Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Diablo III
PostNapisane: Wt, 26 cze 2012, 07:53 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 32m 43s
Patch 1.0.3 już dawno za nami.
Sporo zmian, w większości chyba na lepsze.

Faktycznie, można łatwiej złapać itemy ilvl >61 w pierwszym akcie - co nie oznacza, że od razu będziemy je ubierać.
Trudno jest znaleźć coś, co nas zaskoczy i będziemy chcieli to na siebie włożyć.

Gra na Inferno jest rzeczywiście trudna i wymagające - bez odpowiedniego EQ.

Dobre EQ możemy z łatwością znaleźć na aukcjach, o czym wcześniej pisałem, ale za dość spore sumy złota / EURO.
Generalnie mam wrażenie, że Diablo trochę przestaje być grą Free 2 Play, jeszcze czekamy na PvP, ale dopiero wtedy może się okazać, że Ci z większym zasobem gotówki mogą sobie pozwolić na rozrywkę na wyższym poziomie od tych z mniejszą sakiewką.

Jednak pomimo tych wszystkich negatywnych myśli, gra ma w sobie "to coś", co sprawia, że mimo wszystko fajnie się w nią gra.

Od jakiegoś czasu odłożyłem swojego monka (ze względu na brakujący DPS) na poczet Demon Hunter'a, którym już na niższych poziomach możemy siać niesamowite spustoszenie - do czasu, aż coś do nas podejdzie :-)

Grając na "Random Dungeon'ach", odnoszę wrażenie, że Barbarzyńca jest nieco OP / IMBA. Strasznie trudno trafić (jeszcze mi się to nie udało) na jakiegoś, który by miał problem z monstrami, bądź musiał przed nimi uciekać. Gracze zazwyczaj wchodzą w potwory jak w masło, choć czasami zadają mniejszy DMG, to jednak mało co jest w stanie ich zatrzymać.

PostNapisane: Pt, 03 sie 2012, 07:59 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 1h 5m 37s
Mam pytania na temat gry:
1. Czy to prawda, że instnieje cukierkowy poziom?
2. Czy to prawda, że są bronie typu "Laska Nathanka" oparte na wydarzeniach z prawdziwego świata?
3. Jaką klasą polecacie zacząć grę?

PostNapisane: N, 05 sie 2012, 10:42 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
1. tak
2. tak
3. whatever

PostNapisane: Wt, 06 lis 2012, 11:04 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 3d 12h 11m 17s
Witam,
po Diablo II spodziewałem się wiecej jeżeli chodzi o poziomy trudności jest zdecydowanie za łatwo, jeszcze te nerfy które wprowadza Blizzard żeby ułatwić grę dla mnie to mija się z celem i spowoduje szybsze znudzenie tematem.
Gram od poczatku monkiem ze wzlotami i upadkami, czyszcze spokojnie wszystkie akty do klucznika na MP3, myślę że MP4 też dałbym rade na MP5 za długo bym mobki bił za mały DPS, Unbuffed 39K.
Sprzęt mam słabiutki warty pewnie nie całe 10KK, co to jest dla farmerów, choć u mnie z kasą zawsze problem.
Jakby ktos chciał dołaczyć się do gry to proszę pisać na pw.
Pozdrawiam Łuaksz.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4