Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MarijuanaQH
PostNapisane: Śr, 13 kwi 2011, 11:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Jeśli nie jest się nastawionym na efekty ten dos jest świetny. Po nim wszystko wydaje się piękniejsze, wyraźniejsze. Słuchałem go pierwszy raz przy deszczowej pogodzie, po wysłuchaniu podszedłem do okna [o.O ale zajebista pogoda] minęło po 15 minutach.

PostNapisane: Cz, 21 kwi 2011, 10:57 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 11h 26m 17s
Nieźle można się przestraszyć słuchając gandzi. Jestem na tak polecam :ok:

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 14:42 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 6m 50s
W odróżnieniu od normalnej 45 minutowej wersji tego dose'a, ten zadziałał. Autentycznie czułem się jakbym się zjarał. Może nie jakimś super stuffem, ale dało się odczuć lekki haj. Miałem niesamowitą śmiechawę. Pamiętam, że oglądałem jakąś komedię w tv, która uprzednio jakoś mnie nie śmieszyła, teraz pękałem ze śmiechu. Byłem lekko zdezorientowany, ale czułem się świetnie i do tego bardzo zrelaksowany. Wszystko to trwało może z 20 min. Jak dla mnie warto było przeznaczyć 10 min na przesłuchanie tego dose'a :). A i spałem po nim jak dziecko :P. Niezdecydowanym, zdecydowanie polecam :D!

PostNapisane: Pn, 06 cze 2011, 00:10 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Był to mój trzeci DOS....Gdy dźwięki zaczęły się zmieniać przerażony zrzuciłem słuchawki z uszu, telefon poleciał razem z słuchawkami, byłem przestraszony i bałem się podnieść telefonu to poszedłem spać, nie mogłem zasnąć, ten dźwięk chodził mi ciągle po głowie, zwinąłem się w kulkę i jakoś dało radę xD

Polecam ;)

6/10

PostNapisane: N, 07 sie 2011, 17:06 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 1h 5m 6s
Kiedyś słuchałem tego dosa, lecz po 40% mi się nudziło. Dzisiaj spróbowałem raz kolejny - efekty lepsze niż się spodziewałem. M.i.n:
-Zobaczyłem jakiś cień na biurku, odwracam się a tam nic....
- w 70% takie jakby kłucie serca i ciężej mi się oddychało, w dodatku dźwięk oddychania mi się zmienił na taki jakby to powiedzieć... bez basu? xD

Zapraszam i polecam, piotr fron... MaDing

PostNapisane: N, 07 sie 2011, 21:04 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 19m 59s
Dosy ściągajcie sobie z chomikuj. Dużo ich tam mają.
Co to tego dosa, to dźwięki "strzelającego-czegoś" tak mnie w chuj wystraszyły, że przestałam się koncentrować na nim. I nic. Nie wiem czemu, ale większość dosów po prostu na mnie nie działa. Szumiło mi cholernie w uszach tylko. Jutro spróbuję rano, położę się na plecach i postaram się skoncentrować. Bo dotychczas leżałam zwykle skulona lub na brzuchu, a myślę, że może to być przez to. Tak samo przy paraliżu sennym. Gdy leżałam skulona, za cholerę mi nic to nie dawało. Położyłam się na plecach, od razu paraliż "przyszedł". ._.

PostNapisane: So, 27 sie 2011, 00:51 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Odsłuchane przed 2 w nocy.

Paskudny moment z 55% dosa pamiętałem z pełnej wersji, więc się nie przestraszyłem. Mniej więcej w 75% usłyszałem wyraźne otwieranie drzwi w moim pokoju. Przerażony natychmiast otworzyłem oczy. Pusto. Lekki lęk i ciągłe spoglądanie w stronę drzwi. Czułem się jakby ktoś miał zaraz tu wejść. Szczerze mówiąc przeraziłbym się nawet własnej matki gdyby weszła.

Ogólnie nie zadziałał jak powinien - większy luz czułem słuchając pełnej wersji. Tutaj prawdopodobnie przeszkodziła ta mała haluna słuchowa - totalnie się rozbudziłem : /

Po skończonym dosie słyszę charakterystyczny pisk w uszach. Idę spać... ;)

[EDIT] Cholera, wciąż mam po tym lekkie lęki. Wciąż wydaje mi się, że ktoś wejdzie mi do pokoju, nawet wzdrygam się ze strachu gdy zaczyna się kolejny utwór muzyczny w słuchawkach (słucham muzyki właśnie dla uspokojenia). Spróbuję tego dose'a jeszcze raz, ale w dzień i może z jakimś kumplem. Tak czy owak - opisałem moje odczucia i dopiero potem przejrzałem ten temat. Zauważyłem, że wielu miało lęki związane z osobą-mordercą stojącym za plecami, albo kimś kto ma zaraz wejść do pokoju. Na tą chwilę polecam jednak pełną wersję MJ.

[EDIT no.2] Jeszcze jedno - tuż przed zapadnięciem w sen, po zamknięciu oczu miałem trochę dziwne spostrzeganie ciemności pod powiekami. Dodatkowo wydawało mi się, że słyszę narastający, krótki szelest liści albo coś podobnego... Szybko minęło i zasnąłem smacznie :)

PostNapisane: Pn, 12 wrz 2011, 22:04 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Jedyny który zadziałał !
Było koło godziny 10 pusty dom nudy był to losowy doser, ok jak zawsze przed reset, chciałem być pewien ze zadziała poduszka pod łeb i pod kolana szklanka wody przy łózko, i jazda na początku spokój ale po parunastu sekundach uśmiech. Ok myślę pewnie działa, i się zaczęła karuzela pierwsze odczucie ze jestem mikroskopijny i zacząłem się zastanawiać nad najmniejszymi cząsteczkami na ziemi, potem strach ze rodzice wejdą, ze przyjadą nakryją i zabija, a potem odlot czułem jakby oczy mi wpadły do środka czaszki i znalazłem się w jakiejś fabryce, słyszałem jakieś młoty i pociąg. po czym ten przeraźliwy pisk i poszła się jebać zasada nie ruszaj się zwijałem się na łózko jak dziwak i nie przerwało to mojego transu, mój umysł wykreował to jako samolot i bylem pewien lata nad ta fabryka. Po czym wyciszenie i smiechawa dobre 30 min, i taki blur gdzie nie spojrzałem rozmycie.
Sądzę ze mój umysł już był przyzwyczajony do takich przeżyć wiec dlatego ten dose zadziałał, dlatego sprawdzę trening, żeby nauczyć się wykorzystywać dosy.

PostNapisane: Pn, 24 paź 2011, 17:55 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Działania tego dose'a nie odczułem w żadnym procencie...

PostNapisane: Śr, 30 lis 2011, 21:19 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Do dose'a przysiadłem się standardowo- leżąc z zasłoniętymi oczami w cienkim ubraniu. Po jakimś czasie zaczęło mi się bardzo fajnie oddychać... Powietrze stało się jakby zimniejsze ale to raczej nie skutki przeciągów ;]
Nawet jeśli to nie wina dose'a to później naszły mnie fajne myśli, na przykład rozważałem o sensie życia zegarka na ścianie ^^
Potem przyjemne mrowienie itp. ogólnie dose całkiem spoko jak na QH :)

PostNapisane: Wt, 13 gru 2011, 14:47 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 1h 39m 56s
Witam :)
To jest pierwszy i-doser, jaki odsłuchałem i jakichś szczególnych efektów nie było: jedynie nieco przyspieszone tętno i jakby delikatnie wyostrzony wzrok, poza tym (zwłaszcza mrugając) miałem wrażenie, że świat po brzegach jakby nieco migocze, trochę jak w starym telewizorze. Generalnie te 10 minut mogłem spędzić dużo lepiej, co nie zmienia faktu, że jeszcze do i-doserów będę sięgał, bo temat interesujący wielce ;)

PostNapisane: N, 15 sty 2012, 20:38 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 1h 1m 24s
Słuchałem tego dwa razy, za pierwszym nie mogłem się skupić, więc nic nie wyszło. W trakcie kolejnego słuchania jedyną fazą jaką miałem była jakaś rozmowa xD, ale byłem pewien, że jestem sam w chacie. Po drugiej turze strasznie rozbolała mnie bania ;/.
No, ale dopiero zaczynam przygodę z dosami, tak więc testujemy dalej :D

PostNapisane: Wt, 14 lut 2012, 04:11 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 1h 15m 55s
Na początku powiem, że nie paliłem nigdy zioła.
Ten dose wywołał u mnie dziwne uczucia, trochę cięższa głowa, miałem dziwną ochotę tańczyć i przez około 30sek śmieszył mnie zegarek systemowy.
Mogę powiedzieć, że działa, ale efekty nie powalają, są zbyt delikatne.

Edit:
Po kilku minutach przerwy odsłuchałem drugi raz i też nie wiele to dało.
Mniej więcej w 75% palce lewej ręki zaczęły mi się losowo ruszać, co spowodowało uśmiech.
Co jakiś czas bujałem głową w prawo i lewo, trochę ciężej mi się oddychało.
Jak to minęło, zacząłem tańczyć na siedząco i poczułem lekki głód.
Jest delikatnie, ale ciekawie.

PostNapisane: Cz, 12 kwi 2012, 14:59 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Senność, choć raczej sedacja, przyjemne... hmmm... takie uczucie ukojenia wszystkiego co się dało - stres i złość, nawet ta zakopana gdzieś głęboko, odpłynęła :D.
Było fajnie.
Bardzo.

PostNapisane: Wt, 05 cze 2012, 01:29 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 3m 38s
Pobrałem to w MP3 z dość niepewnego źródła, odgłosy były dość psychodeliczne, ogarnął mnie strach, że ktoś jest za mną jest, lub zaraz ktoś coś krzyknie w słuchawkach (coś typu spokój, spokój nagle, buuu). Myślałem, że to nic nie dało, a jednak po przeczytaniu waszych postów, miałem takie same objawy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona