Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 29 mar 2008, 10:34 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 0s
wedlug mnie jeden z lepszych doserow... malo ich narazie sluchalem ale to nic ten jest na 2 miejscu pod wzgledem podobania mi sie :) pierwszy to marijuana... no ogulnie wziolem nagralem sobie .mp3 na telefon... podpiąłem słuchawki i zaczynam słuchać z zamknietymi oczami... po 10min tylko lekkie przysypianie i nic wiecej... ale potem to sie zmienilo caly czas wydawalo mi sie ze pralka pieze kolomnie... uswiadomilem sobie ze nie mam pralki tak dopiero po dobrych 5min... ponadto cały czas wydawalo mi sie ze ide przez tunel... czarno bialy ale jednak sie mienil wszystkimi kolorami niewiem jak to sie stało... potem zauwazylem ze nieczuje nog... ani rak... stwierdzilem ze wypasik... tak w 25min wogule bylem w prozni... zrobilo mi sie blogo nic mnie nie obchodzilo... kompletnie nic... dreszcze co jakis czas i na skurze czulem jakby zimny wiaterek... po skonczeniu sluchania mialem zupelnie cos innego... tzn... zdjąłem słuchawki wstałem tak poprostu żeby pojechac do sklepu... no i nie wiem zemu nie oglem prosto chodzic... ale nie tak zesie zataczalem tylko chodzilem bardzo zgarbiony na ugietych nogach i z rekami rozstawionymi szeroko na poziomie pasa... no odrazu mi sie skojazylo to z pierwotnym czlowiekiem... do tego jak chcialem sie odwrucic to niekontrolowanie robilem gwaltoowne ruchy... obraz mi sie na bregach rozmazywal... slyszalem glosy... jakies 3 kobiety rozmawialy ze soba i smialy sie... zastanawialem sie jak to mozliwe... poszedlem na dol domu zeby sprawdzic czy aby napewno nikogo niema... ale nikogo nie bylo a glosy nadal trwaly i co dziwne zazwyczaj jak sa halucynacje sluchowe to zawsze sa np z lewej strony... mam na mysli ze jak sie obracasz zeby tam spojzec to one caly czas sa z twojej lewej tylko ty juz nie zwracasz na to uwagi i ci sie wydaje ze z tamtond dochodza gdzie patrzysz... no a ja mialem tak ze te kobiety byly umiejscowione... caly czas zdawalo mi sie ze glosy dochodza z salonu... hehe i to co mi sie najbardziej spodobalo to fakt ze w salonie nikogo nie bylo wszystkie sprzety muzyczne i TV wylaczone... ale gdy wszedlem do salonu glosy te zaczely robic sie glosniejsze... i im glebiej wchodzilem do neigo tym byly glosniejsze... gdy stanolem dokladnie na srodku salonu byly juz bardzo glosne gdy odszedlem z tamtego miejsca w druga strone salonu przycichaly ale nadal wydobywaly sie z srodka salonu... pierwszy raz cos takiego mialem... stwierdzilem ze jak i tak tego czegos nie zobacze no to lepiej bedzie jak pojade sobie do sklepu... pojechalem... wogule caly czas gwaltowne ruchy glowa... ogulnie to zeby dojechac do sklepu u nas trzeba prejechac taki jednokierunkowy most... jadac nim wydawalo mi sie ze ktos z tylnego siedzenie mnie wola... odwrucilem sie... i braklo jakichs 20cm a wjechalbym w barierke mostu... no w kazdym razie mi sie podobalo na nastepny raz poprostu nie wychodze po tym z domu... wypasione... i to uczucie jakbym byl pierwotnym czlowiekiem takie prze cudowne... i przyznam sie ze przez 5sek myslalem o tym czy nie upolowac czegos na obiad... xD ale szybko przypomnialem sobei ze to mi sie tylko roi w glowie i tak serio nie bede na nic polowal... :)

No jednym slowem bardzo bardzo polecam :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2008, 18:40 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

W trakcie: ból w stawach łokciowych i kolanowych (jak podczas zakwasów(!?), dziwne bo tam nie ma mięśni), co 6-7 minut zanik bólu w kolanach i rozpoczęcie bólu w brzuchu (jak ścisk jelit), uczycie skurczu przepony, niewyraźne żółte i jasnozielone plamy w polu widzenia (miałem zamknięte oczy), silniejsze (nie szybsze) bicie serca, przerwa między skurczem przedsionków a skurczem komór zwiękczyła się o około 70% (wydawało mi się, że cykl pracy serca się nie zmienił). około 25 minuty miałem przeszytwający ból głowy.
Po: Lekkie przymulenie, ból głowy i karku.
Efekty utrzymywały się jakieś 25-30 minut.
Po przesłuchaniu wchodzę do toalety, patrzę przez okno i widzę promienie Słońca wychodzące zza chmur.. pierwsze moje skojażenie to było "Hand of God" XD

Tytuł:
PostNapisane: N, 11 maja 2008, 21:48 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

dość ciekawy dose.
widziałam dużo zdjęć w negatywie... dziewczynek, chłopców... (oczywiście przy zamkniętych oczach)
ból kolana lewej nogi.
kręcenie się w głowie.
ucisk mięśni brzucha.
dziwne czucie w rękach.
mgła przed oczami.
tradycyjnie banan na twarzy.

ogólnie efekt porządany ;)

oprócz REALNYCH środków odurzających, I-Doser również jest fajną sprawą.

polecam tego dose'a ;F

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 24 cze 2008, 18:40 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

JA bylem poprostu niesamowicie senny, monotonicznie wrecz nieaktywny i tak jak opisano, polozylem sie w pokoju na podlodze i zasnalem

Podczas sluchania, urwalo mi nogi, walnal we mnie pociag a pozniej wypelniono mnie betonem

Tytuł: Anesthesia
PostNapisane: Pt, 30 sty 2009, 14:26 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Czułem się po tym jak bym dostał reseta, gdy skończył się dos to nie mogłem sie podnieść i wszystko wydawało się jak bym to widział pierwszy raz i zadziwiało mnie wszystko wokół. Czułem się troche dziwnie jak bym dopiero wstał i było na prawde fajnie. Co wy myślicie na ten temat ??

Polecam mocno tego dosa

połączyłem //kycy

Tytuł: Re: Anesthesia
PostNapisane: Śr, 11 mar 2009, 20:55 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
za pierwszym razem dose Anesthesia nie działał na mnie prawie zupełnie, poza lekką ospałością i rozluźnieniem...
wczoraj słuchając go wyciągnąłem z niego chyba maximum...

na początku nic...
ale z czasem zacząłem się "wkręcać" w te dźwięki, zalazłem w nich jakby wspólny rytm
zaczęły drętwieć mi kończyny, i wyostrzył umysł...
ciało znalazło się jakby w miękkiej skorupie, było mi super wygodnie, mógłbym tak leżeć godzinami...
miałem strasznie twórcze myśli, refleksje...
a kiedy dose sie skończył wręcz tego żałowałem...
wstałem i czułem się jakbym nie był niczym wypełniony, lekki, pusty w środku, a na zewnątrz miał tylko tą "skorupę"
napewno spróbuję jeszcze nie raz ^^

gorąco polecam!

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: Cz, 12 mar 2009, 06:18 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1h 7m 6s
.

Ostatnio edytowano So, 18 lip 2015, 10:19 przez Niski12, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz, 12 mar 2009, 08:42 
Pasjonat
Pasjonat
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 35m 23s
Kurcze , słuchałem go dość dużo razy i efekty niezbyt zadowalające , jeśli wogóle jakieś były xD

PostNapisane: Cz, 12 mar 2009, 21:15 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
Snuffer17 zrobię mały offtop, ale muszę przyznać ci rację co do podpisu :D

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: Wt, 29 wrz 2009, 14:37 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Taki sobie dos .

Podczas słuchania lekkie mrowienie , ból pod kolanem u lewej nogi i tyle.

Po słuchaniu :

Uszkodziłem sobie palec na WF i teraz nie boli. Lekki zamuł i chce mi się żygać. Dobre jak umierasz z bólu : )

PostNapisane: Śr, 30 wrz 2009, 20:57 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Denosis.... tylko wtedy.
Doszedłem do 20 min i stwierdziłem że to był najwolniejszy i najsłabszy z dosów.
Na początku się cykałem... myśle sobie: "Jeszcze **rwa stracę przytomność..." I takie tam...
Leże... 5 min... śpie.
10... 15 min.... budzę się przymulony. Oddech praktycznie niewyczuwalny, serce bije ledwie, ledwie. Jedyne o czym marze w tej chwili to sen.
I tak jak pomyślałem tak zrobiłem. Obudziłem się 5 minut później bo mi się lać zachciało xD
Na 10 dam temu dosowi... 4.

PostNapisane: Wt, 20 paź 2009, 18:32 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Wielkich efektów to może nie było ale i tak jest to wyczyn dla mnie bo właściwie zadziałał na mnie speedQH i A Bomb. Po skończeniu dosa byłem przyjemnie zmęczony i nic nie chciało mi się robić.

PostNapisane: Śr, 21 paź 2009, 09:50 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Dziś go sobie spróbuje, mam nadzieje że zadziała (na mnie zadziałał tylko Gate od Hades, a próbowałęm wiele dose'ów)

Ps. czym sie rózni:

Anesthesia-1.drg
od
Anesthesia-2.drg

?? tak samo mam z innymi, np.

Marijuana-1, Marijuana-2, Marijuana-3 i nie mam pojęcia które wybrać/przekonwertować :roll:

PostNapisane: Śr, 21 paź 2009, 19:08 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

To są kopie, niczym się nie różnią

PostNapisane: Śr, 21 paź 2009, 19:52 
Duch
Duch
14% następnej rangi

O, właśnie że nie, otworzyłem przykładowego dose'a Alpha-1 notatnikiem...

fragment tego pliku:
Cytuj:
Rsc21HfS
MZpyiyQ=@IZ0yrAaxeQNJ0G4FtagIHdziIIzXoGqFNEvIOZbvsOdRaTvOuBYZfEmaBEuX16GXMCvdg8Iqyy1/

a następnie Alpha-2

Cytuj:
RsI71HTQ
MZpyiyQ=@IZ0yrAaxeQNJ0G4FtagIHdziIIzXoGqFNEvIOZbvsOdRaTvOuBYZfEmaBEuX16GXMCvdg8Iqyy1/

... więc co tu jest grane ?? :?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona