Autor Wiadomość
 Tytuł: Brain+
PostNapisane: Śr, 26 gru 2007, 18:01 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 0s
Byłem trochę zmęczony, nie pamietam czy wysłuchałem dose'a do końca, ale obudziłem się z wyłączonym kompem i bez słuchawek na uszach. Poza tym przez moment wydawało mi się, że mój mózg jest tak fajnie masowany :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 lut 2008, 12:44 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Świetny dose!! rzeczywiscie- umysł przy końcu dose'a wchodzi jakby na wyższy poziom, po odsłuchaniu miałem świetny humor, a kolory były dużo żywsze, wszystko jawiło się jako klarowne i czyste, zarówno mysli, uczucia, jak i oglądane przedmioty. Jednym słowem w miare lightowa wketka w rzeczywistość.efekt trwał 20 min, by stopniowo zaniknąć.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 01 sie 2008, 14:08 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Jestem świeżo po brain+ i muszę powiedzieć że działa zgodnie z opisem :)
W trakcie słuchania pulsowała mi cala głowa a reszty ciała prawie nie czułem. Przez 2min po wysłuchaniu słyszałem jakieś dziwne szemranie. Teraz mam taki świeży umysł i już nie boli mnie głowa. Jak ktoś się chce zrelaksować, to polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 sie 2008, 19:20 
Skryba
Skryba
56% następnej rangi

W czasie słuchania miałem wrażenie, jakby coś wypychało mnie do tyłu, oraz jakby gniotło moją głowę, aczkolwiek było to przyjemne odczucie.

Po wysłuchaniu, myśli w głowie zdają się przebiegać szybciej. Odnoszę wrażenie, jakby polepszył mi się refleks oraz szybkość reakcji. Odczuwam szybszy przepływ myśli.

Umysł, rzeczywiście, można powiedzieć - przechodzi jakby na wyższy poziom.

Tytuł: Moze byc
PostNapisane: N, 14 wrz 2008, 12:45 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

dzisiaj przed zasnieciem o 3 w nocy se go puscilem zasnolem ,i obudzilem sie o 7 ,wypoczety ale zapalilem skreta i poszlem dalej spac ,umysl po wstaniu rzeczywiscie jakis lzejszy ,no generalnie daje rade. Chce sprobowac Brain po wysluchaniu condition wtedy zobaczymy efekt .
pzdr.

Tytuł: Re: Brain+
PostNapisane: Cz, 30 paź 2008, 22:59 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

sluchalem tego wieczorem.. przed nauka.. ale troche zmeczony bylem.. nie moglem sie skupic...
ogolny efekt podczas sluchania jaki zauwazylem to krotki uscisk w glowie...
ale po wysluchaniu...
przelecialem na szybkiego zeszyt z bioli i poszlem szybko spac bo straaasznie mi sie chcialo
na drugi dzien... pierwsza czerwona 5 z testu (poprawialem ocene z 3) O.o"
i ogolnie jakis happy bylem ;p

PostNapisane: N, 05 kwi 2009, 03:53 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Dobry wieczór ^^
Słuchałem tego na wykładzie z obwodów i sygnałów...
Na sam koniec złapała mnie rozkmina, czemu ludzie przychodząc do baru mamy mojej dziewczyny przynoszą butelki wina, pomarańcze itp i wymieniają je na jedzenie w barze zamiast przyjść i sobie kupić jedzenie zamiast kupować te wina na wymianę i tak przez pięć minut...
Poza tym później strasznie głośno mówiłem... wszyscy się gapili na mnie jak powiedziałem kumplowi obok, żeby mnie obudził jak się wykład skończy...

PostNapisane: Pn, 09 lis 2009, 22:09 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Albo nie działał tak jak chciałem albo nie za bardzo się wsłuchałem. Jutro mam prace klasową to wziąłem coś na nauke i wybór padł na Brain+. Niestety zawiodłem się, bo podczas słuchania jak i po nic nie czułem. Zacząłem się uczyć ale myśli odlatywały mi gdzie indziej. W międzyczasie przesłucham jeszcze raz ale 1 wrażenie nie było zbyt dobre :x

PostNapisane: Śr, 21 lip 2010, 11:46 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Ja d0stałam przez niego lekow paranoi i wrazenia ze ktos tu jest przy mnie...na pocztaku spokojna ale potem juz nie..
po fakcie juz zadnych glupich wrazen i nie pomoglo mi to w skupieniu czy cos..

PostNapisane: Cz, 06 sty 2011, 21:00 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

dziwny doser, dzisiaj chciałem posłuchać przed nauką matmy i nie pomógł mi.
oceniam go pozytywnie bo miałem świetne doznania podczas słuchania, troszkę się przeciągał pod koniec ale miałem bardzo ciekawe "podróże". Po odsłuchaniu jednak zero efektów oprócz rozkojarzenia, w przeciwieństwie do na przykład Thety - po której czułem się jak po mocnej kawie albo i dwóch.

PostNapisane: Śr, 06 kwi 2011, 21:04 
Adept
Adept
68% następnej rangi

Online: 5s
No dos luz ja po nim czulem sie jak po medytacji czysty, spokojny pelen harmonii.

PostNapisane: N, 15 paź 2017, 19:47 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 4h 26m 6s
Kilka minut temu skończyłem słuchać. Nic się nie działo. W połowie słyszałem trzeszczący stary telewizor :-) Potem ustało. Po odsłuchaniu miałem tylko wrażenie, że głębiej widzę kolory. Teraz tylko boli mnie głowa.
Głównie odsłuchałem tego dose'a, bo jutro mam sprawdzian z historii i chcę sprawdzić czy się lepiej nauczę :D
@edit jest czwóreczka :D