Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 20 kwi 2012, 06:20 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 36m 9s
Obrazek

Od dzisiaj (20.04 - piątek) od 12.01 [PDT] (21.01 czasu polskiego) do poniedziałku (23.04) do 10.00 [PDT*] (19.00 czasu polskiego)
Wszyscy mają dostęp do otwartej Bety gry Diablo III

Link do oficjalnej informacji:
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4105609/Diablo_III_Open_Beta_Weekend_-20_04_2012#blog

Link do pobrania klienta:
https://us.battle.net/account/download/index.xml

PostNapisane: Pt, 20 kwi 2012, 14:49 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Uhh, a ja w weekendy zawsze poza domem >.< A poza tym by mi się nie zdążyło ściągnąć, nawet jakbym teraz zaczął xD

PostNapisane: Pt, 20 kwi 2012, 20:20 
Administrator
Administrator

Ciekaw jestem jak wypadną te Stress-testy.

Jak na razie serwery albo nie odpowiadają, albo mówią, że są zajęte xD
Chyba wszystkie możliwe rodzaje błędów można było zobaczyć :-P

Ale nie ma się co dziwić, począwszy od godziny 21 czasu polskiego z każdą chwilą jest coraz gorzej (Całe USA które jest wielkie jak Europa) właśnie wraca ze szkoły :-P

Nad ranem powinno być lepiej :ok:

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: Pn, 23 kwi 2012, 07:43 
Administrator
Administrator

I jak tam minął wam weekend? Grał ktoś w ogóle w betę? :>

Przyznaję - widziałem chyba wszystkie możliwe błędy przy połączeniu :-P

Grafika jest OK, ale specjalnej rewolucji czy szaleństwa. I choć ze screenów wydaje się taka kolorowa, słodziutka i bajkowa, to w grze już nie odnosi się takiego wrażenia, przeciwnie, niektóre elementy gry w ciemnym pokoju w środku nocy mają dobry klimacik :-] Tu i ówdzie można napotkać na lekkie "błędy", np. obiekt leżący pod spodem przykrywa ten leżący na nim. Ale jest ok.

Muzyka - słyszeliśmy ją już wcześniej, jest jak najbardziej OK.

Wątek fabularny - nawet w becie jest mocno rozbudowany, rozmowy z NPC, te wszystkie opowieści, dzienniki, etc. No jest tego trochę :-)

Grywalność - jak we wszystkich grach Blizzarda, bardzo wysoka. Po przejściu bety, kładąc się spać i mając "trochę dość gry", już zastanawiałem się kim by tu jutro nad ranem zagrać xD

Bardzo mocno wciąga, gra się naprawdę przyjemnie, questy, moby, etc. Wszystko bardzo, bardzo fajne :-)

PostNapisane: Pn, 23 kwi 2012, 11:35 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Przeszedłem betę shamkiem, bo tylko on mnie tak naprawdę interesuje.
Grafika i muzyka spełnia moje wymagania. Jest mroczniej i klimatyczniej niż miało być :-)
System skili - miazga! Gra w party też dobrze rozwiązana - każdy ma własny loot.

I takie smaczki jak dźwięki ze starych diablo (wypadanie przedmiotów, używanie miksturek itp) - coś pięknego :P

Gra jest po prostu zajebista!

PostNapisane: Pn, 23 kwi 2012, 14:19 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 47s
Ta, wszystko, co piszecie, to prawda, jednakże mnie troszkę martwi poziom trudności. Normal jest tak prosty, że bez wysiłku przeszedłem całą betę nie tracąc nigdy więcej niż 1/4 hp. Leoric nawet mnie nie dotknął... System skilli przynajmniej z tego, co widać na początku daje strasznie małą różnorodność. Choć im dalej w las, tym będzie to wzrastać. Jedyne, czego brakuje, to psychodelicznych muzyczek Uelmena, więc oceniam przynajmniej na teraz na 9/10.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Pn, 23 kwi 2012, 21:39 
Moderator
Moderator

Poziomem trudności bym się nie martwił, bo normal jest co prawda prosty (jak w d2), ale później ma być bardzo ciężko (jak w d2) :) Jednak mogliby ograniczyć wypadanie kulek na początku, bo kończąc bete na 10 lv miałem 23 potiony i żadnego nie musiałem użyć :(

Btw Leoric nie jest ostatnim bossem w 1 akcie, więc porównywałbym go raczej do kowala z d2, który (na normalu) też nie był jakimś bardzo wymagającym przeciwnikiem.

PostNapisane: Wt, 24 kwi 2012, 11:38 
Administrator
Administrator

Co do poziomu trudności, to gdzieś pojawiały się głosy, że to jest BETA - więc nie ma co patrzeć na poziom trudności, wypadające itemy, ilość questów, etc. bo to tylko BETA :-)

Niemniej jak pamiętam D2 - pierwszy quest oczyścić Legowisko Zła, to nie było mowy o żadnych trudnościach. Co do Skeleton Kinga, nie powiem, żeby walka z nim była aż tak trywialna. Owszem, nie trzeba było się wiele nakombinować - bij i uciekaj, ale w moim przypadku (Barb, Monk, Shamm) trwała dość długo - ośmielę się stwierdzić, że tak długo to chyba samego Baala w V akcie biłem.

No i parę razy potionki musiałem użyć :-] Fakt, nazbierało się tego sporo, ale czasami się przydały xD

System skilli raczej w D2 też nie był specjalnie urozmaicony. miało się dwa ataki ,z czego praktycznie zawsze ten pierwszy to był podstawowy atak, bez żadnych bajerów (ot taki, co many nie zjadał), a drugi już jakiś wybajerowany. Dopiero potem wraz ze wzrostem lvl'a można było coś więcej bindować do klawiatury.

A tutaj już na samym początku mamy dostęp do kilku ficzerskich skilli (dwa do myszy - do tego możemy sobie wybrać co wolimy + extra runki) i dwa do klawiatury.

No i expuje się bardzo szybko - ciekaw jestem, czy tak samo będzie w Retail'u, czy to tylko w becie tak było, że w godzinkę można było niemalże dyszkę wbić.

Ciekawi mnie porównanie Ush'a - Leorica do Kowala, kowala bilismy już pod koniec I aktu, praktycznie w po drodze do Andariel. Jak będzie w przypadku D3? Liczyłbym bardziej na porównanie Skeleton Kinga do Krwawej Orlicy (szybko się do niej docierało).
Poza tym cały akt I w D2 był dość długi - ratowanie Caina (jeszcze wcześniej Zwój Infusa), Hrabina, te całe rozległe obszary do przejścia, żeby znaleźć kolejny WayPoint xD (w D3 niby też ratujemy Caina, ale jest to raczej tak samo czasochłonne jak ubicie małżonki kowala).

PostNapisane: Wt, 24 kwi 2012, 12:58 
Moderator
Moderator

Generalnie mam nadzieję, że skoro mapy nie są generowane losowo, to chociaż świat będzie większy, a akty 2-3x dłuższe niż w d2.

PostNapisane: Śr, 25 kwi 2012, 06:50 
Administrator
Administrator

Nom, z tą losowością map to straszny fail :-/ To było super w D2 (choć czasami wkurzało, przyznaję xD), ale dzięki temu każda gra była inna.

Trafiłem na takiego posta:
Cytuj:
In my actual experience (admittedly, with a full build that reflects where the game was in difficulty a month ago), I had to push my demon hunter up to level 32 to get out of Normal, and up to 55 to get out of Nightmare.

Pfff... 32lvl i przechodzimy całą grę...
Jeżeli poziom trudności / zdobywania expa miałby być taki jak w Becie, to ta gra nie będzie żadnym wyzwaniem :-|

Choć mamy jeszcze tryb Inferno, być może to specjalna zagrywka - aby w miarę szybko i bezboleśnie ukończyć normal, potłuc się na kolejnych poziomach trudności i "męczyć" się na Inferno szukając lepszych intemków dla swojego boha.

EDIT:
Troszkę naszych obiekcji może rozwiać "wywiad" z Jay'em Wilson'em:

PostNapisane: Śr, 25 kwi 2012, 19:53 
Moderator
Moderator

Ja się nie martwię trudnością, bo w d2 normal też się robiło w 1 dzień na single player, a potem, jak wiadomo, już nie było tak kolorowo ;p

Wiem, że Blizz nas nie zawiedzie i to będzie kolejna wspaniała gra na następne kilka lat :)

PostNapisane: Śr, 25 kwi 2012, 20:22 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Online: 5d 12h 40m 47s
Ja tam nie przepadam za Hn'S- ami, ale w Diablo raczej bym zagrał :D
-klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, jeb, jeb, jeb, klik, klik, klik
-kiedy sąsiad skończy te remont?!
-to nie remont... to diablo III...

PostNapisane: Pn, 30 kwi 2012, 14:00 
Duch
Duch
4% następnej rangi

Online: 13d 1h 25m 4s
Mnie ciekawi czy dodadzą sekrety takie jak w 2. Niektóre naprawdę były trudne i możliwe tylko w multi np. Hellfire Troch

A tutaj strona z której dużo rzeczy można się dowiedzieć o diablo http://diablo.phx.pl/ wrzucam jakby ktoś nie wiedział.

PostNapisane: Wt, 01 maja 2012, 07:44 
Administrator
Administrator

Coś tam (w wersji podstawowej) ponoć ma być, ale zaledwie kilka tzw. "secretów"

Hellfire Torch dodali w kolejnym patchu, więc myślę, że tak samo będzie z D3, że wraz z patchami będą czasami coś dorzucać :-)

Już za 2 tygodnie... :yahoo:

PostNapisane: So, 05 maja 2012, 13:12 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Tyż czekom... i doczekoć się ni mogę :D...
Mam nadzieję, że mój kolega się skusi na coopa... i że DIII nie wyjdzie jednocześnie z MP3, bo wtedy jedno będę musiał odłożyć na później :scary:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  1, 2  Następna strona