Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 22 sty 2008, 19:17 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Online: 0s
Kosmos. Fascynuje wiele osób i zapewne fascynować będzie zawsze. Jego ogrom i niepojętny rozmiar. Miliony gwiazd, miliardy planet i biliony galaktyk. Dla ludzi aż niepojętne. Skupmy się jednak na najbliższym otoczeniu naszej kochanej planety Ziemi – Układzie Słonecznym. Jak powstał? Pewnie niejedna osoba czytała kiedyś opis powstania Układu Słonecznego, który został przyjęty przez ludzi za jedyne słuszne tłumaczenie. No ale przypomnijmy tą teorię:
,, Przed 5 miliardami lat Układ Słoneczny był prawdopodobnie WIRUJĄCYM obłokiem gazu i pyłu. Stopniowo centrum chmury uległo kondensacji w protogwiazdę, która zapadła się w Słońce. Następnie gaz skupiał się w podobny sposób, tworząc zewnętrzne planety – Jowisza, Saturna, Urana i Neptuna – z których każda posiadała małe twarde jądro otoczone gazem. Skaliste, wewnętrzne planety – Merkury, Wenus, Ziemia i Mars – mogły powstać podobnie, skupiając się w twardą materię, z której została uwolniona większość gazów. Ale materiał, z którego powstały mógł też pochodzić z protogwiazdy Słońca, a następnie ulec skupieniu w małe skalne bryłki nazwane planetezymale. Ten opis powstania Układu Słonecznego jest zmodyfikowaną wersją teorii zwanej hipotezą mgławic, po raz pierwszy sformułowaną przez Pierze Laplace’a w 1796 roku.” -Źrudło:Szkolna Encyklopedia Jon Farndon ( Wydawnictwo RTW ) Wydanie szóste. Warszawa 1997 rok.
Kiedyś przyjmowałem ją za pewniaka lecz wraz ze stopniowo zdobywaną wiedzą zacząłem wątpić. Zacznijmy więc od początku. Układ Słoneczny był na początku dyskiem protoplanetarnym WIRUJĄCYM w jedną stronę. Powstało Słońce a następnie planety. Zaznaczam, iż ruch obrotowy całego dysku musiał być jednostronny !! Wirujący ośrodek pociąga w takim obłoku resztę dysku do takiego samego obrotu postępowego zgodnego z ruchem ośrodka dysku. Pierwsze pytanie jakie nasuwa mi się na myśl: No dobrze, skoro cały dysk wirował czemu Wenus jako jedyna planeta obraca się w przeciwnym kierunku niż inne planety ?? Odpowiedź jest prosta ! Sam Wenus nie powstał gdy formował się nasz Układ Planetarny. Taką planetą jest też Pluton, który ma orbitę nachyloną pod innym kątem do innych planet naszego Układu co świadczy, iż nie był częścią pierwotną dysku protoplanetarnego. Ale Plutona na razie zostawmy sobie z boku a zajmijmy się Wenusem. Skoro nie powstał na początku to kiedy? Z kąd się wziął? Zecharii Sitchin opisuje swą teorię, w której wymienia plananety: Merkury, Wenus, Tiamat, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun , które według przekazów Sumeryjskich istniały na początku. Krótko powiem o Sumerach: Ich wiedza jest zadziwiająca. Jak to możliwe, że 5 600 lat temu znali dokładną budowę Układu Słonecznego, znali atom, oraz mieli wiedzę matematyczną i fizyczną opanowaną na bardzo wysokim poziomie ?! Bardzo fascynujące i teorii na ten temat można snuć wiele jednak nie to tematem mej pracy. Do momentu wymieniania planet przez Pana Sitchina całkowicie się z nim zgadzałem jednak nadal zostaje Wenus ! Nadal pojawia się jako planeta istniejąca od początku co niemoże być prawdą. Przedstawię więc mój układ planet i przejdę do wyjaśnień: Merkury, Tiamat, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun. 7 Planet początkowych naszego Układu Słonecznego ( I tu by pasowało czemu liczba 7 jest świętą liczbą Sumerów ). W tym momencie wszystkie miały zgodny ruch obrotowy. W naszym Układzie Słonecznym wszystko miało już swoje miejsce i było uporządkowane. Pełna harmonia. Jednak los chciał inaczej. Do naszego Układu Słonecznego wparował intruz, planeta zwana Nibru. Planeta ta większa jest od naszej obecnej. Opisują ją dokładnie Sumerowie. No ale dalej. Wtargnęła ona do naszego Układu Słonecznego tak jak opisuje to Pan Zecharii. Przelatując spokojnie obok największych planet naszego układu Słonecznego burzy dotychczasowy spokój. Oddziaływania grawitacyjne rosną i cały Układ „drży” w posadach. Los chciał, że orbita Nibru i Tiamat pokryły się ze sobą i doszło do największego zderzenia w naszym Układzie Słonecznym jakie kiedykolwiek miało miejsce. Tiamat rozpadła się na 3 części. Wenus, Ziemię i nasz księżyc. Ziemia przechwytuje jedną najmniejszą część ( księżyc ) i leci dalej według swojej orbity nieznacznie zmienionej po zderzeniu. Wenus zaś na wskutek zderzenia dostaje rotacji i bardzo wolno leci w przeciwną stronę niż inne planety zmierzając równocześnie na Słońce. Zmieniona orbita Ziemi jednak powoduje iż planety po roku od kolizji spotykają się bardzo blisko miejsca katastrofy jaka je rozdzieliła. Siła grawitacji Ziemi sprowadza Wenus na tor eliptyczny czym uchrania go od katastrofy. Bliska odległość tych planet sprawia iż oddziaływanie grawitacyjne mogło mieć faktycznie taką siłę by nadać Wenus nowy kurs lekko tylko zmieniony jednak chroniący ją przed katastrofą. Nibru wyleciało z naszego Układu Słonecznego i wszystko zaczęło wracać do normy. Czas mijał a Ziemia i Wenus znów uformowały się po zderzeniu. Po kolizji na powierzchnie wylały wody i najprawdopodobniej kolizja dała paradoksalnie szanse na powstanie życia jakie dziś możemy zaobserwować. Rany jakie zostały zadane naszej planecie są do dziś dnia zauważalne. Ocean spokojny… Jest to miejsce w którym jest najcieńsza skorupa Ziemi !! kilka dziesiąt razy cieńsza warstwa skorupy niż w każdym innym miejscu na Ziemi. Jest to miejsce zasklepienia się rany ( rozdarcia Tiamat ).Teoria ma, która do pewnego momętu pokrywa się z teorią znanego naukowca wyjaśnia czemu Księżyc nieobraca się wokół własnej osi, wyjaśnia podobieństwa budowy Ziemi i Wenus oraz niemal że identycznych rozmiarów !! Dziwo zgadza się również zawartość procentowa pierwiastków ( Niebierzmy tu pod uwagę tlenu bo atmosfera tej planety zanikła dawno temu – do dziś zachowała się tylko nieznaczna jej część ) !! Co na innych planetach zmieniają się te zawartości proporcjonalnie do odległości od Słońca ( Mowa tu o pierwiastkach ciężkich ). Pozostałością po zderzeniu są też komety. Tak ! Komety. Naukowcy głowią się, czemu zawierają one wodę. Tu są wszystkie wyjaśnienia. Czemu naukowcy traktują widzę zapisaną tysiące lat temu jako mity ? Mitem jest opis Układu Słonecznego Słonecznego budowy atomu ?? Przecież oni niepowinni nawet wiedzieć, że jest coś za Marsem bo niby jak? A jak tu opisać budowę atomu !!?? Opisałem jak według mnie powstała nasza planeta, wyjaśniłem co się stało miliony lat temu. Czemu naukowcy niewyjaśnią czemu Wenus kręci się w przeciwną stronę ?? Zatajane są przed nami informacje wedle mnie celowo by ukryć tajemnicę naszego pochodzenia. Refleksję i ocenę pracy pozostawiam czytelnikom.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 22 sty 2008, 19:24 
Adept
Adept
48% następnej rangi

A czy to czasem nie Bóg stworzył wszechświat?

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 22 sty 2008, 19:37 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 32m 43s
Jedno nie wyklucza drugiego

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 22 sty 2008, 20:29 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

Do bycia dobrym nie zawsze Bóg potrzebny, ale czy nie powinniśmy dziękować temu co wszystko stworzył. Nie uważasz że skoro nas stworzył zna nas lepiej niż my sami i wie co dla nas dobre?? Szukaj odpowiedzi a przekonasz się.

Bóg stworzył wszechświat, prawa fizyki itd. jest od zawsze, a jeśli miałbyś problemy uwierzyć jakim cudem jest od zawsze, bo wszystko musi mieć porządek odpowiem ci tak jak twierszą naukowcy, którzy wierzą w Boga, a jest ich coraz więcej bo wiedzą że nauka potwierdza obecność Boga: otóż przd stworzeniem świata nie istniał czas ani przestrzeń.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 25 sty 2008, 17:44 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Ale mi nie chodzi o bycie dobrym tylko o bycie zbawionym. :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 26 sty 2008, 21:32 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Shader napisał(a):
Ale mi nie chodzi o bycie dobrym tylko o bycie zbawionym. :)

Zbawionym... Każdy będzie tak jak to piszesz ,,zbawiony" ponieważ "Bogami" jesteśmy my.

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 sty 2008, 13:27 
Skryba
Skryba
72% następnej rangi

Czy to nie jest przypadkiem skrocona wersja artykulu z oobe.pl ?? :P

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 sty 2008, 15:25 
Uzależniony
Uzależniony
54% następnej rangi

Czy skrócony to nie wiem, ale napewno ten z oobe.pl. ;pp

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 31 sty 2008, 12:03 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Na Sądzie się przekonacie. A propos, ciekawe czy przyjmiecie znamię bestii na prawą rękę lub na czoło. (Zachęcam do czytania apokalipsy) Już niedługo. Ja nie przyjmę.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 lut 2008, 11:37 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Shader napisał(a):
Na Sądzie się przekonacie. A propos, ciekawe czy przyjmiecie znamię bestii na prawą rękę lub na czoło. (Zachęcam do czytania apokalipsy) Już niedługo. Ja nie przyjmę.

yyy że co prosze ? :?

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 lut 2008, 16:30 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Biblia napisał(a):
I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Apokalipsa wg św. Jana 13:16-18

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 lut 2008, 23:43 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

Symbolika, chodzi nie o literalne znamie, że ci pieczątke zrobi ktoś, a to już od ciebie zależy, czy będziesz jak ludzie tego świata i przyjmiesz jak oni to "znamie", czy może zaufasz Bogu i będziesz z pewnością prześladowany, ale uzyskasz zbawienie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 27 lut 2008, 19:40 
Adept
Adept
0% następnej rangi

Nie sądziłem, że na forum o I-doserze dowiem się czegoś takiego :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 08 kwi 2008, 16:45 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

2 uwagi:
Cytuj:
X w. - Odo z Cluny głosi: "Obejmować kobietę to tak, jak obejmować wór gnoju..."

lol!

Cytuj:
1204 r. - Zaczęła działać Święta Inkwizycja. Słudzy Kościoła zamęczyli lub spalili żywcem setki tysięcy ludzi.

o tym każdy raczej wie, papież Jan Paweł II podczas pontyfikatu przeprosił za Inkwizycję i wyprawy krzyżowe

no to tyle ..
wracając do wątki Apokalipsy .. oczekuję jej :) wg wielu ekologów, naukowców, polityków, Nostradamusa itd. niedługo BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!! nie liczę na całkowitą Apokalipsę ale na coś, co naprawi ten świat na zawsze :!: a jak nie - to ja chcę do Zionu! Co to znaku
Cytuj:
Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka; a liczba jej — sześćset sześćdziesiąt sześć.

Znamię ... ręka lub czoło, liczba każdego człowieka niebawem będzie się składać z 3 sześciocyfrowych ciągów cyfr. Czipy RFID. Poczytajcie na necie. Ciekawostka: niedawno na wikipedii przy artykule RFID były 2 zdania o tym, że wielu interpretuje go jako oznakę końca świata. Już go nie ma :o

Cytuj:
#
# 666 jest marką syropu na kaszel w USA.
xD

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 15 kwi 2008, 20:13 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Khaar napisał(a):
Nie sądziłem, że na forum o I-doserze dowiem się czegoś takiego :)

A widzisz :D

Ostatnio edytowano Śr, 05 maja 2010, 10:43 przez Sadistic, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona