Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: QuickHappy
PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 01:28 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Online: 0s
Zero efektu . Odsłuchałem 2 razy robiąc Reseta i nic. Po zakupie nowych słuchawek zdam relację.

PostNapisane: N, 03 kwi 2011, 12:53 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 15m 4s
Od nie dawna zaczalem uzywac I-doser. Ten dose byl pierwszym jaki na mnie zadzialal, za trzecim razem po prostu chodzilem i sie smialem. Chce zeby na mnie jeszcze zadziala marihuana, bo palilem ja i kocham jej efekty :). Quick Happy jest najlepszy na zamule albo jak jestes sam. Po prostu podchodzisz do okna i banan na twarzy. :P

-Quick Happy
-Heroin
-Gates of Hades
-Peyote

PostNapisane: Cz, 21 kwi 2011, 13:39 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 11h 26m 17s
Fajny dosik :-) . Miło się słucha, tylko nie wiem czy śmiałem się z tego że będę się śmiał z niego czy on mnie tak rozśmieszył ale jestem na tak polecam :]

PostNapisane: Cz, 12 maja 2011, 21:30 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Właśnie odsłuchałem 2gi raz (tydzień temu był pierwszy raz). Nie działa to na mnie wcale :( za to podczas słuchania wymyślałem sobie przymusowo/trzeźwo jakieś głupie śmieszne rzeczy żeby mnie rozśmieszyły i mówiłem sobie tak: my jesteśmy przydupasy, mamy blade wielkie tyłki i chodzimy z nimi na wierzchu jak golasy :D hahaha
Dos se leciał a ja z nim buczałem z prawej buuuu do lewej buuuu a najbardziej mnie rozśmieszyło to że po skączonym dosie zaczeła się piosenka z takim jebnieciem na wejściu :D Prodigy - smack my bitch up hahhahahaha
Dla mnie i-doser to autosugestia niż faktyczne działanie : [

PostNapisane: Wt, 17 maja 2011, 09:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam, dzisiaj słuchałem z kolegą QuickHappy i razem z nami był mój pies, czy on też może mieć fazę bo od kilku minut wygląda jak by się naćpał ?

PostNapisane: Wt, 17 maja 2011, 15:54 
Bywalec
Bywalec
32% następnej rangi

Online: 18h 46m 29s
I jak wy słuchaliście tego dosa, że pies też słuchał? Przez głośniki? Jeśli tak to coś kit wkręcasz.

PostNapisane: Wt, 17 maja 2011, 17:13 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

I co w tym dziwnego? jeśli masz sie dobre głośniki i odpowiednio rozmieszczone to Działa.
Na mnie GoH podziałało na luzie.

PostNapisane: Śr, 18 maja 2011, 21:59 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 7m 47s
na mnie akurat nie działa ;p

tzn no może delikatne polepszenie nastroju ale nie jakieś wybuchy śmiechu ;p

PostNapisane: Pn, 06 cze 2011, 00:12 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Lekki uśmiech na twarzy, nic poza tym...

Polecam tym którzy chcą przetestować działanie DOS'ów i są zbyt niecierpliwi żeby słuchać 45minutowego DOS'a

3/10

PostNapisane: Cz, 15 gru 2011, 22:43 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 1h 39m 56s
Powiem krótko - zadziałał. Przesłuchałem w półmroku, na leżąco. Po zakończeniu dosa lekko mi pulsowało w głowie, ale generalnie z lekkim zdumieniem spostrzegłem, że istotnie, mój nastrój uległ znacznej poprawie (zacząłem słuchać w stanie tzw. doła). Potem zaświeciłem światło i wszystko wydawało się jakby jaskrawsze i... Ładniejsze. To znaczy, ujmę to tak - spędziłem ładne 5 minut na kontemplowaniu urody pustego kartonika po mleku skondensowanym, który leżał na kuchennym stole. Generalnie - polecam i z pewnością jeszcze po to sięgnę!

PostNapisane: Pt, 30 gru 2011, 10:29 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 4h 7m 27s
Na mnie za bardzo nie zadziałał, leżałem nie myślałem o niczym, słuchawki na uszach i nic :P
Moim zdaniem to nie dla mnie, bo na ogół jestem szczęśliwy.

PostNapisane: So, 31 gru 2011, 07:07 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
slasher napisał(a):
Na mnie za bardzo nie zadziałał, leżałem nie myślałem o niczym, słuchawki na uszach i nic :P
Moim zdaniem to nie dla mnie, bo na ogół jestem szczęśliwy.

To po co go słuchałeś skoro już byłeś szczęśliwy :D?
To jest dla pogrążonych w depresji :cry: :D

PostNapisane: Pn, 23 sty 2012, 16:53 
Skryba
Skryba
68% następnej rangi

Online: 2d 1h 16m 39s
Jak na razie, nie przesadzam z dose'ami, zaczynam tymi najslabszymi. QuickHappy czesciowo na mnie zadzialal, usmiech na twarzy przez jakis czas, ogolna poprawa nastroju, ale bez szalenstwa. :) Na pewno jeszcze do niego wroce. ;)

PostNapisane: Pt, 27 sty 2012, 12:11 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 4h 18m 25s
W trakcie słuchania niczego nie zauważyłem, lecz po odsłuchaniu śmiałem się przez 2 minuty z pomarańczy. Próba zaliczona ! :D Szkoda tylko że tak krótko ..

PostNapisane: Wt, 14 lut 2012, 23:16 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 3h 49m 3s
Mój pierwszy dos, którego zacząłem słuchać. Wcześniej nie próbowałem żadnych tego typu ''kawałków''.
Oto efekty;
Podczas słuchania uczucie zapadania się w 'siebie'' i wirowania wokół własnej osi. ( Tak mam prawie przy każdym dosie).

Pod koniec słuchania usłyszałem mojego ojca jak coś mówi i zacząłem się śmiać ( nie tak jak większość z forumowiczów wypisuje, że tarzali się ze śmiechu). uśmiechnąłem się i 3 razy zaśmiałem się bo nagle wydało mi się to bardzo śmieszne. Tak mój mózg odbierał otoczenie.

Po wysłuchaniu i przejściu kilku kroków dostałem zawrotów głowy. (Myślę, że to przez to że to był mój pierwszy dos - po kolejnych zawroty minęły)

Ogólnie bardzo ciekawe dźwięki potrafiące przełamać chandrę i choć na chwilę oderwać się od smutku. Polecam na poranek.

Witam na forum ;-)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona