Autor Wiadomość
 Tytuł: Inspire
PostNapisane: Pn, 25 cze 2007, 12:27 
Skryba
Skryba
8% następnej rangi

Online: 0s
Ktoś próbował? Sądze, że mało popularny dos...

Ja wczoraj próbowałem, chciałem coś napisać, podczas słuchania nabrałem ochoty do pisania, lecz sam nie wiem czy to nie bardziej siła autosugestii...

Co ciekawe, przy dosie trzeba się skupić i wyciszyć wszelkie myśli, a przy słuchaniu tego, paradoksalnie, myśli krążyły mi po głowie nie gorzej niż mrówki robotnice na haju. Później zasnąłem, a obudziła mnie myśl "o k..., dos sie skończył!" :D. Ogólnie uczucia mieszane, chyba coś zaskakuje tak jak trzeba, ale nie do końca. Przesłucham jeszcze kiedyś...

Tytuł: Re: Inspire
PostNapisane: So, 24 sty 2009, 16:19 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Słucham dość często. Działa na mnie dość dobrze... I to nie jest autosugestia, czy skupianie się na tym, bo słuchjąc "Inspire" robię mnustwo innych rzeczy, np. czytam, a to tylko mi burczy w uszach... Daje natomiast świetne efekty. Przy pomocy tego dosa mogłabym, praktycznie, napisać książkę :]

PostNapisane: Wt, 14 kwi 2009, 18:27 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 13m 6s
Niesamowity Dos ! Przypomnę że jestem grafikiem komputerowym, robię grafikę do stron WWW, przeważnie siedziałem przy tym po 20-30 minut, a dzisiaj ! Niesamowite, przesłuchałem tego dosa , to moja 2 godzina którą robię grafikę i nadal chce mi się ją robić, przez ponad godzinę robiłem logo do strony, coś źle zapisałem i teraz muszę te logo robić od nowa, ale co najdziwniejsze wcale się tym nie przejełem ! Pomyślałem "No cóż.. zrobię następne xD" Bez nerwów, nic ! Normalnie po takim czymś to bym chyba eksplodował, i musiał bym sobie zrobić z 3 dni przerwy, Niesamowite :mage:
Jak na tą kategorię Dosa oceniam na:
8.2/10

PostNapisane: Wt, 20 paź 2009, 16:01 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
inspire podziałał na mnie pobudzająco :D czułem się jak po mocnej kawie.Jak wstałem chciało mi się wszystko robić, zauważyłem że umysł tez jakoś lepiej pracuje, myśli przychodzą do głowy.Uważam, że dos warty uwagi ;)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: So, 06 lis 2010, 13:17 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam wszystkich :) , zaglądałem tu już wcześniej trochę na tą stronkę, ale na forum to mój pierwszy post.

Zapodałem sobie tego dosa około godziny 11 przed południem i moje odczucia są zbieżne z tym co napisał Falcon. Czułem się pobudzony, umysł sprawniej pracował i może kapke bardziej kreatywnie. Natomiast zauważyłem dość zaskakujący efekt uboczny... choć do końca nie jestem przekonany czy był wynikiem zastosowania tego dosa bo od odsłuchania upłynęło około 12 godzin... położyłem się spać i chyba miałem OBE (pierwszy raz w moim życiu) :D Kilka razy silne wibracje podczas których wracała mi świadomość... ale tuż przed wyjściem jakbym zasypiał... i tak kilka razy... Rano pamiętałem prócz tych wibracji jeden moment kiedy z góry patrzę na siebie... z odległości jakiegoś 1-1,5m ale obraz był lekko rozmyty przez co niewyraźny troche ale pamiętam, że to na bank byłem ja... Ciekawe bo podczas tych wibracji jakbym w chwili już wychodzenia tracił jednak tą świadomość... może tez nie do końca... bo czułem jakby się powoli rozpływała i dopiero jakbym zasypiał... czy może to był sen pod wpływem tych właśnie doznań nocnych... jeśli następnym razem się to powtórzy znaczy ze związek jednak jakiś jest :] Po dosie dotyczącym OBE nie miałem np nic kompletnie... ani w trakcie, ani po odsłuchaniu.

Pozdro

PostNapisane: So, 25 sie 2012, 23:22 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 1h 34m 51s
Pierwszy raz słuchałem. Już wiem, że będzie moim ulubionym. Umysł jest sprawniejszy i pobudzony. Myśli się oczyszczają. Inspiruje do życia. Podczas słuchania ustawiły mi się cele działań - checkpointy. Przyszło wiele pomysłów. Problemy stały się prostsze. Dla mnie to taka bardzo lekka wersja NZT z Limitless :)

http://www.youtube.com/watch?v=otR1Pzm4j-s