Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: QuickHappy
PostNapisane: Pn, 12 mar 2012, 13:38 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 2h 6m 48s
Powiem tyle. To mój drugi dose.
Wskakuję na łóżko, biorę słuchawki i słucham.
Powoli uśmiech wkradał się na ryjka. Dose się skończył. Banan i śmiech z kapelusza oraz z pokrowca na gitarę. Dobra. Schodzę na dół. Widzę psa. Uśmiecham się i wołam go do pokoju. Zacząłem się śmiać. Teraz tylko mam dobry humor :D
Polecam na początek. Jak masz dołka to jest super sposób.

PostNapisane: N, 27 maja 2012, 19:16 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 38m 39s
Przesłuchałem QuickHappy jako mojego pierwszego dosa.Zrobiłem wszystko według instrukcji, skupiłem się na dźwięku, wizualizowałem go, jednak za pierwszym razem nie poczułem nic.Postanowiłem się nie zniechęcać i spróbować 4 godziny później.Znowu pełne skupienie, zaciemnienie pokoju etc...Mijają 2 minuty, charakterystyczny pulsujący dźwięk zwalnia, myślę sobie "znowu nic z tego", aż nagle zdałem sobie sprawę, że siedzę uśmiechnięty jak debil.Potem dopadła mnie myśl, że rozśmieszyło mnie buczenie, co jeszcze bardziej poprawiło mi humor.Po przesłuchaniu dosa byłem jakby bardziej spokojny, problemy trochę odpłynęły.
Generalnie miałem nadzieję, na bardziej spektakularnie działanie, ale jak na początek nie jest źle :)

PostNapisane: N, 03 cze 2012, 23:57 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 1h 45m 36s
Podczas słuchania brak efektu... Ale pomógł się troszkę rozluźnić po szkole. Po skończonym seansie miłe uczucie banana na twarzy :) Lubie bardzo ten dose - jest krótki i daje całkiem zadowalające efekty. ;)

PostNapisane: Pn, 04 cze 2012, 07:14 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Online: 5d 12h 40m 47s
dokładnie :)
PS. patriot- jesteś (wydaje mi się) nowym- w przyszłości zasłużonym- członkiem forum, o których ostatnio trudno

PostNapisane: Pn, 04 cze 2012, 21:13 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 1h 45m 36s
A dziękuje :)

Dodam jeszcze że po dzisiejszym seansie Quick happy dał mi relaks na około godzinę (!), tak mocnego efektu się nie spodziewałem przyznam szczerze. Potem zapuściłem Alphe, i mam jakoś lepszy łeb do nauki. :roll:

Chyba w pełni polecę uczniom technikum :D

PostNapisane: Wt, 05 cze 2012, 11:18 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 3m 38s
Dziś rano przetestowałem, specjalnie nie przeczytałem opisu, by mózg mi nie narzucił jak ma działać. Czułem niekontrolowane ruchy ust, później zacząłem się śmiać(ok. 2-3minuty), poprawiło humor. POLECAM.
PS.
Dziś będę testował: Game Enhancer (Racing).

PostNapisane: Śr, 20 cze 2012, 13:46 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 30m 59s
Fajny dos. Gdzieś tak w połowie zacząłem chichotać i czułem się lekko pobudzony. Śmiechawa trwała krótko, ale dobry humor został na dłużej. Moja ocena tego dosa: 7.5/10

PostNapisane: Cz, 21 cze 2012, 23:25 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 57m 34s
QuickHappy przesłuchałam przed chwilą jako mojego pierwsza dosa i nie poczułam żadnej różnicy. Jednak z racji tego, że dopiero zaczynam moją przygodę z dosami, nie mam zamiaru się zniechęcać i liczę, że z każdym kolejnym będzie coraz lepiej :)

PostNapisane: Pn, 16 lip 2012, 13:13 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 50m 3s
Dos jak najbardziej pozytywny był moim pierwszym dosem. jak większość ludzi uśmiech na mordce a po wysłuchaniu dobry humor i od czasu do czasu smiech na głos ;)

6/10 -Troszke za słaby ale polecam ;)

PostNapisane: Pt, 20 lip 2012, 22:22 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 54m 3s
Przed chwilą przesłuchałem dosa. Nie śmieje się z byle czego ale już w 2 minucie poczułem przypływ energii, znacznie poprawił mi się humor ale najlepsze jest to zajebiste uczucie lekkości :D

PostNapisane: Wt, 21 sie 2012, 11:23 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 19m 33s
dose jest Ok, mój pierwszy od kilku lat ;) byłam przed przymulona i senna, a po więcej energii czystszy umysł

PostNapisane: Śr, 17 paź 2012, 07:57 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 6h 31m 53s
Słuchałem wczoraj i dzisiaj tego Dosa, ale niestety nie było żadnych efektów odczuwalnych. Jedyne co czułem to taki smutek i przygnębienie, no ale niestety Dosy nie działają na każdego, a może to prze zemnie ponieważ nie potrafiłem się za bardzo skupić na nim.

PostNapisane: Pt, 02 lis 2012, 17:08 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 2h 13m 4s
10 minut po użyciu nitrous, włączyłem qh. Jakoś specjalnie nei zadziałał. Może przez mieszanke. Humor troszkę sie poprawił lecz nie ma zamierzonych efektów. Pozdrawiam ;)

PostNapisane: Pt, 17 sty 2014, 23:45 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 32m 18s
Witam. :) Jestem nowy w Dose, pierwszy, którego słuchałem był to QuickHappy. Dwa podejścia. I godzina prób :D No nic, czułem taki strach, niepokój przed tym.
No, moje odczucia były bardzo inne niż przewidywane.
Humor z lekka się poprawił, to fakt.
Podczas słuchania, pierwszy raz dobrnąłem do 3 minut.Leżałem z przykrytymi oczami kołdrą. Na początku fajnie się czułem, takie lekkie "motylki w brzuchu". Później, ciemność którą widziałem zaczęła "się kręcić". Czułem osłabienie w nogach, nie wiem jak to nazwać "fachowo" :f. Pod koniec, tzn. chwilę zanim wyłączyłem odczułem lekkie drgawki i przez chwilę miałm wrażenie że ktoś leży obok mnie, więc się wystraszyłem i zdjąłem słuchawki.
No cóż, poczekałem 5 minut i druga próba. Dobrnąłem do minuty. Za drugim razem widziałem czarną, drewnianą drabinę. Nawet to mi się spodobało, bo czułem się świetnie. Później takie stukanie usłyszałem, a tego za pierwszym razem nie słyszałem. Ale znów odczułem "obecność" kogoś obok mnie i zdjąłem słuchawki.

Zdziwił mnie efekt, jaki odczułem. Ale było fajnie, jedyny minus, jaki odczułem, to ta "obecność". Cóż, możliwe że to wina tego, że się bałem tego słuchać? (Dużo czytałem o Gate of Hades przed słuchaniem Quick Happy). Do tego mój szwagier oglądał telewizor, muzykę dokładniej, nie wiem jaką. Na początku dotarła do mnie ta muzyka, ale później jej nie słyszałem. Może ten lęk, lub ta muzyka mieć wpływ na odczucia przy słuchaniu Dosa?

PostNapisane: Pn, 10 lut 2014, 17:49 
Wprawiony
Wprawiony
92% następnej rangi

Online: 22h 47m 32s
Dobry dos wszyscY którym puszczałem się smiali jeden mój kolega miał lepszy humor drugi się ciągle smiał a ja po 10 min wybuchłem smiechem miałem taką smiechawe i moi koledzy ze rzuciłem sie na podłoge xd Fajny Dosik Polecam :-)
SoGOoD

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona