Autor Wiadomość
 Tytuł: Diablo III BETA
PostNapisane: Śr, 07 wrz 2011, 21:13 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 36m 9s
Jak wiadomo Beta wystartowała już wczoraj, co prawda jak na razie tylko dla Friends & Family (przez polskie serwisy przetłumaczone "przyjaciele i znajomi", uuuf...).

Jeśli macie jakieś ciekawe informacje o D3, podzielcie się, chętnie poczytam :-)

Poniżej screen instalatora BETY :-]

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 07:24 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 47s
Diablo 3 to pierwsze Diablo, którego nie kupię od razu jak tylko wylezie. Ściągnę jak nakazują na torrentach na 2 dni czy coś... Sprawdzę i MOŻE to kupię. Po tym, jakie info rzuca Blizz a propos tego tytułu i zmian, które wprowadzają jakoś trudno mi uwierzyć, że ta gra będzie aż tak epicka jak dwie poprzednie...

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 09:45 
Administrator
Administrator

Jeśli ktoś szuka jakiś przecieków / dodatkowych materiałów, to poniżej dodaję animacje postaci z klienta bety. :-]

Cytuj:

Ciężko prognozować, czy gra będzie, czy nie będzie epicka. jak do tej pory Blizzard nigdy nie zawiódł, choć dla niektórych D2 nigdy nie przegoniło klimatu D1, ale dla tych ludzi nie ma już ratunku i żadna gra nie będzie ich zdaniem lepsza od pierwowzoru.
Cóż, jest na to dowód psychologiczny - wspomnienia zawsze są barwniejsze niż widzą je inni.

Jeżeli o mnie chodzi, to czekam z niecierpliwością na pełne wydanie D3 :-)

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 10:19 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

D2 nigdy nie przegoniło klimatu D1, to fakt ;]. Co nie zmienia faktu, że D2 było o wiele bardziej grywalne, lepsze do multi itd. W D3 zanosi się na dużo zmian, które strasznie zwowują Diablo... Nie wiem, czy to będzie dobry, czy zły zabieg, ale z lekka śmierdzi katastrofą ;/.

PS: W Diablo 1 i 2 gram od czasu do czasu i Diablo 1, to nie jakieś tam wspomnienia z przeszłości, gram teraz i widzę, że klimatycznie D2 przy tym leży. Za to nic nie zastąpi battle neta na diablo 2 ^^.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 12:11 
Administrator
Administrator

@Szelki Pana - (odnośnie tych wspomnień) ze mną jest podobnie jeśli chodzi np. o StarCraft'a, żadna nowa strategia nie przegoni starego dobrego SC czy TA! :-D

W D1 grywałem tylko trochę, pamiętam jak u kuzyna demko przechodziliśmy... hehe, klimat był nieprzeciętny jak próbowaliśmy ubić Butchera xD

D2 było dużo bardziej grywalne, to chyba każdy potwierdzi - sterowanie, grafika, etc, etc. Co do klimatu... To chyba też bym obstawał, że D1 był pod tym względem lepszy. (Na BattleNecie w D2 niestety nie grałem, więc nie wiem jak tam z tym jest, ale to chyba wygląda tak samo jak zwykły multi po LAN'ie?)

Podzielam Twoje obawy odnośnie "zWoWowania" D3, patrząc na to wszystko mam wrażenie jakby to było postawione na "nowszej wersji silnik od WoW'a", tym bardziej, że gra będzie wymagać stałego połączenia z siecią...
Niby mają tam swoje racje dlaczego chcą to zrobić, ale jak dla mnie taka ucieczka ze wszystkim do sieci, czy jak kto woli "do chmury", jakoś nie przemawia...

Mimo tych wszystkich obaw i wątpliwości myślę, że rozgrywka w D3 będzie na zadowalającym poziomie, podobnie wiele osób miało obawy przed SC2, a wydaje mi się, że wyszło w porządku (nooo... pomijając cenę samej gry, brak multi na tzw. "LAN'a" i zakończenie Wings of Liberty, które kojarzy mi się z Titaniciem) :-]

Będzie dobrze! :-P

Cytuj:
Jeżeli ktoś nie ma, muzyka z I aktu:
http://i-doser.pl/d3/SoundBank.rar

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 12:47 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

O dobrze, że muzyka na końcu... Bo a propos muzyki: niestety nie ma już Matta Uelmena wśród załogi, a to on nadał klimat całemu D1, a w D2 też sporo wymodził. Soundtrack z D1 to coś niesamowitego, pamiętam jak z ojcem zgrywałem to na kasety magnetofonowe, podłączając wieżę pod kompa i robiąc jakieś dzikie triki. Jako, że jestem fanem soundtracków, to cholera strasznie się smutam, że Matt odszedł z Blizza. Robi teraz muzyczki do Torchlightów. Z tych co pozostali są tylko ci, co robią te epickowe muzyczki do WoW-a i SC, a to niezbyt klimat Diablo. Na prawdę liczę, że D3 będzie stało na wysokim poziomie, a z SC2 jakoś nie miałem wątpliwości, że będzie fajne ;]. A kampania mnie zaskoczyła pozytywnie nawet ^^.

HA! Po odsłuchaniu kawałka muszę stwierdzić, że STRASZNIE źle nie jest. Derek Duke i Tracy Bush na 90% biorą w tym spory udział, a oni robią niezłą klimatyczną elektronikę z elementami hmm plemiennymi... jakoś tak :P. Szkoda, że nie ma tagów porobionych dobrze, ale ważne, że jest muzyka ;].

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 13:38 
Administrator
Administrator

Ano, szkoda Matta, ale taka kolej rzeczy, sporo dawnych koderów odchodzi i zakładają własne studia, bądź pracują przy innych produkcjach.

Co do muzyczki niektórym się nie podoba, że jest taka "spokojna", ale jak to Bashiok napisał - muzyka ma tworzyć tło pod odgłosy mordowanych hord wrogów, epickie orkiestralne utwory (takiej ka w SC czy WoW) tutaj nie pasują :-)

Filmiki z BETY jakby ktoś szukał dostępne są na YT, jak będę miał więcej jakiś materiałów to powrzucam.

Wracając jeszcze do końcówki SC2, to dla mnie trochę lichawka, motyw z Sarą w sumie ciekawy, aż się chce dodatek! :-D Ale ostatnie słowa "Jim - Spokojnie, mam Cię!" to mnie rozwaliły :-]

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 13:49 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

"Be the suggah in me coffee" :P . Cukier musi być, tak jak i happy end. Tego się nie uniknie. A czekania na dodatek tym bardziej... Po drugie Kerrigan wygląda w nim jak nie ona, ale to taki szczególik, mam nadzieję, że wytłumaczą czemu się tak stało ;].

PostNapisane: Cz, 08 wrz 2011, 19:56 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Odkąd rzuciłem wowa (czerwiec tego roku) nie mam ochoty na granie w cokolwiek. Może d3 to zmieni, ale jak już to po maturze ;p Miałem zamiar kupić go w dzień premiery, ale prawdopodobnie się to opóźni.

Szkoda, że gra jest bardziej torczlajtowo-wowowa niż miała być... trochę mi to nie odpowiada, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Zarabianie na real AH jest ciekawym rozwiązaniem. Ciekawe czy już ktoś obliczył, po ilu latach gry (średnio) wraca się koszt zakupu pudełkowej wersji ;d

PostNapisane: Pt, 09 wrz 2011, 07:14 
Administrator
Administrator

AH zaraz cińczyki opanują i tyle z tego będzie :-]
Choć można dopatrywać się nadziei w tym, że WoW'a oni kochają, to może z D3 sobie odpuszczą choć trochę.

Z jednej strony spox, bo ludzie tak czy tak kupowali itemy w sieci, a tak to będzie to "bezpieczniejsze" i jakby nie było dostępne dla wszystkich. Z drugiej strony w D2 wiele fajnych itemów sprzedawało się za bezcen NPC, a tutaj będzie można jakiegoś golda wykręcić i na lepsze itemy przeznaczyć - tutaj pojawia się tylko pytanie co będzie napędzać ten handel - czy będą co jakiś czas wprowadzać nowe, lepsze itemy?

Kiedyś liczyłem ile wychodziło by farmienie w WoW'ie, wszystko zależy ile wyciągnie się G/h, ale wtedy taka "praca" po paru dniach to by strasznie nudą i męczarnią trąciła (poza tym zarobek też nie powalający), już lepiej do regularnej pracy iść,
gdzie jest więcej elementów "losowych" i interakcja z otoczeniem też na wyższym poziomie :-P

PostNapisane: So, 10 wrz 2011, 15:35 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Mówcie co chcecie, ale ja nigdy nie będę się bał kupować na ślepo produktów blizzarda :-) Pod koniec przyszłego tygodnia może będę już miał stałe łącze to zobaczę tą betę :-)

PostNapisane: So, 10 wrz 2011, 15:59 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Nie zobaczysz, bo nie masz klucza :PP. Chyba, że ci dali.

PostNapisane: Wt, 20 wrz 2011, 20:07 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
No koorwa. W Diablo II gram przez internet od tylu lat a nie dostałem klucza? ;s Chyba że przyszło jako spam i usunąłem... Cracka (jeszcze?) nie ma. Wiecie może jak dostać ten beta key? :roll:

PostNapisane: Śr, 21 wrz 2011, 07:41 
Administrator
Administrator

Nom z tego co informuje Blizzard i wszystkie serwisy o D3 - ZAMKNIĘTA BETA RUSZYŁA.

Podobno ok. 21.00 (20 września) miały trafiać zaproszenia do skrzynek pocztowych wybrańców. Jak ktoś dostał klucz - niech się pochwali :-)

Eeee... Poprawka - nie dostaje się klucza, nie ma czegoś takiego jak klucz do BETY, do BETY zapraszane są konta battle.net i wystarczy, że zalogujecie się na konto by sprawdzić, czy ma się wejściówkę do BETY.

PostNapisane: Cz, 22 wrz 2011, 09:46 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft TA BETA RUSZYŁA I TEN GNÓJ HUSKY JUŻ JĄ MA!!! GRRR... xD Kilka filmików zdążył wrzucić toteż jak kogoś to interesi, to wbijać ;]