Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 02 lut 2009, 10:46 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Haha to jest dobry pomysł na nową kreskówkę xD Każdy ma swojego demona i walczy z innymi "trenerami" przez sen :mrgreen:

PostNapisane: Pn, 02 lut 2009, 14:29 
Chłonący
Chłonący
62% następnej rangi

Online: 1h 29m 37s
w jakim sensie trenerami ? wy chyba chcecie nastraszyc ludzi :]

PostNapisane: Pn, 02 lut 2009, 15:04 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 0s
fufus napisał(a):
Demony się tak łatwo nie czepiają ;] Tak jak kolega wyżej napisał jak by wszystko było prawdą co "kościół" naucza to byśmy wszyscy z tego forum mieli już demona (Ale by była jazda XD )

Hah pardon,ale jestem dziewczyną :P
I załóżmy,że jesteśmy wszyscy opętani ;DD

Jesus Quintana.

PostNapisane: Pn, 02 lut 2009, 15:05 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Jackaal napisał(a):
Haha to jest dobry pomysł na nową kreskówkę xD Każdy ma swojego demona i walczy z innymi "trenerami" przez sen :mrgreen:

Ahah od razu mi się pokemony skojarzyły :lol: :lol:

Jesus Quintana.

PostNapisane: Pn, 02 lut 2009, 17:16 
Moderator
Moderator

Online: 6h 19m 2s
Usagi napisał(a):
Hah pardon,ale jestem dziewczyną :P

W takim razie przepraszam za pomyłkę ;)

PostNapisane: Wt, 24 lut 2009, 16:32 
Pasjonat
Pasjonat
40% następnej rangi

Online: 2h 57m 4s
fufus napisał(a):
Demony się tak łatwo nie czepiają ;] Tak jak kolega wyżej napisał jak by wszystko było prawdą co "kościół" naucza to byśmy wszyscy z tego forum mieli już demona (Ale by była jazda XD )

Może nie łatwo ale też nie trudno takiego "załapać". Widziałem wiele waszych postów o demonach i z częścią bym się nie zgodził (czakry itp...), a z częścią bym się zgodził. Są to poważne tematy, a swojego czasu interesowałem się tym i muszę powiedzieć, że mógłbym tu napisać jakąś odpowiedź do każdego z waszych postów, mógłbym napisać tutaj całe wypracowanie o opętaniach i nie chcę się jakoś chwalić że ja to cho cho a wy nic i nie przyjmijcie tak tego posta bo chodzi mi o to, że wydaje mi się że widziałem najwięcej z wszystkich was (bez obrazy, całkiem poważnie, nie każdy musi wszystko wiedzieć). Zaczynam:
Swojego czasu dowiedziałem się od nowego wikarego z naszej parafii o modlitwach wstawienniczych. Modlitwy wstawiennicze są to swojego rodzaju wstępne egzorcyzmy, które pozwalają wykryć opętanie, bo pewnie jak większość z was uważa osoby opętane śmierdzą, rzucają się i krzyczą o szatanie (troszkę przesadziłem ale stereotypy u niektórych mogą być właśnie takie), ale tak nie jest :!: Nawet ty możesz być opętany i o tym nie wiesz :!: Opętani mogą być nasi najbliżsi koledzy i koleżanki :!: Musimy przyjąć również to, że opętuje szatan jak i złe duchy. Opętuje tego kto uprawia właśnie te zakazane rzeczy jak wiara w jakieś czakry itp... Powiecie: no tak ale dlaczego po Anelise Michel było widać, że jest opętana :?: Był to wysoki stopień opętania, w którym wszystko było widać, ale powróćmy do takich opętań których nie widać. Dlaczego te złe duchy nie ujawniają się od razu i nie pokazują swojej mocy :?: Bo nie na tym polega ich "misja". Polega ona na szerzeniu zła, a gdyby ujawniły się od razu pewnie trafiły by do jakiegoś egzorcysty (prawdopodobnie tak znanego Włodka czyli jednego z wybitniejszych egzorcystów naszych czasów) i by było po wszystkim :-) Widziałem kilkanaście opętanych osób które były takie jak my. Przy modlitwach wstawienniczych zaczęły rzucać się, krzyczeć (często bywa że kobiety mówiły niskim i ciężkim do zniesienia męskim głosem), często dało się usłyszeć te przerażające głosy z taśm z egzorcyzmów Anelise Michel oraz chichoty głośne na całe pomieszczenie takie jak te z bajek o czarownicach tylko bardziej przerażające, a jednocześnie pełne drwiny (już zaraz o pomieszczeniu), przeklinanie, wyszarpywanie się od pięciu osób, darcie się, wykręcanie swoich kończyn o 720 stopni (nadgarstek w przypadku jednego chłopaka) i wiele, naprawdę wiele innych :!: W tym momencie chcecie się ze mnie śmiać, bo niby gdzie miałbym widzieć te wszystkie tragedie :?: Właśnie dowiedziałem się od tego wikarego o tych modlitwach i o miejscu w którym to się odbywa. Wszystko odbywa się w katedrze w Częstochowie (moje miasto) co parę miesięcy. Całe autokary młodzieży zjeżdżają z całej Polski na modlitwy wstawiennicze gdzie specjalne grupy osób świeckich (cywili) uprawiają nad tobą modlitwy wstawiennicze. Wszystko zaczyna się spokojnie i rozkręca, aż w końcu widzisz dookoła siebie osoby krzyczące i leżące na ziemi choć zdarzył się jeden przypadek, że gość wiechał prosto z partyzanta na ołtarz a następnie zaczął targać obrus.
Po tym wszystkim wiele osób uwierzyło w Boga jak i Demony. Sam byłem bardzo zdziwiony i przestraszony tym co widziałem.

Pewnie zaraz będziecie chcieli pisać posta, że jestem totalnym debilem i że zmarnowałem wasz czas oraz was obraziłem, ale gdybyście widzieli tą dziewczynę która po nie udanych próbach modlitwy o uwolnienie była tak wycieńczona, że nie mogła wstać, gdybyście widzieli tą kobietę której Włodek rozkazywał klękać i wstawać a ona (on - demon) robiła to chociaż nie chciała.
Dlatego chciałbym was wszystkich zaprosić do Częstochowy 14 Marca na godzinę 20:00 gdzie przez 4-5 godzin odprawiane będą modlitwy wstawiennicze, gwarantuje wasze zaskoczenie, ale żeby zobaczyć musicie przyjechać. Bardziej zainteresowanych zapraszam na pw, tam podam gg i będziemy mogli omówić coś więcej na temat naszego spotkania. Przy okazji była by to dobra okazja do spotkania się nas w jakiejś grupie ;-)
Jeśli chcecie pisać o mnie nie wiadomo jakie obraźliwe rzeczy to najpierw zobaczcie a później się wypowiadajcie. Na serio zapraszam wszystkich do Cz-wy, do Katedry, 14 Marca (sobota) roku 2009 o godzinie 20:00... :-)

Zapraszam tu: http://forum.i-doser.pl/viewtopic.php?f=20&t=618&start=30#p56523

Można również odsłuchać to: http://www.youtube.com/watch?v=JGfKhLtUfzQ
Polecam

PostNapisane: Wt, 24 lut 2009, 18:35 
Moderator
Moderator

a czy takie modlitwy wstawiennicze musi odmawiać jakiś "specjalista"?

PostNapisane: Wt, 24 lut 2009, 20:14 
Pasjonat
Pasjonat
40% następnej rangi

Odmawiają je zwykli ludzie, odpowiednio przygotowani (oni należą do jakiejś tam wspólnoty, podajże MAMRE) i są bardzo mili :-)
Na początku pytają się ciebie o imię a następnie o co mają się modlić, bo modlą się w jakiejś intencji za ciebie. Mówisz na przykład, że o lepsze oceny, trochę się pośmieją i zaczynają się modlić nad tobą o tą intencje i o zesłanie ducha Św. i jak jesteś opętany do zaczynasz się rzucać i krzyczeć i tracisz swoją świadomość. Ogólnie modlą się tak nad tobą z 5 - 10 minut po polsku i jeszcze jakimś innym języku (ogólnie brzmi bardzo magicznie :-) ). Dobrym objawem jest przewrócenie się na plecy bo wtedy podobno doświadczasz zesłania Ducha Św. na ciebie i nie tracisz przytomności tylko wydaje ci się że lecisz jak "piórko", albo na przykład drżysz - to też oznacza to samo. Wychodzisz bardzo szczęśliwy i poruszony z tej modlitwy :) . Ogólnie są to bardzo mili ludzie (nawet ok. 14 lat kilku było) :-)

Polecam

PostNapisane: Pt, 27 lut 2009, 18:18 
Moderator
Moderator

ciekawe ale do Częstochowy pół polski mam :P

EDIT:

Rozmawiałem z katechetką tzn. pytałem co to są te modlitwy wstawiennicze itp. i mówiła że modlitwami wstawienniczymi się nie wypędza duchów i każdy może to odmówić np. ja za ciebie abyś się dobrze uczył? Aby wypędzić złego ducha potrzeba specjalnych modlitw egzorcystycznych i nie każdy może to robić.
Więc sorki ale trochę mi naciąganie ta twoja historia wygląda.

PostNapisane: N, 08 mar 2009, 03:43 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

on mi bardziej na mochera z misją nawracania wygląda xD

tak wogole... jak już opętany to odrazu znaczy że źle jest? ;] no i co on Ci zrobi? najwyżej życie urozmaici ^^
wielka ściema... zresztą jak wszystkie opowiadania tego typu :P tak jakby komuś ciężko było coś takiego nagrac i pokazac ludziom na youtube albo w telewizji... cała kwestia religijna zostałaba rozwiązana a wszystkie wątpliwości rozwiane -_-

z ust do ust i sie plotki robią... a potem jak się nie zatrzyma takiej fali to religia powstaje :mrgreen:

PostNapisane: N, 08 mar 2009, 12:59 
Moderator
Moderator

otóż to, trochę frajdy w życiu. Do egzorcysty by nas wzięli :P

PostNapisane: N, 08 mar 2009, 14:51 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Może te modlitwy działają na zasadzie I-dosera? :P Ale efekty chyba niezbyt miłe. :P

PostNapisane: N, 08 mar 2009, 15:24 
Moderator
Moderator

Czemu ludzie się wszędzie i-dosera dopatrują :roll:

PostNapisane: N, 08 mar 2009, 16:03 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

To tylko żart. Sorry, ale wymyślanie demonów itp. bzdur, powoduje u mnie niekontrolowany, automatyczny wzrost złośliwości.

PostNapisane: Pt, 13 mar 2009, 23:27 
Pasjonat
Pasjonat
40% następnej rangi

No to zapraszam jutro :) Zobaczycie, uwierzycie. Jak piszę, że widziałem na własne oczy to widziałem!
Modlitwy wstawiennicze to to co napisał fufus lecz można je połączyć z modlitwami o uwolnienie, czyli prośba o uwolnienie (nie egzorcyzmy). Gdy tacy ludzie modlą się za ciebie (np. intencja o dobre oceny) to demon musi się ujawnić chociaż nie chce. Jeśli ktoś pójdzie i powie,że czuje się zniewolony to ich modlitwą jest prośba o uwolnienie (intencja modlitwy wstawienniczej) i wtedy demon również się ujawnia.
Widziałem na własne oczy a więc nie gadajcie, że to plotka...

Polecam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona