Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Out of body
PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 15:59 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 0s
ten i doser bardzo pomaga wejsc w trans lecz gdy juz cialo moje wibruje mam przyspieszone tetno mocno oddycham i rece same mi sie wyinaja zaczynam sie bac i wstaje z łózka zeby mi przeszlo :P

PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 18:21 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

to cos jest z toba nie tak skoro rece ci sie same wyginaja :lol:

PostNapisane: Cz, 04 lut 2010, 17:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam wszystkich . Chcialem sie podzielic moimi doznaniami na temat out of body . Otóż postanowilem sie polozyc po południu na drzemkę gdyz bylem zmeczony . Przed tym nim poszedlem spac , poczytalem troche na temat out of body i ogromnie mnie to zaciekawilo . Nastepnie pobralem sobie MultipleO(doser nie zwiazany z out of body) na mp3 aby sprawdzic jakie beda doznania z tegoż to dosera i niestety slabo na mnie to dzialalo ale jednak cos delikatnie odczuwałem przez krotki moment :). PO dluzszym czasie slkuchania tego postanowilem wlaczyc sobie muzyke ( oczywiscie sluchaja MultipleO jzu wygodnie lezalem i probowalem przysypiac ) Kiedy muzyka doprowadzila mnie do lekikiego stanu snu , w pewnym momencie poczulem ogromne drgania w calym moim ciele . Dodaje , ze nie sluchalem w tym momencie zadnego dosera tylko muzyke z MP3 . Dragnia byly intensywne , przyspieszone tentno , i czulem mrowienie na rekach . Caly czas pozostawalem w lekkim stanie snu . I w tym moemncie swiadomie probowalem wyjsc z ciala . Dzialo sie to w obecnosci drgan , szybkiego pulsu , oraz mrowienia na rekach . Kiedy poczulem , ze zaczynam tak jakby wstawac , co chwila opadalem jakby do swojego ciala .Wstawanie wygladalo mniej wiecej tak jak wstawanie mumii :P Probowalem tak przez kilka razy ale niestety nie udawaloo mi sie , poniewaz czulem tak jakby cos mnie trzymalo przy ciele . Nastepnie podswiadomie wrocilem do snu ... Mam nadzieje , ze to oznaki tego iz mozna wyjsc ze swojego ciala jesli sie tego ogromnie chce nawet bez pomocy dosera . Lecz niestety od razu wszystko sie nie udaje :) Prosze o opinie osob ktore sie na tym znaja i mi beda potrafily odpowiedziec czy faktycznie to byla któraś z faz out of body ;) Pozdrawiam.!

PostNapisane: Wt, 02 mar 2010, 20:10 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

kolega prubował( byłem przy tym) i mówił że na początku nic a potem występuje dość oryginalny dźwięk i na nim skupił się najbardziej i poczuł się lekko i mówił że miał wrażenie jakby go tu nie było :-) powiedział że nic nie pamięta gdzie był i wogule powiedział że miłe przeżycie :)

PostNapisane: Pn, 10 maja 2010, 21:30 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Online: 4m 28s
Podczas słuchania OOB tylko na chwilę przysypiałem , tak jak ktoś napisał tak samo miałem krociutkie sny. Poza tym nic.

PostNapisane: So, 26 cze 2010, 11:32 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Dzis zapuscilam sobie out of Body...
dziwne uczicie.
Moje cialo od razu opadlo...zesztywnialo troche to bolalo i malo nie spadlam.Naraz otwarly sie usta a cialo wygielo...tyak jakby ktos chcialk wyjsc ze mnie.
Ciezko sie wtedy oddycha cos jakby dusilo a potem sie prawie nie oddycha...
czulam tez chlod na policzku a potem juz nie tylko tam..
Widzialam pierw blyyski w oczach potem blask pod powiekami na dole.
A kady juz osiagnelam mocny stan niebieskie siwtlo taki jasny blask i to mnie ciagnelo.Malo tego to mnie cieszylo.
Ciala juz nie czulam ciezkie jak cholera.
Slabe jak narazie mialam obrazy gdzies tam jakby chmuery njakby niebo i jakby moj pokój czy dwor.Takie lslabe
W gardle mi zaschlo teraz mam taki dziwny smak jezor zdretwial wogole cale cialo mnie boli.
Dziwne bo pare razxy cos jakby sie wyrywalo ze mnie..
Najdziwniejsze jest to ze cos podnosilo mi reke cos lekkkeigo cieplego tak jakbym ja sama poddnosila ja...potem ta reka zatrzeslo i tak pare razy.
Czulam ze mam tylko dusze swiadomosc ze mysle tylko tym ze jestem tym czyms.Zapomnialam co wokol.
Nawet mialam takie uczucie dziwne jakbym nie byla sama?ale nikogo nie czulam jakbym byla gdzies ale nie widzialam tego..to wsyztsko bylo takie ulotne.
czulam tez ze jakby mi sie udawalo sama nie wiem...jakby mi sie krecilo w glowie i jakbym sie unosila nad cialem czulam siebie nad soba...Ale glownie to polegalo na probach wyjscia z ciala.
Teraz czuje sie jakbym serio gdzies byla.

