Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 01 lut 2012, 19:40 
Skryba
Skryba
68% następnej rangi

Online: 2d 1h 16m 39s
rymowkonstruktor napisał(a):
Mega gierka, najlepszy odstresowywacz jaki znam, a gra ludzkimi głowami kijem od golfa <33333

Ja lubiłam rzucać koty psom na pożarcie :D Albo strzelać z kota xD
Ew. na serwerze biegać z dziwkami na plecach :lol:

PostNapisane: Cz, 16 lut 2012, 19:57 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 3h 49m 3s
Battlefield 2 version 1.0 na kilku serwerach.
gram od 2 lat ;)

Witam na forum ;-)

PostNapisane: Pt, 24 lut 2012, 18:36 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 20h 2m 50s
Ja to głównie, jeśli gram online, to AVA Online i World of Tanks :D Chociaż z AVA-y się przesiądę na BF3.

PostNapisane: Śr, 29 lut 2012, 19:59 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Nietypowa "przeglądarkowa" gra: Battlestar Galactica Online ;)

Dlaczego nietypowa? Bo może i używa przeglądarki jako medium, lecz wymaga pluginu generującego grafikę 3d. W praktyce dostajemy kosmicznego shootera i RPG. Plugin waży coś koło 2MB lecz pobiera i cashuje dane gry (nawet do 400MB), toteż wolno się ładuje jedynie za pierwszym razem, potem leci "z dysku".
- Dwie strony konfliktu (ludzie i cyloni-roboty)
- Podział na kilka rodzajów statku: Myśliwce, Eskortowce(trochę większe), Liniowce(duuuże) oraz kilka statków-baz(kolosy)
- Gra jest F2P i posiada mikropłatności. Na szczęście bez nich również dostępne jest WSZYSTKO. Nie ma więc podziału na graczy vip i zwykłych.
- Graczy jest całkiem sporo, kosmiczne batalie bywają bardzo spektakularne czego bywam świadkiem.

Co ciekawe, jest spore pole do popisu dla skillowców. Wysoko rozwinięci gracze czasami są pokonywani przez niskopoziomowców, ze względu na ich taktykę w walce, np umiejętne siedzenie na ogonie, wchodzenie w martwe strefy etc. Grinderzy również znajdą coś dla siebie, gdyż rozwój sprzętu potrafi przechylić szalę na stronę mało doświadczonego gracza.

Do minusów należy fakt praktycznie nieistniejących misji i fabuły. Niby coś jest, ale mało kto po paru dniach zwraca na to uwagę. Problemy są również z balansem stron konfliktu. Na niektórych serwerach jest miażdżąca przewaga kolonistów albo cylonów pod względem ilości graczy.

Jeśli ktoś lubi wyzwania i nie znuży go prostota tej gry (walka, walka, wydobywanie surowców, walka, rajdy na wroga, walka i zdobywanie sektorów) to zapraszam na europejski server Virgon na stronę Cylonów. Cyloni na tym serverze są w znacznej mniejszości, tak więc ludzie kontrolują średnio 80% sektorów... ale dzięki temu gra jest ciekawsza, niskopoziomowi gracze ze wsparciem są w stanie szybko nabić poziomy i zasoby. Jeśli ktoś jest chętny do łapać mnie w grze, nick Drakesh, Cylon Heavy Raider Adv, statek wsparcia wiec do teamu przydadzą się wojownicy ;)

PostNapisane: Śr, 21 mar 2012, 00:06 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Online: 15h 29m 40s
Z mojej strony mogę polecić:
Vindictus - MMORPG zupełnie inna gra niż dotychczasowe jakie widziałem i do tej pory drugiej takiej nie zauważyłem. Przede wszystkim jest to gra z perspektywy 3os, musisz się natrudzić aby pokonać hordę przeciwników różnymi kombosami, oraz miotając różnymi przedmiotami jak np. głazy ze zniszczonych posągów, różnymi przedmiotami i ich częściami, samymi przeciwnikami jak i ich zwłokami ; ).
(StefekLublin)
Call of Duty 2 - nie muszę tłumaczyć ; ) (Lędzianin, często też Stef3k) AMC Austria Rifle only, oraz TWIERDZA WROCŁAW
Counter Strike 1.6 - j.w. (steam - bawar666)
F.E.A.R. Multiplayer - Darmowy Multiplayer z gry F.E.A.R. FPP shooter (Lublinianin)
Nexuiz - Jak wcześniej ktoś podał warsow, gra darmowa na Silniku Quake 3, graficznie również podobna (Stef3k albo sztiep)
Urban Terror - J.w. z tym że akurat się różni od typowej strzelaniny, liczy się tu głównie teamplay i przeważnie polega na wyeliminowaniu przeciwnej drużyny (Stef3k) różne servery
Soldier Of Fortune 2 - Coś dla koneserów ; ), którzy lubią podobne widoki jak w Postalu 2. (Hools/Stef3k) Server Hools
Jedi knight 2 i 3 - Dla tych którzy mają dość strzelanin oraz mmorpg, tutaj główną zaletą tej gry jest szermierka. Trzeba trochę praktyki aby opanować podstawy, oraz myśleć nad własnymi kombinacjami (hD'Stef3k - base, JA+ i jk2 Fear|Stef3k)
QuakeLive - Jak sama nazwa wskazuje ; ), nie trzeba nic ściągać prócz pluginu i na zasadzie jak kolega przedstawił z Battlestar Galatcica, gramy przez przeglądarkę (sztiep) Quakelive.com
Drakensang Online - j.w. gra przez przeglądarkę, mmorpg jak dla mnie miła alternatywa Diablo, w którą warto zagrać (StefekLublin) Server Grimmag
Alien Swarm - Fajna gra dla kilku osób (steam) darmowa, w której liczy się zgranie i celem jest przebicie się przez hordę potworów przez całą planszę, wraz ze swoją drużyną. Dobra dla kilku osób którzy nie wiedzą co zrobić z czasem :)

Na razie to wszystkie w którę grywam i uważam za godne Polecenia
enjoy&havefun

PostNapisane: Śr, 21 mar 2012, 19:13 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
mały come back do wowa (ech to uzależnienie :D)
sunwell, feronis, horda :P

PostNapisane: Śr, 21 mar 2012, 20:35 
Duch
Duch
4% następnej rangi

Online: 13d 1h 25m 4s
Stefek jak zobaczyłem, że Vindictus to dzieło Nexon'a to pomyślałem "może być ciekawie" teraz się ściąga jak pogram to napisze.

PostNapisane: Śr, 21 mar 2012, 20:52 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

UnManism napisał(a):
Stefek jak zobaczyłem, że Vindictus to dzieło Nexon'a to pomyślałem "może być ciekawie" teraz się ściąga jak pogram to napisze.

Nie do końca, Vindictusa robiła jakaś koreańska czy tam chińska firma (jeden grzyb). Nexon to tylko wykupił, tak czy siak gierka jest fajna i można zobaczyć na youtubie :) i ściągaj z Europejskiego

PostNapisane: N, 16 gru 2012, 23:09 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 5d 3h 46s
Fakt vindictus jest całkiem niezły. A to dzięki efektownym interakcjom z otoczeniem. Według mnie warta jakieś 9+/10. Plus jest za częste eventy. Pewnie zrobią jakiś nowy na święta. Nick: kongs

PostNapisane: So, 16 mar 2013, 00:22 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Teraz dodałbym jeszcze
SW:TOR'a (ktoś to nawet recenzował)
Path of Exile (ciekawa alternatywa na Diablo)

PostNapisane: Wt, 02 kwi 2013, 17:05 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 32m 59s
CS 1.6 v42
Najczęściej Diablo Mod
Czas: najczęściej od 14 do 22 :trollface:

PostNapisane: Wt, 09 kwi 2013, 00:06 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Jestem GRAND*MASTEREM w StarCrafcie na serwerze europejskim, kto chce się zapisać na nauki albo zagrać pojedynek lub drużynówek zapraszam na priv. :)

*silver

PostNapisane: Pt, 24 paź 2014, 17:53 
Bywalec
Bywalec
44% następnej rangi

Online: 1d 1h 51m 22s
Ja gram w lola na serweże EUNE

PostNapisane: Pn, 20 kwi 2015, 10:14 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 7h 4m 51s
Kiedyś grywałem w WoT'a, teraz czasami włączę sobie CS: GO ale jestem straszliwym n00bem :lol:

PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 19:32 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 32m 43s
Parę lat temu zacząłem grywać w The Settlers Online, ale po fascynacji trwającej około roku, "faza" na tą grę mi przeszła.
Między czasie próbowałem różnych gierek internetowych pokroju Detectivo, SexGangsters, jakieś farmy, itp., większości tytułów już nie pamiętam :-P

Ostatnie parę miesięcy grałem w Rail Nation, ciekawa gierka, tylko trochę wolno się rozwija i bardzo dużo zależy od innych i to nie jest gra typu "neverending",
obecnie trudno mi się w czymś konkretnym / casualowym zahaczyć na dłuższy czas :-/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4