Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TripQH
PostNapisane: So, 07 sty 2012, 11:24 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 4h 7m 27s
Na mnie troche zadziałał:
-podczas słuchania miałem zaciskanie powiek, lecz przez chwilę. Do tego doszło miganie światła przed oczami, kilka razy tylko.

-po odsłuchaniu, czuję się ciut swobodnie, doszły do tego drgawki xD, teraz nawet jak to pisze to się myle bo co jakiś czas ręce mi latają xD.

Liczyłem na coś więcej, ale to i tak może być :>

PostNapisane: Wt, 14 lut 2012, 20:26 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 3h 49m 3s
Moja pierwsza wypowiedź na tym forum.

Dziś wypróbowałem dosa Trip[QH]. Wrzucając go na telefon miałem nadzieję na minimalne halucynacje wzrokowe. Mocno się przeliczyłem, ale... pozytywnie!

Jako takich wzrokowych halucynacji nie miałem - jedynie migotanie światła pod powiekami i migotanie losowych obrazów w trakcie odsłuchu.

Tak jak za każdym dosem tak też i ten wprawił mnie w stan głębokiej medytacji. Gdzieś tak w połowie poczułem jak zapadam się w łóżko. Słowo zapadam nie jest dokładne aby wyrazić to co się ze mną dzieje podczas słuchania dosów. Potem (po ok. minucie) zacząłem cały się obracać i przy tym wpadać coraz głębiej w... siebie? Gdy nastąpiły te wyższe dźwięki czułem się jak na kolejce + dziwne migotanie kolorów pod powiekami.

Po skończonym dosie otworzyłem oczy i... nic! Zero halucynacji wzrokowych! Pomyślałem od razu, że się zawiodłem lecz za chwilę miałem zmienić zdanie. Po kilku minutach wdałem się w rozmowę z moją babcią. Mój własny głos mnie przeraził! Mówiłem niską tonacją ( a nigdy tak nie mówie). Dla porównania ; Mówiłem podobnie jak po nawdychaniu się helu, lecz nie do końca to było to samo! Potem widziałem ''ostrzej''. Wszystkie rzeczy, które widziałem były wyostrzone i pełne kolorów.

Objawy;
a) Podczas słuchania;
- migotanie kolorów pod powiekami
- czucie głębokiej relaksacji
- Uczucie obracania się w nicości z coraz większą prędkością
b) Po odsłuchaniu
- głos zmienił się o tonację (mówiłem cienkim głosem)
- Wyostrzenie się kolorów
- relaksacja

Polecam tego dosa i życzę podobnych efektów ;)

Witam na forum ;-)

PostNapisane: Wt, 14 lut 2012, 21:37 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
A tak z ciekawości zapytam - głos ci się zmienił faktycznie czy tylko sam go tak słyszałeś? I jak długo trwały efekty "po" ?

PostNapisane: Wt, 14 lut 2012, 23:07 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 3h 49m 3s
Głos, który się zmienił słyszałem tylko ja. To jest dziwna halucynacja słuchowa. Efekty trwały do kilku minut. Najdłużej trwał wyostrzony obraz do kilkunastu minut ;)

P.S. Aha, jak próbowałem zrobić standardowe ekhe, ekhe to podczas oddźwięku słyszałem przez chwile swój normalny głos, tak jakby efekty były chwiejne. O co mi chodzi. Uważam, ze im bardziej oddalałem/odbiegałem od tematu dosa (ew. coraz mniej myślałem o nim) efekty mijały szybciej. Ale to tylko takie moje przemyślenie nie poparte konkretnymi dowodami.

Witam na forum ;-)

PostNapisane: Pt, 01 kwi 2016, 08:33 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Online: 5h 57m 43s
Kilka dosów wcześniej sluchalem i nie działały. A teraz to normalnie nie moge!

Efekty
Najlepsza błogość świata - Czulem taki relaks ze prawie orgazmu dostałem. :o
Halucynacje pozytywne - Widziałem paprotkę i wkręciłem sobie ze to motyl bo byl tak ułożony i się ruszał. Jakies cienie chodziły po ścianie
Pobudzenie - Bolalo mnie serce ze stresu (nie poszedłem do szkoły xD) I ból ustal.
Euforia
Mrowienie
Wszystko przyjemne!
Serdecznie polecam ten dose!

PostNapisane: Wt, 31 sty 2017, 19:10 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
osobiście wolę peyota :)