napisalam to juz gdzie indziej pooristu nieprzyuwzayłam watku..sorry

PostNapisane: Pt, 09 lip 2010, 10:37 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Dziwny dose...
Nidy nie udaje mi się go wysłuchać do końca, bo po
10-15 minucie słyszę jak ktoś otwiera drzwi i mnie woła,
albo że brat młodszy krzyczy o coś... no i wtedy wstaje
i sprawdzam, ale oczywiście wszyscy są zdziwieni i nic
nie wiedzą o tym, żeby mnie wołali... :-)
Cóż, ja tam wole sprawdzić, czy ktoś rzeczywiście wchodzi
do domu...

Tytuł: Re: Out of Body
PostNapisane: N, 10 paź 2010, 13:06 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Spróbowałem wczoraj na słuchawkach, takich słabych.. Dziś wieczorem próbuję znowu, tyle że na wielkich, zajebistych,
od siostry.
Tak czy siak, Włączyłem, siedzę, siedzę, i nic. Nagle paranoja - czarny aktor z filmu Harold&Kumar, stoi obok moich drzwi.
E, to tylko paranoja. Pewnie go tam nie ma. a jeśli jest? E, halucynacja. A jeśli zabił moją rodzinę i teraz idzie po mnie?
Otwieram oczy, nie ma go.
Od początku słuchania mijają jakieś 3 minuty (w rzeczywistości 15, czas leciał niesamowicie szybko), i nagle coś mi siada na uchu. wtf? Pająk, osa, bo to brzęczy. Nie, nagranie brzęczy. Masuje się po uchu, nic nie mam. Nagle, paraliż lewej nogi, potem prawej, całego ciała praktycznie, plus uczucie kruszenia zębów i znów czegoś,
tym razem na szczęce.
Wyłączyłem, i na lekkiej bani poszedłem do toalety. Po wyjściu już nic się nie działo.

Jak oceniam dosa? Może nie za dobrze, z tego względu, iż doświadczenia baniopodobne mam o wiele bardziej spektakularne.
Tak czy siak, spróbuję dzisiaj na innych słuchawkach, tyle, że tym razem DMX.

PostNapisane: Pn, 11 paź 2010, 16:57 
Entuzjasta
Entuzjasta
64% następnej rangi

Online: 58m 30s
Powiem wam że to JEDYNY dos jaki działa na mnie tak jak naprawdę powinien, na początku odrętwienie ciała a druga część to tak jakby mnie wydzierało z ciała, jestem pewien że z którymś razem mi się uda :P

PostNapisane: Cz, 14 paź 2010, 09:07 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Jedyny efekt po tym -> poczułem jakby moje ręce zdrętwiały. Po dosie poszedłem spać :P

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 14:47 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Mam małe pytanko... Czy Astral Project i out of body czymś się różnią? Bo ja nawet jak słuchałem Lucid Dream to wchodzę w stan OOBE :D tylko trochę boję się zrobić OOBE :cry: Bo dużo czytałem na temat OOBE i słyszałem że jak już się to zrobi to czasem nie można wrócić do ciała itp.. i podobno jakiś strażnik (czyli twój największy strach) pilnuje wejścia do świat OOBE... czy widział już wgl ktoś strażnika? I czy wie jak tam jest? Z góry dzięki za odpowiedź.

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 15:22 
Entuzjasta
Entuzjasta
64% następnej rangi

Online: 58m 30s
oj chłopczyku OOBE nie ma strażnika takie głupoty piszą ludzie którzy nigdy nie weszli w OOBE, nigdy nie czytaj takich głupot spytaj się dena on się troszeczkę na tym zna. Astral nie jest tak podobny albo nawet wcale do reala a OOBE wręcz przeciwnie

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 15:26 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Dzięki za radę :D Dzisiaj wieczorem spróbuje OOBE ale muszę wytrwać do końca bo trochę się boje to zrobić że tak powiem :P Słuchać lepiej Out of Body czy Astral Project?

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 15:41 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

sony97 napisał(a):
Dzięki za radę :D Dzisiaj wieczorem spróbuje OOBE ale muszę wytrwać do końca bo trochę się boje to zrobić że tak powiem :P Słuchać lepiej Out of Body czy Astral Project?

GoH

PostNapisane: Pn, 14 lut 2011, 19:52 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Z racji tego, że jestem nowy witam wszystkich. Mam takie pytanie w związku z tym dosem. Na razie z dosami się zapoznaję, ale kiedyś próbowałem osiągnąć to co za pomocą OoB, ale bez takich pomocy lecz zawsze siębałem, że nie bedę potrafił wrócić do ciała i przez to nigdy nie udało mi się tego osiągnąć. Stąd pytanie dla tych, którym się to udało, jak później wracacie do ciała?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona