Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MarijuanaQH
PostNapisane: Cz, 05 sie 2010, 15:25 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Ja niestety ustawilem za glosno sluchawki i w połowie, gdy dźwięki zmeiniły się na te "mocniejsze" przestraszylem sie nie na zarty. Krzyczeć zacząłem na cały dom zrzucając słuchawek z uszu o mało nie pociągnąłem na industrala w uchu :p
Po krotkiej przerwie sprobowalem jeszcze raz, skutki: chcialo mi sie pic, poprawiony nastroj przez parenascie minut no i to chyba na tyle :)

PostNapisane: Wt, 07 wrz 2010, 21:03 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Po przetestowaniu przez kilka osób zaobserwowałem bóle głowy, rozkojarzenie, mdłości i dziwne odruchy.
Jak wczoraj skończyłem słuchać miałem dziwne uczucie lekkości i małe napady śmiechu lecz szybko zasnąłem.
Dzisiaj i jutro spróbuję jeszcze raz i napiszę dokładnie co czułem.

PostNapisane: Pt, 10 wrz 2010, 05:30 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

W trakcie i po przesłuchaniu byłem wyluzowany... tylko to.

PostNapisane: N, 12 wrz 2010, 19:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Nie mogę, po prostu nie potrafię znaleźć w sobie tyle siły i odwagi aby wysłuchać go do końca. Gdy zaczyna się to trzeszczenie dostaje niesamowitego lęku, mam wrażenie, że ktoś nade mną stoi i jest coraz bliżej :| od razu zdejmuje słuchawki i zapalam światło.. niesamowite lęki. Będę próbował dalej - mam nadzieję, że za którymś razem uda mi się przesłuchać do końca, bo odnoszę wrażenie, że ten dos może na mnie zadziałać z niesamowitą siłą.

PostNapisane: N, 10 paź 2010, 10:52 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Na mnie nie podzialalo, tak jak ktos juz mowil - podczas sluchcnia bardziej wyluzowanie, dzwiek mnie raczej nie przestraszyl.
Jakby to co jest przy samej koncowce - niskie tony o wysokiej czestotliwosci, byly o minute dluzej, mysle ze przynajmiej u mnie efekt byl by lepszy, bo walsnie na samym koncu jak wszystko przycichlo i zostaly tylko niskie zaczely mi drgac powieki.
Szkoda, kolejny dos ktoy nie wywolal prawie zadnych reakcji u mnie.

PostNapisane: Śr, 03 lis 2010, 21:44 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

To mój pierwszy dose, z którym zacząłem te "eksperymenty". Po pierwszym podejściu nie poczułem nic specjalnego. Jednak dzień później było już dużo lepiej. Godzina 23:30 słuchałem w łóżku, mp3 miałem na telefonie więc sobie tylko leżałem. Czasami miałem jakieś myśli, ale ogólnie starałem się skupić na dosie. Efekty: podczas słuchania wydawało mi się, że łóżko się kręci ; po wysłuchaniu byłem bardzo zawiany (miałem iść na dół odpalić papierosa, w połowie drogi przypomniałem sobie, że go nie wziąłem i takie podobne sprawy pamięciowe :D) ; bardzo duży wpływ po tym doświadczeniu miała na mnie muzyka (podczas słuchania "Psychozy" Kaliber 44 miałem dziwne lęki, podczas słuchania "Ja to Ja" Paktofoniki zaczynałem tańczyć :o, a podczas słuchania "Three Point One Four" Bloodhound Gang czułem pełne wyluzowanie, siedziałem i miałem wszystko w dupie :)) ; zamiast położyć się spać usiadłem w fotelu przed komputerem (niby nic w tym dziwnego, ale on był wyłączony :D). Czułem się jakbym ściągnął bucha z przepału :)

Ogólnie polecam tego DOSE'a, ale i tak wolę normalną zipę. Dzisiaj posłucham sobie Orgasm :)

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr, 10 lis 2010, 16:08 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Na początku jak pierwszy raz słuchałem tego,to też taki trochę strach był.
Działa różnie,zależnie od skupienia,nastroju,samopoczucia... słuchałem wczoraj wieczorem,śmiechawy od razu nie było,ale potem wylazła :D
Z kolei jak dzisiaj słuchałem,to tylko luuzik taki fajny był,nic więcej.Raz aby odczułem taka fajową lekkość w nogach...No ale takiego 100%-owego skupienia jakoś nie udało mi się do tej pory osiągnąć,trzeba jeszcze popróbować.Warto też puścić sobie wcześniej coś pozytywnego :ok:

PostNapisane: Cz, 11 lis 2010, 17:47 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Podczas słuchania trochę się bałem.Wydawało mi się ,że ktoś stoi nade mną ale wiedziałem że to przez dosa.
Dziwne uczucie jak zmieniają się dźwięki.Jak skończyło się byłem lekko oszołomiony,wstałem i zacząłem się śmiać z tym że to nie był głośny śmiech tylko taki zduszony chichot.
i tak co chwile.Trwało to może 10 minut nie więcej.
To był mój drugi dos.Pierwszy nie zadziałał.

PostNapisane: Cz, 11 lis 2010, 20:32 
Entuzjasta
Entuzjasta
64% następnej rangi

Online: 58m 30s
No w końcu ktoś na kogo zadziała quickhits jako drugi dos.
Ja osobiście próbowałem wiele razy tego dosa i póki co tylko, lekkie oszołomienie

PostNapisane: So, 13 lis 2010, 13:26 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 5m 40s
Fajne ale tylko na początku ...pozniej juz tak mocno nie działa.Lepsza dzida po tej 40 min wersji.Teraz zapodałem sobie hash HQ i jest fajnie :D

PostNapisane: So, 13 lis 2010, 17:51 
Skryba
Skryba
64% następnej rangi

Online: 18h 1m 5s
coz to byl pierwszy dos jaki sluchalem i na mnie zadzialal tylko jeden raz, chcialo mi sie chichotac i lekkie oszolomnienie

PostNapisane: Cz, 02 gru 2010, 19:31 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 32m 46s
to może i ja. Może nie słuchałem zbyt wiele dosów, ale ten przypadł mi do gustu. Może nie " kopie " jakoś tam mocno ale u mnie jest bardzo pozytywny delikatny stan. Nie mam śmiechaw, wszystko ogarniam ;D Trochę na oczy wchodzi i robię się senny po wysłuchaniu ale po czasie to mija. A i zauważyłem że więcej spraw mnie bardziej ciekawi niż wcześniej haha . :ganja: Pozdro

PostNapisane: N, 05 gru 2010, 18:11 
Skryba
Skryba
40% następnej rangi

Online: 10m 56s
kurcze... słuchałam drugi raz tego dose'a(był moim pierwszym) tylko że wcześniej miałam za bardzo ściszone i mało słyszałam więc w sumie nic nie było... ale przed chwila przesłuchałam drugi raz... i dotarłam tylko do połowy! ten dźwięk!! po prostu aż się zerwałam z łóżka! masakra... wróce do niego ale raczej nie predko... przesłucham może pełną wersje i dopiero zobaczymy jak bedzie :)

Will I always be here...

PostNapisane: Pn, 06 gru 2010, 17:20 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Hmmm, mój drugi Dos w życiu. Było to tak, że lekki naprawde lekki Chilout, następnie dorwałem się do jedzenia, pytanie czy z powodu dosa, co pozostaje nie wyjaśnione :P Ogólnie, Wporządku.

PostNapisane: N, 10 kwi 2011, 01:39 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Na mnie ten dos nie dzialal jak prawie kazdy inny. Jak dzwiek zacząl tak "charczec" to sie tak przestraszylem ze musialem otworzyc oczy i uswiadomic sobie ze jestem w lozki i nic sie nie dzieje i potem caly czas sie balem pod koniec tak samo. NIE polecam dosa!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona