Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: First love
PostNapisane: Cz, 22 paź 2009, 18:24 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 0s
Muszę zaznaczyć że właśni skończyłem First Love i był to mój pierwszy dos w ogóle. Sam do końca nie wiedziałem czy działa, miałem lekkie problemy ze skupieniem się. Ale faza trochę była. Czułem się tak jakbym trochę śnił. Najciekawsze było w środku widziałem jakiś obrazy, usta w pocałunku, jakiś kobiecy głos. Pod koniec już trudno było się skupić ale w niektórych momentach byłem jakiś taki ujarany :). Zauważyłem że przed sesją byłem dość śpiący i znużony. Po byłem (jestem) spokojnie nastawiony, trochę pobudzony, w dwóch słowach: dobrze mi :)

Teraz nie mogę się doczekać aż puszczę sobie przed snem za te ok.3 h :] I wciąż się zastanawiam co wybrać :}

Edit: a, i zapomniałem, byłem bardzo wyczulony na otaczające mnie dźwięki. Skrzypnięcie fotela, jakieś puknięcie w rurach, spadnięcie łyżeczki z biurka, a ja od razu byłem przestraszony.

PostNapisane: Pt, 23 paź 2009, 07:58 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Jeśli chodzi o te wyczulenie na dźwięki to pewnie dużo osób (w tym ja) ma coś takiego. Dzieje się tak ponieważ skupiasz się tylko na jednym dźwięku a jak raptownie usłyszysz inny to naprawdę można się wystraszyć. :)

PostNapisane: Pt, 30 paź 2009, 23:33 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Witam wszyskich.:) Jest to mój pierwszy post na forum. Z góry przepraszam za blędy ale poprostu lekko drzą mi ręce.. Dopiero dziś natrafiłem na i-dosera na pewnym forum. Bardzo ciekawią mnie takie rzeczy, kiedyś bawiłem się w oobe ale bez wiekszych skutków , zabrakło cierpliwości. Przeczytałem całe forum, ściągnałem program, odpowiednio się przygotowałem i na pierwszy rzut wybrałem First Love. Podszedłem do tego neutralnie, Ani sceptycznie ale byłem też przygotowany że nic się nie stanie. Zgasiłem światło, wygodnie się położyłem, oczyściłem umysł. Leżałem starajac się nie za bardzo wsłuchiwać w dźwięki tak jak radzili niektórzy z Was. Minęło może 5 min , nie wiem straciłem poczucie czasu. I nagle stało się. Jakby mnie ktos przygwoździł do łóżka. Ręce i nogi zaczęły mrowić. Stały się niewiarygodnie cieżkie. Zrobiło mi się nieco ciepło. Po chwili poczułem coś w żołądku i nieco niżej, lekki ucisk i przyjemne uczucie. Głowa jakby zaczęła mi się kołysać. Lekkie fale dreszczy na całym ciele przychodzące falami, prawa ręka zaczęła drżeć. Bardzo przyjemnie się poczułem. Jakbym odlecial ale nie za daleko, jakbym sam bał sie zrobić dalszy krok. Skończyło się, nieco za szybko. Wstałem lekko skołowany. Mam mały mętlik w głowie ale jest mi ''dobrze'' :D. Jak na pierwszy raz to chyba nieźle mi poszło. Naprawde nie spodziewałem się aż takich emocji. Jestem szczęsliwy bo to chyba naprawdę działa :D. Nie wiem czy na tym dziś poprzestać , może zrobie reset i za godzine spróbuje czegoś innego. Pozdrawiam !

PostNapisane: Śr, 04 lis 2009, 20:03 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Przesłuchałem jeszcze i jestem zadowolony chociaż rewelacji nie było. Po ok. 15 min fale ciepła i drżenie kończyn. Po przesłuchaniu jeszcze się troszkę humor poprawił.

PostNapisane: Pn, 14 gru 2009, 16:27 
Wprawiony
Wprawiony
68% następnej rangi

Online: 18m 34s
podczas trwania dosa nie czułem żadnych efektów , no to poszedłem do kościoła (wczoraj tego słuchałem). Zauważyłem , że znacznie mi się humor poprawił. W kościele nie umiałem się skupić , cały czas gapiłem się na kumpele z klasy. Nagle pod koniec mszy poczułem dziwną furię , ledwo to w sobie dusiłem.

Efekt dobry , zwłaszcza że słuchałem w mp3 i nie używałem resetu.

PostNapisane: So, 06 lut 2010, 17:59 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

I kolejne podejście tym razem QH z 2way.

Już na początku miałem banana na twarzy i zdrętwiały mi kończyny. Byłem wyluzowany i odprężony. Po skończonej sesji zdjąłem słuchawki i sporo leżałem w ciszy. Rewelacji nie było, ale i tak jestem zadowolony.

PostNapisane: N, 02 maja 2010, 20:56 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Online: 4m 28s
Podziałał. Całkiem ciekawe uczucie ;)

Ostatnio edytowano Pt, 10 lip 2015, 00:08 przez Czmielu, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn, 03 maja 2010, 09:51 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

To był mój bodajże piąty z kolei dose, który zaliczył się do grupy "nie działających na mnie". Oprócz delikatnego uczucia ciepła nic nie czułam. Może jestem za bardzo zdemoralizowana na tego typu dosery :P Aczkolwiek próbujcie, próbujcie :]

PostNapisane: Wt, 01 cze 2010, 12:41 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Jak dla mnie narazie drugi od konca dos..gorszy jak narazie dla mnie tylko byl Antisad
No wiec tak...mrowienie w rekach byly dosc ciezkie ale nie takie znowu zbey nie bylo mozna ruszyc.Pierw wyostrzyl mi sie sluch a potem wogole zatopilam sie w tych dziwkach ze nic nie slyszalam orpcz dzwiekow i wylaczylam sie calkowicie.Dziweki mile nie przeszkadzaly mi nie nudzily.Szybko to minelo..Na kocnu znowu slyszlałam wszystko.
Ostatnio oczy momentalnie otwieraja mi sie przy koncu i to jest ciekawe..mozg juz wie kiedy koniec symulacji nastapi i to nie ma wplywu na doznania.
Jak zwykle mokre oczy ale tym razem nie bylo ruchu gałek ocznych byla ciemnosc i blas ze 2 razy oraz jakies mroczki jasne przeddf oczmi kolka zolte ktore sie tworzyly apotem inne duperele.same mroczki byly czerwone.Jak pojawiala sie jasnosc czulam sie spokojniejsza lekka blogosc jakas tam radosc ale niewielka wiekszy spokoj i pyustke we łbie.
Sluercze w udach ale nie mocne.Zadnej sexualnej przyjemnosci oczywiscie..Jakies skurcze w kregoslupie ale minimalne.
Jak pojawil sie wibrujacy dziwk znowu moje cialo zaczelo wibrowac i ja nie panuje nad tym jakos.Nie dlugo i mniej intensywnie niz przy 5HTP
Otwarła mi sie buźka nieststy znowu ale na krótko i nie tak mocno
Serce bilo pierw slabo potem szybko ale nie mocno potem mocniej.To sie zmienialo.Czulam male cieplo i lekkie swedzenie.Tak jak bardziej lekko zauroczona niz zakochana.
Gdzies sie tam pojawial grymas jakby blogosci wesolosci.Czulam sie odprezona spokojna i nawet pomyslalam słowo kocham...gdzies to sie tam czulo.
Poczulam lekki cieply dotyk moich wlosow na skorze troche swedzacy.Poczulam mrowienie w policzkach i cieplo.Do teraz sa gorace jak i cała głowa.
lekko spocone dlonie ale nic specljalnego.Bynajmniej teraz mam cieple.
Glowa mi sie podnosila przy ostatnim dziwku i cale cialo.ale nie sztywnialo.bylo ciezkie i obolale potem puscilo i poslzo w dol bylo "miekkie".
dzis nie bylo leku i oczekiwania poprostu plynelo..
Powiem Wam ze milosci jednak nie da sie symulowac...nie tak do konca.Fizyczne doznania jakies tam byly ale nie tak mocne jak myslalam.Poprostu czysta fizycznosc a uczuciowo prawie nic.To samo musi przyjsc to nie moze byc wymuszone i to ta jedyna Osoba na Nas dziala nic wiecej.To bylo czysto fizyczne i lekko uczucuiwe.
Mialam fajne mysli.Widzialam wsyztsko i wszystkich ktorych kocham.
Swego bylego(?) nie wiem czmeu ale o dziwo nie wkurzylo mnie to.Widzialam moja rodzine.Widzilam przyjaciol.A w głowie słowo kocham.Widziałam zwierzeta.Uslyszlam muzyke jakas dziwna nieglosna.Widzialam niebieska roze bo kocham i roze i niebieski kolor.Anioł kobieta na obrazku brunetka ladna.Widzilam motory swoje wiersze.Ale najwazniejsz ei czesto sie przewijalo widzialam Mego Ukochanego choc ostatnio jest krucho.Jak otwarlam oczy po sesji jak spijrzalam na jego fotke usmiechnelam sie i cos tam poczulam.A jak ujrzalam fotke kuzynki obok poczulam zazdrosc hehe..glupie co nie?
A co do ust gorace ale i szczypaly na koncu chwile.ja tak mam w podnieceniu.Nic poza tymm...jakies polykanie slin jakas suchocw gardle potem znowu nie.
dziwny dziwk jakby skwierczenie gotujacych sie katrofli :D
Po sesji huczalo mi w uszach czulam sie spokojna bez jakich kolwiek mysli.Spojrzalam na te foto..Troche sie krecilo w glowie i cialo bolalo.
Co do oddeechu spokojny oprzy wibracjach szybszy i glebszy.czasem nawet chyba zapominalam oddychac stad glebokie nabieranie powietrza jakby westchniecie raz nawet
Po sesji chwilke mialam ochoe na sex bylam skolowana..to minelo juz..spkoj jjakis tam jest ale to nie to samo..
jednak wole prawdziwa milosc a nie sztucnzie wywolywana...ta tak nie dziala..moze dlatego ze juz kocham?a moze jestem za malo wrazliwa ostatnio?

JEST 2 CZERWCA 2010R.DOPISUJE TU TO BO POTEM SIE PLUJECIE ZE WAM SIE ZASMIECA FORUM....U MNIE TEN DOS WZBUDZIL AGRESOR I TO JAKI!A POTEM MINELO BO BEZ RESETA DALAM SE HAPPY qUICK..ALE TAMTO BYLO TAK SILNE ZE SZYBKO PRZESTAL DZIALAC ALBO ZADZIALAL TAK ZE JEDYNIE BYLAM SMUTNA ALE JUZ NIE ZLA

Tytuł: First Love
PostNapisane: So, 19 cze 2010, 08:32 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

dzisiaj sluchalem i wtrakcie sluchania bylo mi milo tak nawet cieplo i nie chcialo mi sie w stawac po 2 min niewiem jakim cudem zaczal mi h*j stawac o.O czy to tak ma byc ?

Tytuł: Re: First Love
PostNapisane: So, 19 cze 2010, 21:53 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
BakuMarzyciel napisał(a):
po 2 min niewiem jakim cudem zaczal mi h*j stawac o.O czy to tak ma byc ?

To nie efekt dosa. Po prostu powoli stajesz się mężczyzną! Gratulacje!! :roll:

PostNapisane: Pn, 02 maja 2016, 19:21 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 6h 29m 22s
6/10

Pod koniec dosa poczułem ogólną poprawę nastroju. Efekt mógłbym porównać do zaciągania się podtlenkiem azotu - zacząłem się śmiać bez powodu, aczkolwiek nie kręciło mi się w głowie ani nie byłem zdezorientowany po sesji. Największy wpływ miał na mnie podczas słuchania, jednak moim zdaniem ciężko tu mówić o stanie w jakim znajduje się osoba zakochana. Był to jeden z pierwszych dosów i zadziałał za pierwszym razem, zdecydowanie mogę polecić First Love każdemu początkującemu.

PostNapisane: So, 24 gru 2016, 09:41 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
druga połówka służy do seksu :) co do dosa słuchałem go ale nic nie zauważyłem,jeden z nielicznych dosów które na mnie nie podziałały.
edycja:04.01.2017:
-testuję znowu tego dosa :)
jutro zdam relację :)