Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 16 lis 2012, 21:50 
Offline
Skryba
Skryba
64% następnej rangi
Avatar użytkownika
 Zobacz profil

Dołączył(a): 2009.06.03
Posty: 41
Online: 18h 40m 4s
Obrazek

Jest takie miejsce w sieci, gdzie Polska jest prawdziwą potęgą. Gdzie możemy być dumni z sytuacji w naszym kraju. Gdzie skarbiec państwowy jest pełny, a politycy pracują w pocie czoła dla naszego wspólnego dobra. Gdzie nie ma podziałów na "równych i równiejszych", bo każdy, kto tylko będzie chciał, może się wybić, zaistnieć, a nawet... zmienić bieg historii...

Tym miejscem jest e-Sim. Gra wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z Simsami. Jest to przeglądarkowa symulacja świata, której głównym (ale nie jedynym) aspektem są wojny, nowe podboje, pozyskiwanie nowych terenów.

Obrazek

JAK WYGLĄDA AKTUALNA SYTUACJA POLSKI?
Ambicje mamy spore, obecnie mamy we władaniu całą Rosję oraz USA, a z pomocą naszych sojuszników (Węgrów, Bułgarów, Litwinów, Rumunów, Włochów i Indonezji) atakujemy Serbię. To oni chcieli wojny jako pierwsi, planowali po cichu atak na nas, jednak przejrzeliśmy ich, okazaliśmy się cwansi i ruszyliśmy na nich w momencie, gdy niczego się nie spodziewali. Okupujemy już ich 4 regiony, ale dwa nadal pozostają w ich rękach. Pomóż nam zagrabić serbskie bogactwa, każdy nowy żołnierz jest teraz na wagę złota. A wojna z Serbią to nie koniec, cały świat stoi przed nami otworem. Dołącz do nas już dziś i poczuj jak to jest, gdy Polska dyktuje warunki reszcie świata. :)

Obrazek

GDZIE JEST HACZYK?
e-Sim (serwer: PRIMERA) jest grą całkowicie darmową, nie ma żadnych bonusów za prawdziwe pieniądze. Jaki więc my mamy interes w tym, by pozyskać nowych graczy? Odpowiedź jest prosta: chcemy wzmocnić naszą e-Simową Polskę. W tym celu organizujemy Baby-Boom, czyli masowe promowanie gry w Internecie w nadziei, że nasza inicjatywa ściągnie do e-Sima nowych Polaków. Niestety w ostatnim czasie ubyło sporo graczy, a bez nich jest o wiele trudniej. Rejestrując się z tego linka polecającego, Poland Org, czyli nasz narodowy skarbiec dzięki Tobie zostanie zasilony kwotą pięciu Gold w momencie, gdy osiągniesz 7 level. Zwróć uwagę na fakt, że Ty również dostaniesz 2 Gold. Jeżeli zarejestrujesz się nie podając nicka osoby zapraszającej, ten mały bonus przepada.

Obrazek

MODUŁ WOJSKOWY
Możesz rozwijać się w kierunku militarnym, walczyć w najważniejszych dla Polski bitwach, piąć się po szczeblach kariery wojskowej, zdobywać kolejne rangi, od kaprala aż po generała armii, oraz medale Battle Hero dla najdzielniejszego wojaka. Możesz założyć swoją własną grupę bojową i werbować do niej nowych rekrutów.

MODUŁ EKONOMICZNY
Ale równie dobrze możesz skupić się na module ekonomicznym gry, posiadać własne firmy, zatrudniać setki pracowników, inwestować w akcje, a nawet mieć własną spółkę giełdową, importować towary i... płacić podatki, a w końcu stać się majętnym, rozpoznawalnym przedsiębiorcą i budzić postrach na rynkach wszystkich krajów.

MODUŁ POLITYCZNY
A może wolałbyś wybrać karierę polityczną? Jeżeli tylko umiesz zjednywać sobie ludzi i przekonasz ich, by na Ciebie głosowali - dostaniesz się do kongresu i znajdziesz się w dwudziestce najważniejszych ludzi, a Twoim zadaniem będzie głosowanie w ustawach decydujących o losach Polski (jak wypowiadanie wojen, proponowanie sojuszu, usunięcie z urzędu prezydenta, dodruk pieniędzy czy zmiana podatków...) Możesz wstąpić do dowolnej istniejącej partii politycznej albo też stworzyć całkiem nową i skupiać w niej ludzi o podobnych do Twoich poglądach. Gdy zyskasz już pewne doświadczenie w grze, możesz również spróbować swoich sił w nieformalnym rządzie, dostać się na staż, awansować na stanowisko wiceministra, a końcu zostać ministrem w którymś z czterech resortów: MON, MEN, MGiF, MSZ. Jeżeli okażesz się godnym zaufania, być może nawet pewnego dnia zostaniesz wybrany prezydentem Polski...;)

MODUŁ DZIENNIKARSKI
Niezależnie od tego, którą drogę rozwoju wybierzesz (albo może spróbujesz realizować się we wszystkich naraz), możesz jednocześnie być dziennikarzem, prowadzić własną gazetę, wydawać artykuły. Im będą one lepsze, tym więcej zbiorą votów i subów, a wtedy mają szansę dostać się do Globala, czyli na listę kilku najbardziej poczytnych artykułów z całego świata! A Ty w nagrodę zyskasz popularność oraz medal Media Mogul.

Obrazek

GRA SPOŁECZNOŚCIOWA
Ponad modułem ekonomicznym, politycznym, militarnym i dziennikarskim, e-Sim to przede wszystkim gra społecznościowa. Właściwie całe życie gry toczy się na IRCu, gdzie mamy mnóstwo kanałów tematycznych. Najważniejszym z nich jest #e-sim.pl, główny kanał Polski. Tam dzieje się najwięcej. Poza tym swoje kanały mają ministerstwa, kongres, grupy bojowe, a nawet partie polityczne. Na IRCu się spotykamy i rozmawiamy nie tylko o e-Simie, ale na dowolne tematy. Kiedy toczy się ważna dla Polski bitwa, zbieramy się wszyscy na IRCu, nieraz dostajemy dofinansowania od Ministerstwa Obrony Narodowej w postaci itemów potrzebnych do walki (broń, food, gifty). Razem pilnujemy końcówki rundy i walczymy na T2, czyli 2 minuty przed końcem rundy. Nie ma nic piękniejszego niż odniesione w ten sposób wspólne zwycięstwo. :D

Obrazek

PORADNIKI DO GRY:
Strona e-Sim Center- czyli ponad 30 poradników do gry po polsku.
Najważniejsze z nich to:
Pierwsze kroki w e-Sim, Interfejs gry oraz Jak się walczy?


Obrazek

_________________
Ave hero24
ave Ja


Góra
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

 Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi 
objawienie obcych i koniec świata (Dział: Inne)

Gruzol

0

Koniec świata 2012 (Dział: Pozostałe)

Piotrek20

25

Gry OnLine - kto, w co i na jakim serwerze (Dział: Gry)

Admin

59

Najbardziej denny dowcip świata (Dział: Pozostałe)

Mastermind

15

Filmy online - Problem (Dział: Pozostałe)

UnManism

18Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gościcron
Strefa czasowa: UTC + 1 Engine by phpBB, © Copyrights by i-doser.pl
Forum chronione jest prawem autorskim. Kopiowanie, badź rozpowszechnianie materiałów na nim zamieszczonych lub ich części bez upoważnienia bądź podania źródła pochodzenia informacji jest zabronione.
Treści znajdujące się na stronie służą celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczane przez użytkowników. Administracja serwisu nie czerpie korzyści materialnych z tytułu prowadzenia serwisu.