Indiach i Tybecie paradygmat jego jest bardzo stary.

Traktujemy nasz kurs jako kurs profesjonalny, związany z wykonywanymi przez nas zawodami.

Tworzenie Rzeczywistości:

Energia i materia w świetle najnowszych odkryć fizyki
Emocje a procesy fizyczne w ciele
Stany umysłu podczas przetwarzania informacji
Jaźń człowieka – podział na świadomość, podświadomość, nadświadomość oraz świadomy i nieświadomy umysł
System przekonań – wzorce myślowe
Poziomy świadomości człowieka wg Davida R.Hawkins’a
Uczucia jako nośnik energii
Nowy system przekonań
Jak pracować ze swoim systemem przekonań (opis praktycznych metod do pracy ze swoim systemem przekonań m.in.– afirmacje, proces wybaczania, regresing metodą Leszka Żądło, odpinanie wzorców metodą Małgorzaty Wołukanis)
Otwieranie Czakr to metoda doprowadzania do żywotności ośrodków energetycznych w naszym ciele. Na Kursie pracujemy z sześcioma czakrami.


Kursanci uczą się odpowiedniej pozycji medytacyjnej (tzw. pozycja pięciopunktowa)
Po tym następuje nauka techniki kontaktowania się z właściwościami naturalnie obecnymi w naszej istocie: Spokojem, Świadomością i Błogością (skr. Sat-Chit-Ananda)
Kursanci uczą się techniki oczyszczania kanałów energetycznych (bocznych i środkowego), która pochodzi z tradycji bon (została wybrana jako najciekawsza z dostępnych)
Kursanci poznają technikę otwierania sześciu czakr wraz z różnymi jej komponentami
Uczestnicy Kursu uczą się dodatkowej techniki medytacji "Kim jest Ja?" - jednej z najbardziej fundamentalnych praktyk w każdej tradycji duchowej
W trakcie praktyki kursanci poznają sposoby samouzdrawiania na poziomie ciała energetycznego. Ich opanowanie wymaga odpowiedniej ilości czasu i praktyki.

Kluczem do sukcesów w dziedzinie psioniki jest WIDZENIE CZAKR, na które w trakcie szkolenia kładziemy istotny nacisk.

W trakcie szkolenia odkrywamy to, co jest stałe w naszym życiu. Bez względu na to jak wyglądają nasze uczucia, nasze zdrowie i nasze życie pewne rzeczy są w stałe: Spokój, Świadomość, Błogość, czakry i kanały.


Góra
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

 Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi 
Hate & Like [listopad 2011] (Dział: Sprawy organizacyjne)

Admin

6

Kurs Otwierania Czakr 5-6 lutego 2011 pod Lublinem (Dział: Targowisko)

fraterp

0

Warsztaty Samorozwoju (22-23 stycznia 2011 Warszawa) (Dział: Targowisko)

fraterp

0

Seminarium Antropognozy - 15-16 stycznia 2011 pod Lublinem (Dział: Targowisko)

fraterp

0Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gościcron
Strefa czasowa: UTC + 1 Engine by phpBB, © Copyrights by i-doser.pl
Forum chronione jest prawem autorskim. Kopiowanie, badź rozpowszechnianie materiałów na nim zamieszczonych lub ich części bez upoważnienia bądź podania źródła pochodzenia informacji jest zabronione.
Treści znajdujące się na stronie służą celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczane przez użytkowników. Administracja serwisu nie czerpie korzyści materialnych z tytułu prowadzenia serwisu.