Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hand of God
PostNapisane: So, 20 lut 2010, 00:27 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 0s
Jakąś godzinkę temu przesłuchałem i mnie pozytywnie zaskoczył. Trudno opisac co mi się działo ale było to dość dziwne uczucia :D
Np drgawki, fale ciepła, unoszenie się, wirowanie, skurcze mięśni, problemy z oddychaniem, mocne bicie serca i uczucie że sie je ma w brzuchu, pulsowanie policzków i okolic nosa i oczu, a przez około 5 minut olbrzymie paranoje, uczucie że lece w tunelu i widze mnśótwo przerażających postaci, juz miałem zrzucić słuchawki ale dałem radę ;) Słuchać dosów się trzeba nauczyć! CIezko mieć efekty od razu chyba że ma sie duże szczęście. Mi dopiero niedawno się zaczelo udawać :) Trzeba próbowac róznych metod skupiania się na tych dźwiękach, nie mozna miec zadnych mysli! Nie mozna mówić do siebie czy cos takiego, najlepiej jak ciezko nic nie mysleć to mysleć typu yyyyyyyyyyyyy ooooooooooooo buuuuuuuu przynajmniej mi to ułątwia :) Polecam!

PostNapisane: So, 20 lut 2010, 11:14 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Qazer napisał(a):
nie mozna miec zadnych mysli! Nie mozna mówić do siebie czy cos takiego, najlepiej jak ciezko nic nie mysleć to mysleć typu yyyyyyyyyyyyy ooooooooooooo buuuuuuuu przynajmniej mi to ułątwia :) Polecam!

dobry pomysł, spróbuje :D

PostNapisane: Pn, 01 mar 2010, 20:44 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

ostatnio kumpel tego słuchał 8) na początku nic... tak po 15 minutach zaczął szybko dyszeć i przewrócił gałki oczne do tyłu i wyglądał trochę strasznie :lol: puźniej tak około 22 minuty zaczoł się śmiać a w 25 minucie zrzucił słuchawki z głowy jakby go prąd pokopał :twisted: puźniej lekko się popłakał xD opowiadał że w pewnym momencie nie mógł się ruszyć ani otworzyć oczu i zaczął sie cholernie bać ... miał lekką wizje że jest w jakiejś wielkiej hali i widział w pewnym miejscu światło którego się też bał :D po dosie zachowywał sie dziwnie troche :P drżał cały jakby było -10 stopni i cały czas mówił ,,to nie było normalne'' xD lekko kręciło mu się w głowie i dalej się bał :-) jak zrobiłem BU! albo dotknąłem go w plecy tak podskoczył jakby ducha zobaczył :lol: po jakichś 20 minutach powoli mu przechodziło :> co by było jakby wysłuchał do końca 8) aż boję sie pomyśleć :lol: ja też prubowałem ale oczywiście nie podziałało :/

PostNapisane: Pn, 01 mar 2010, 21:17 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Tarzan00 napisał(a):
ostatnio kumpel tego słuchał 8) na początku nic... tak po 15 minutach zaczął szybko dyszeć i przewrócił gałki oczne do tyłu i wyglądał trochę strasznie :lol: puźniej tak około 22 minuty zaczoł się śmiać a w 25 minucie zrzucił słuchawki z głowy jakby go prąd pokopał :twisted: puźniej lekko się popłakał xD opowiadał że w pewnym momencie nie mógł się ruszyć ani otworzyć oczu i zaczął sie cholernie bać ... miał lekką wizje że jest w jakiejś wielkiej hali i widział w pewnym miejscu światło którego się też bał :D po dosie zachowywał sie dziwnie troche :P drżał cały jakby było -10 stopni i cały czas mówił ,,to nie było normalne'' xD lekko kręciło mu się w głowie i dalej się bał :-) jak zrobiłem BU! albo dotknąłem go w plecy tak podskoczył jakby ducha zobaczył :lol: po jakichś 20 minutach powoli mu przechodziło :> co by było jakby wysłuchał do końca 8) aż boję sie pomyśleć :lol: ja też prubowałem ale oczywiście nie podziałało :/

...boli mnie to bardzo :(

PostNapisane: Śr, 24 mar 2010, 23:54 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Dzisiaj spróbowałem drugi raz.
Pierwszy raz było to w poniedziałek o 3 w nocy - zaczęło się spokojnie, nie, w zasadzie to przez pierwsze 5 minut nic...
później gały wywróciły mi się do tyłu i dostałem okropnych drgawek. Następnie coś kazało mi patrzyć w górę i nie mogłem zamknąć oczu, nie pomagały nawet ręce... później w końcu się zamknęły, wtedy poczułem jakby mi coś rozerwało kręgosłup, dosłownie jakby niewidzialna ręka go chwyciła i roztrzaskała (siedziałem przed laptopem). Później czułem tylko strach. Wtedy słyszałem jak ktoś chodzi po mieszkaniu i bałem się tego piekielnie. Nagle, starszy brat złapał mnie za ramię i pyta która godzina. Ja spadłem z krzesła i dygocąc mówię "Spier*alaj szatanie!". Mało się nie zesrałem ze strachu, jak najszybciej wskoczyłem do łóżka i siedziałem aż do rana. Nie mogłem spać przez następne dwa dni. Aż do dzisiaj, było tak jak ostatnio tylko że ze dwa razy mocniej i w pewnym momencie waliła się za mną podłoga. Mało nie powstrzymałem się żeby nie wstać i nie biec ! Przez cały czas były wokół mnie potwory i inne takie. Następnie zauważyłem światełko w tunelu...

Widzicie cały ten myk w tym HOG'u jest w tym że TRZEBA wysłuchać tego do końca, wtedy to pojawia się tytułowa dłoń Boża ratująca cię z agonii.

EDIT: Ale walnąłem sprawozdanie... nie usuwam moich postów tylko po to żeby ktoś widział i wiedział jak należy nie pisać ;D

PostNapisane: Cz, 08 kwi 2010, 20:03 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

KVATH napisał(a):
Widzicie cały ten myk w tym HOG'u jest w tym że TRZEBA wysłuchać tego do końca, wtedy to pojawia się tytułowa dłoń Boża ratująca cię z agonii.

Wysłuchałem do końca. I się zawiodłem. Wrzuciłem to specjalnie żeby poczuć kopa bo ponoć jest najmocniejszym DOSem. Zero efektu.

PostNapisane: Cz, 08 kwi 2010, 21:45 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
KVATH napisał(a):
Wysłuchałem do końca. I się zawiodłem. Wrzuciłem to specjalnie żeby poczuć kopa bo ponoć jest najmocniejszym DOSem. Zero efektu.

To samo ze mną. Przesłuchałem i... nic. Jednak i-doser za bardzo się tym podnieca :|

PostNapisane: Cz, 08 kwi 2010, 21:48 
Duch
Duch
14% następnej rangi

no u mnie tak samo, pamiętam jak słuchałem jeszcze, zero efektu

PostNapisane: Pn, 03 maja 2010, 20:14 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Online: 4m 28s
Więc ja panowie i panie... No.. Ten tego.. Na mnie to też chyba nie podziałało! W trakcie słuchania na początku miałem efekt podobny do majaczek (takich jak ma się wysoką gorączkę) ale to trwało sekund kilka . Potem trochę się spociłem , a tak poza tym nic. Szkoda , bo miałem nadzieję że objawi mi się Bóg :] a tu lipa , ponoć jeden z najsilniejszych... Następnym razem spróbuje wyłączyć wszystkie myśli , może coś się wkręci ..

PostNapisane: Wt, 15 cze 2010, 16:39 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

Online: 9h 17m 41s
A na mnie tam za bardzo nie działał Ale zawsze jak słucham jakiegoś dosa to mam tak jakby drętwienie nóg i rąk Wiecie co to ? Bo paraliż chyba nie ;D Pozdrawiam ;) :?

PostNapisane: Śr, 16 cze 2010, 16:26 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1d 6h 59m 35s
Oooo ja też mam takie drętwienia, a to za przeproszeniem WKU*WIA bo umysł sam się na tym koncentruje i jakoś tak samo z siebie zaczynam myśleć o tym.

PostNapisane: Cz, 17 cze 2010, 00:23 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Odretwienia - mozna chyba to nazwac jako "martwe cialo" po ktorym wystepuje paraliz, a nastepnie OBE badz LD. W tym stanie mozna latwo to osiagnac, jesli stosuje sie wlasciwe metody, ktore nie raz zostaly juz opisane na tym i innym forum :) Pozdrawiam

PostNapisane: Cz, 17 cze 2010, 14:18 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1d 6h 59m 35s
Daj to na wikipedie razem z linkiem do forum :D.

PostNapisane: Cz, 01 lip 2010, 21:45 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

Online: 9h 17m 41s
Dobra wszystko Pięknie bosko Ale Jak zachodzę dalej całe ciało już ''drętwieje'' zwiększa się bicie serca i tak jak by mnie bolało Czy to normalne ? :? :? :?

PostNapisane: Pt, 02 lip 2010, 17:09 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Keisu napisał(a):
Dobra wszystko Pięknie bosko Ale Jak zachodzę dalej całe ciało już ''drętwieje'' zwiększa się bicie serca i tak jak by mnie bolało Czy to normalne ? :? :? :?

Po tym dosie - tak.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona